Direct naar de inhoud
Logo van Snelder Zijlstra Makelaars Hengelo

Lepelaarstraat 1 A

7557PR Hengelo • Overijssel

Verkocht

€ 269.000 k.k.

Kosten koper (geschat): € 7.230

2% overdrachtsbelasting (€ 5.380) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal incl. k.k.: € 276.230

Koopprijs /m²: € 3.240

Fotogalerij

Omschrijving

Lepelaarstraat 1 A 7557 PR HENGELO INTRODUCTIE EN WOONOMGEVING Wij zijn begonnen met verkoop van Lepelaarstraat 1-A Hengelo. Door ligging, indeling en prijsklasse dé ideale en betaalbare eengezinswoning voor de starter op de woningmarkt die prijs stelt op een fijne stadstuin, een zonnig balkon en 3 slaapkamers. De Lepelaarstraat bevindt zich dicht bij het centrum van Hengelo zodat je tal van voorzieningen te voet kan bereiken. Opvallend is de groenstrook aan de voorzijde die zorgt voor een ruimtelijke ligging. De woning uit ca. 1964 is in de jaren-90 uitgebouwd aan de achterzijde, over de gehele breedte. Zo is een royale woonkamer ontstaan, is de keuken vergroot en is de berging veranderd in een handige bijkeuken. De woning is gedeeltelijk voorzien van kunststof kozijnen. met isolatieglas. De tuin aan de achterzijde (met stenen berging en achterom) is gericht op het zuidoosten zodat er altijd een zonnig of juist schaduwrijk plekje te vinden is. Is je belangstelling gewekt? Maak een afspraak voor een bezichtiging zodat je de ligging en ruimtes op je in kunt laten werken. Een van onze makelaars kan er met enthousiasme nog veel meer over vertellen. DE INDELING Entree, hal met plavuizen vloer, licht betegeld toilet met fonteintje, trapopgang. De uitgebouwde woonkamer van ruim 30 m2 is voorzien van houten vloer en biedt een fraai zicht op zowel de tuin als het plantsoen aan de voorzijde. De open keuken met inbouwapparatuur, plavuizen vloer en lichtkoepel, staat in verbinding met de handige bijkeuken. 1e Verdieping: Overloop, 3 slaapkamers (waarvan 2 met vaste kast), balkon aan de achterzijde, badkamer met douche en wastafel. De zolderberging is bereikbaar via een vlizotrap en biedt veel opbergruimte. DE BIJZONDERHEDEN - bouwjaar ca. 1964 / woonoppervlak ca. 83 m2 / perceeloppervlak 117 m2; - uitgebouwde woonkamer aan de achterzijde over de gehele breedte van de woning; - energielabel: C; - verwarming via HR Combiketel uit bouwjaar 2020 (eigendom); - fijne stadstuin met stenen berging, achterom en een zonnig balkon; - deels voorzien van kunststof kozijnen met dubbel glas; - de woonkamer is voorzien van houten vloer; AANVAARDING: in overleg tussen koper en verkoper. DE KOOPOVEREENKOMST: - koper en verkoper zijn pas gebonden indien beiden de koopovereenkomst hebben getekend; - in de koopovereenkomst wordt de verplichting tot het stellen van een 10% waarborgsom of bankgarantie opgenomen; - bij woningen met een bouwjaar vóór 1994 wordt een "asbest mogelijk" clausule opgenomen; JOUW EIGEN AANKOOPMAKELAAR. NIET VERPLICHT, WEL VERSTANDIG! Wij behartigen de belangen van de verkoper. Interesse in deze woning? Schakel direct je eigen NVM-aankoopmakelaar in. Jouw NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Twente vind je op NVM.nl en Funda.nl.

Hypotheek berekenen

€ 269.000

Kosten koper (geschat): € 7.230

2% overdrachtsbelasting (€ 5.380) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal aankoop (incl. k.k.): € 276.230

2,78%

Jaarlijks

%

€ 13.450

Direct beschikbaar

Geschatte hypotheek

Indicatieve bruto maandlast

Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd

Indicatieve netto maandlast

i

Disclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (met NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle kenmerken

Basis

Vraagprijs
€ 269.000 k.k.
Status
Verkocht
Aanbod type
koop
Woning gebruik
permanente bewoning
Type woning
woonhuis, tussenwoning

Indeling

Kamers
4 kamers
Slaapkamers
3 slaapkamers
Badkamers
1 badkamer
Vloeren
2 woonlagen en een vliering

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte
83 m²
Perceeloppervlakte
117 m²
Inhoud
328 m³
Overige inpandige ruimte
4 m²
Gebouw gebonden buitenruimte
11 m²
Externe bergruimte
6 m²
Achtertuin oppervlakte
58 m²

Bouw en energie

Bouwjaar
1964
Bouwwijze
Bestaande bouw
Daktype
Dwarskap bedekt met pannen
Isolatie
Dakisolatie en dubbel glas
Verwarming
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Cv ketel
ATAG HR Combi (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom)
Energielabel
C

Kadastraal en VvE

Eigendomssituatie
Volle eigendom

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk
Tuin
Achtertuin en voortuin
Tuin ligging
gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Berging
Vrijstaande stenen berging
Parkeren
Openbaar parkeren

Planning

Aangeboden sinds
26-09-2025
Verkoopdatum
21-02-2026

Badkamer voorzieningen

Douche en wastafel

Extra kenmerken

  • Glasvezelkabel en TV kabel

Kaarten

Postcodekaart

Postcodekaart voor 7557

Google Maps

Kaart van Hengelo

Verken Hengelo en de omliggende gebieden

Woon- en buurtcijfers in Hengelo

Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Hengelo.

Inwoners

-

Geen data

Gemiddelde WOZ

-

Geen data

Gemiddeld inkomen p.p.

EUR 27.100

Bron: AlleCijfers

Misdrijven (huidig jaar)

3.895

Totaal geregistreerd

Samenstelling van bewoners

Opleidingsniveau

Hoog opleidingsniveau

19.530

Laag opleidingsniveau

15.160

Middelbaar opleidingsniveau

27.460

Woningvoorraad en bouwperiodes

Bouwperiode van panden

2020+ 1.978
<1700 2
1700-1900 403
1900-1925 3.248
1925-1950 5.693
1950-1970 8.845
1970-1980 7.380
1980-1990 5.118
1990-2000 5.776
2000-2010 3.787
2010-2020 2.463

Energie en duurzaamheid

Energielabelverdeling

Label C

11.376

Label A

8.336

Label B

6.524

Label G

4.757

Label E

3.318

Label D

3.052

Label F

2.891

Label A+

424

Label A+++

239

Label A++

155

Label A++++

19

Label A+++++

3

Recente misdaadcijfers

Recente misdaadcijfers in Hengelo
Periode Misdrijven
jan 2023 284
jul 2022 304
jul 2023 334
jun 2022 299
jun 2023 360
mei 2022 372
mei 2023 292
mrt 2022 337
mrt 2023 291
nov 2022 333
okt 2022 347
sep 2022 377

Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Hengelo.

Veelgestelde vragen over wonen in Hengelo

Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo ligt rond € 27.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hengelo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.895 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Meer woningen in Hengelo

Bekijk meer woningen in deze plaats.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.