Direct naar de inhoud
Logo van Snelder Zijlstra Makelaars Hengelo

Tom Mandersstraat 74

7558MR Hengelo • Overijssel

Verkocht

€ 419.000 k.k.

Kosten koper (geschat): € 10.230

2% overdrachtsbelasting (€ 8.380) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal incl. k.k.: € 429.230

Koopprijs /m²: € 3.248

Fotogalerij

Omschrijving

Tom Mandersstraat 74 7558 MR HENGELO INTRODUCTIE EN WOONOMGEVING Wij zijn begonnen met de verkoop van Tom Mandersstraat 74 Hengelo. Een fraaie 2-onder-1-kapwoning met vrij uitzicht op gemeentelijk groen aan de voorzijde, een diepe oprit voor 2 auto's en een fijne en zonnige tuin op het zuidoosten. De ligging in een verkeersarme woonomgeving en het speeltuintje aan de voorzijde maken het huis heel geschikt voor gezinnen met jonge kinderen. De woning, gerealiseerd in 1984, beschikt over 3 prima slaapkamers op de 1e verdieping en een extra 4e slaapkamer op de zolder, die te bereiken is via een vaste trap. De wijk Hasseler Es staat bekend als rustige woonomgeving met veel openbaar groen en nabijheid van voorzieningen. Het uitstekend uitgeruste wijkwinkelcentrum Hasselo, basisscholen, sportvoorzieningen en de toerit A1 zijn vlot te bereiken, net als het centrum van Hengelo. De Tom Mandersstraat 74 is reeds bij de bouw voorzien van gevel,- dak,- en vloerisolatie. De Hoogrendementsketel en dubbel glas zorgen voor een energielabel C. Een prima vertrekpunt voor verdere verduurzaming. Wil je de woning graag in het echt bekijken om de bijzondere ligging en ruimtes te bewonderen? Maak een afspraak voor een uitgebreide bezichtiging. Onze opdrachtgever en makelaar heten je van harte welkom! DE INDELING Overdekte entree, hal met plavuizen vloer, toilet en trapopgang. De lichte L-vormige woonkamer bevindt zich aan de voorzijde en biedt vrij uitzicht op openbaar groen. De open keuken aan de achterzijde biedt toegang tot de handige bijkeuken met provisiekast. Via de bijkeuken is ook de inpandige garage/berging te bereiken. Verdieping: Overloop met zijraam, 3 royale slaapkamers, ruime badkamer met ligbad, douche, wastafel, 2e toilet en aansluiting wasmachine. Zolder: Voorzolder met opstelling cv, 4e slaapkamer met dakvenster. Achter de knieschotten en luiken bevindt zich veel bergruimte. BIJZONDERHEDEN - bouwjaar 1984 / woonoppervlak 129 / perceeloppervlak 251 m2 / inhoudsindicatie 493 m3; - verwarming via cv-gas | Intergas Kombi Kompakt uit 2019 | huur); - het energielabel is C; - voorzien van gevel-, vloer-, en dakisolatie | grotendeels voorzien van dubbel glas; - oprit voor meerdere auto's op eigen terrein; - aangebouwde stenen garage/berging met luifel (3.12 x 5.57); - brede tuin aan de achterzijde; - woonkamer met parketvloer; - verkeersarme woonomgeving en vrij uitzicht aan de voorzijde; - opvallend royale badkamer van 2.65 x 2.59; AANVAARDING In overleg tussen koper en verkoper. DE KOOPOVEREENKOMST - koper en verkoper zijn pas gebonden indien beiden de koopovereenkomst hebben getekend; - in de koopovereenkomst wordt de verplichting tot het stellen van een 10% waarborgsom of bankgarantie alsmede een ouderdomsclausule opgenomen; JOUW EIGEN AANKOOPMAKELAAR. NIET VERPLICHT, WEL VERSTANDIG! Wij behartigen de belangen van de verkoper. Interesse in deze woning? Schakel direct je eigen NVM-aankoopmakelaar in. Jouw NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart tijd, geld en zorgen. Adressen van NVM-aankoopmakelaars in Twente vind je op NVM.nl en Funda.nl. Lees de volledige omschrijving

Hypotheek berekenen

€ 419.000

Kosten koper (geschat): € 10.230

2% overdrachtsbelasting (€ 8.380) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal aankoop (incl. k.k.): € 429.230

2,78%

Jaarlijks

%

€ 20.950

Direct beschikbaar

€

Geschatte hypotheek

Indicatieve bruto maandlast

Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd

Indicatieve netto maandlast

i

Disclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (met NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle kenmerken

Basis

Vraagprijs
€ 419.000 k.k.
Status
Verkocht
Aanbod type
koop
Woning gebruik
permanente bewoning
Type woning
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Indeling

Kamers
5 kamers
Slaapkamers
5 slaapkamers
Badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Vloeren
2 woonlagen en een zolder

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte
129 m²
Perceeloppervlakte
309 m²
Inhoud
493 m³
Overige inpandige ruimte
17 m²
Gebouw gebonden buitenruimte
5 m²
Achtertuin oppervlakte
115 m²

Bouw en energie

Bouwjaar
1984
Bouwwijze
Bestaande bouw
Daktype
Dwarskap bedekt met pannen
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Verwarming
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Cv ketel
Intergas kombi kompakt HRE 28/24 RF (gas gestookt combiketel uit 2019, huur)
Energielabel
C

Kadastraal en VvE

Eigendomssituatie
Mandelig

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte
In woonwijk
Tuin
Achtertuin en voortuin
Tuin ligging
gelegen op het zuidoosten
Parkeren
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Garage type
Aangebouwde stenen garage
Garage capaciteit
1 auto(s)

Planning

Aangeboden sinds
17-10-2025
Verkoopdatum
04-04-2026

Badkamer voorzieningen

Douche, ligbad, en toilet

Garage voorzieningen

Elektra

Extra kenmerken

  • Dakraam
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Kaarten

Postcodekaart

Postcodekaart voor 7558

Google Maps

Kaart van Hengelo

Verken Hengelo en de omliggende gebieden

Woon- en buurtcijfers in Hengelo

Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Hengelo.

Inwoners

-

Geen data

Gemiddelde WOZ

-

Geen data

Gemiddeld inkomen p.p.

EUR 27.100

Bron: AlleCijfers

Misdrijven (huidig jaar)

3.895

Totaal geregistreerd

Samenstelling van bewoners

Opleidingsniveau

Hoog opleidingsniveau

19.530

Laag opleidingsniveau

15.160

Middelbaar opleidingsniveau

27.460

Woningvoorraad en bouwperiodes

Bouwperiode van panden

2020+ 1.978
<1700 2
1700-1900 403
1900-1925 3.248
1925-1950 5.693
1950-1970 8.845
1970-1980 7.380
1980-1990 5.118
1990-2000 5.776
2000-2010 3.787
2010-2020 2.463

Energie en duurzaamheid

Energielabelverdeling

Label C

11.376

Label A

8.336

Label B

6.524

Label G

4.757

Label E

3.318

Label D

3.052

Label F

2.891

Label A+

424

Label A+++

239

Label A++

155

Label A++++

19

Label A+++++

3

Recente misdaadcijfers

Recente misdaadcijfers in Hengelo
Periode Misdrijven
jan 2023 284
jul 2022 304
jul 2023 334
jun 2022 299
jun 2023 360
mei 2022 372
mei 2023 292
mrt 2022 337
mrt 2023 291
nov 2022 333
okt 2022 347
sep 2022 377

Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Hengelo.

Veelgestelde vragen over wonen in Hengelo

Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo ligt rond € 27.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hengelo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.895 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Meer woningen in Hengelo

Bekijk meer woningen in deze plaats.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.