- Verkocht
Reling 22
8502BN Joure
€ 685.000 k.k.
€ 4.363/m²
- Woonoppervlakte
- 157 m²
- Perceeloppervlakte
- 685 m²
- Slaapkamers
- 4
Bekijk 113 verkochte woningen in Joure
Typ om te zoeken. Gebruik pijl omlaag en pijl omhoog om door resultaten te navigeren en druk op Enter om te openen.
Zoeksuggesties verborgen.
Vergelijk verkochte woningen in Joure of bekijk direct het actuele aanbod in deze plaats.
Op deze pagina vind je recent verkochte woningen in Joure. Gebruik dit overzicht om verkoopprijzen, populaire buurten en het lokale woningaanbod beter in te schatten voordat je een makelaar kiest. Bekijk ook het actuele woningaanbod met 163 woningen in Joure.
8502BN Joure
€ 685.000 k.k.
€ 4.363/m²
8501VX Joure
€ 645.000 k.k.
€ 5.160/m²
8502BC Joure
€ 665.000 k.k.
€ 4.493/m²
8501ZS Joure
€ 469.000 k.k.
€ 2.649/m²
8501EZ Joure
€ 800.000 k.k.
€ 3.112/m²
8501KA Joure
€ 375.000 k.k.
€ 2.819/m²
8502AM Joure
€ 439.000 k.k.
€ 3.325/m²
8501EH Joure
€ 269.000 k.k.
€ 2.892/m²
8502BK Joure
€ 750.000 k.k.
€ 4.335/m²
8502BX Joure
€ 539.000 k.k.
€ 3.795/m²
8501BW Joure
€ 325.000 k.k.
€ 2.754/m²
8502CR Joure
€ 535.000 k.k.
€ 3.848/m²
8501KB Joure
€ 369.000 k.k.
€ 3.416/m²
8501SB Joure
€ 399.000 k.k.
€ 3.217/m²
8501BT Joure
€ 395.000 k.k.
€ 2.781/m²
8502BN Joure
€ 775.000 k.k.
€ 4.967/m²
8501EZ Joure
€ 575.000 k.k.
€ 2.979/m²
8501RD Joure
€ 329.000 k.k.
€ 2.384/m²
8501BH Joure
€ 259.500 k.k.
€ 4.474/m²
8501HP Joure
€ 425.000 k.k.
€ 4.722/m²
8502BP Joure
€ 575.000 k.k.
€ 3.506/m²
8501CN Joure
€ 800.000 k.k.
€ 5.555/m²
8501PM Joure
€ 400.000 k.k.
€ 3.361/m²
8501KP Joure
€ 325.000 k.k.
€ 3.350/m²
8501CZ Joure
€ 399.000 k.k.
€ 4.244/m²
8502AK Joure
€ 419.000 k.k.
€ 3.014/m²
8501GE Joure
€ 400.000 k.k.
€ 4.444/m²
8501LS Joure
€ 279.000 k.k.
€ 2.906/m²
Bekijk recente verkopen en ontvang gratis offertes van lokale makelaars. Vergelijk meer dan 18 makelaars in Joure.
Recent verkocht in Joure? Lees de verkoopgerichte gids huis verkopen in Joure, vergelijk verkoopmakelaars in Joure of bekijk de beste verkoopmakelaars in Joure voor referentie bij jouw keuze.
Makelaars maken scherpere voorstellen als ze weten dat je vergelijkt — vraag offertes aan voor verkoop of aankoop.
Korte antwoorden over woningprijzen, verkochte woningen en makelaars vergelijken in Joure.
De kosten van een makelaar in Joure verschillen per kantoor, woningtype en verkoopaanpak. In Joure kun je 18 makelaars vergelijken; bekijk daarom ook de makelaars in Joure om tarieven, presentatie en lokale ervaring beter naast elkaar te zetten.
Op deze pagina tonen we momenteel 113 verkochte woningen in Joure binnen onze selectie. Dit helpt je om recente transacties en de lokale woningmarkt beter te beoordelen.