Direct naar de inhoud
Logo van Peter van den Oetelaar Lommers Makelaars

Den Aard

5511NB Knegsel • Noord-Brabant

Beschikbaar

€ 525.000 k.k.

Kosten koper (geschat): € 12.350

2% overdrachtsbelasting (€ 10.500) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal incl. k.k.: € 537.350

Fotogalerij

Omschrijving

Prachtig bouwkavel aan de rand van Knegsel – ruimte, rust en vrijheid. Aan Den Aard in Knegsel bieden wij u dit fraai gelegen bouwkavel van ca. 1.436 m² aan, gesitueerd aan de rand van de bebouwde kom in een kleinschalig en sfeervol mini-wijkje met slechts 7 woningen en een eigen toegangsweg. Een ideale plek voor wie landelijk wil wonen, met toch alle voorzieningen binnen handbereik. De omgeving kenmerkt zich door een groen en landelijk karakter, met een natuurlijke omzoming en wateropvang die zorgen voor een prettige, rustige woonbeleving. Hier woont u vrij, met volop privacy en uitzicht, terwijl de dorpskern van Knegsel en de plaatsen Eersel en Veldhoven zich op slechts enkele autominuten bevinden. Knegsel is één van de zes dorpen van de gemeente Eersel en ligt in een bosrijke en landelijke omgeving. Dankzij de gunstige ligging is er een uitstekende verbinding met omliggende dorpen zoals Vessem, Steensel, Oerle en uiteraard Eersel. Op dit kavel heeft u de mogelijkheid om één vrijstaande woning met kap en bijgebouw te realiseren. Goothoogte woning: maximaal 4 meter Bouwhoogte woning: maximaal 9 meter Bouwblok woning: circa 15 x 15 meter Een unieke kans om uw droomwoning te realiseren op een royale kavel, op een rustige en groene locatie, met het comfort van voorzieningen dichtbij. Interesse? Neem gerust contact met ons op voor meer informatie of een bezichtiging ter plaatse.

Hypotheek berekenen

€ 525.000

Kosten koper (geschat): € 12.350

2% overdrachtsbelasting (€ 10.500) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal aankoop (incl. k.k.): € 537.350

3,04%

Jaarlijks

%

€ 26.250

Direct beschikbaar

Geschatte hypotheek

Indicatieve bruto maandlast

Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd

Indicatieve netto maandlast

i

Disclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (zonder NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45). Bij niet-NHG is in deze indicatie uitgegaan van een 80% hypotheek van de marktwaarde.

Alle kenmerken

Basis

Vraagprijs
€ 525.000 k.k.
Status
Beschikbaar
Aanbod type
koop
Woning gebruik
permanente bewoning

Oppervlaktes en inhoud

Perceeloppervlakte
1436 m²

Kadastraal en VvE

Eigendomssituatie
Volle eigendom

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte
Landelijk gelegen

Planning

Aangeboden sinds
14-05-2026

Kaarten

Postcodekaart

Postcodekaart voor 5511

Google Maps

Locatie van Knegsel

Geografische oriëntatie en makelaarsdichtheid in Knegsel

Woon- en buurtcijfers in Knegsel

Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Knegsel. In 2025 waren er 1.455 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 576.000.

Inwoners

1.455

Laatste jaar: 2025

Gemiddelde WOZ

EUR 576.000

Laatste jaar: 2025

Gemiddeld inkomen p.p.

EUR 41.000

Bron: AlleCijfers

Misdrijven (huidig jaar)

32

Totaal geregistreerd

Demografie en WOZ-ontwikkeling

Inwoners per jaar

Inwoners per jaar in Knegsel
Jaar Inwoners
2021 1.405
2022 1.430
2023 1.435
2024 1.440
2025 1.455

WOZ-waarde per jaar

WOZ-waarde per jaar in Knegsel
Jaar Gemiddelde WOZ
2021 EUR 410.000
2022 EUR 477.000
2023 EUR 533.000
2024 EUR 589.000
2025 EUR 576.000

Samenstelling van bewoners

Leeftijdsopbouw

65+: 325 0-15: 215 15-25: 150 25-45: 310 45-65: 460

Opleidingsniveau

Hoger

400

Praktisch

160

Middelbaar

520

Herkomst inwoners (2025)

Europa

90

Nederland

1.275

Buiten Europa

90

Woningvoorraad en bouwperiodes

Soorten woningen

Hoekwoningen 70
Appartementen 68
Tussenwoningen 68
Vrijstaande woningen 341
Twee-onder-één-kap woningen 85

Bouwperiode van panden

Voor 1700 0
1700 tot 1900 14
1900 tot 1925 10
1925 tot 1950 30
1950 tot 1970 223
1970 tot 1980 79
1980 tot 1990 77
1990 tot 2000 51
2000 tot 2010 36
2010 tot 2020 94
2020 en later 28

Energie en duurzaamheid

Energielabelverdeling

Label A

145

Label C

122

Label F

99

Label B

70

Label D

60

Label G

39

Label E

28

Label A+

14

Label A++

6

Label A+++

4

Label A++++

0

Label A+++++

0

Gemiddeld energieverbruik per jaar

Gemiddeld energieverbruik per jaar in Knegsel
Jaar Gas (m3) Elektriciteit (kWh)
2020 1.690 3.760
2021 1.880 3.890
2022 1.480 3.660
2023 1.220 3.570
2024 1.210 3.740

Verbruik per woningtype

Hoekwoning

Gas: 810 • Elektriciteit: 2.250

Huurwoning

Gas: 940 • Elektriciteit: 2.510

Koopwoning

Gas: 1.270 • Elektriciteit: 3.740

Appartement

Gas: 1.020 • Elektriciteit: 2.840

Tussenwoning

Gas: 710 • Elektriciteit: 2.410

Vrijstaande woning

Gas: 1.480 • Elektriciteit: 4.320

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.040 • Elektriciteit: 3.010

Bedrijvigheid in Knegsel (2025)

Handel en HORECA 35
Nijverheid en energie 25
Zakelijke dienstverlening 60
Overheid, onderwijs en zorg 45
Landbouw, bosbouw en visserij 25
Vervoer, informatie en communicatie 15
Financiele diensten en onroerendgoed 15
Cultuur, recreatie en overige diensten 20

Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 245

Recente misdaadcijfers

Recente misdaadcijfers in Knegsel
Periode Misdrijven
jan 2025 1
jan 2026 2
jul 2025 3
jun 2025 1
mei 2025 3
mrt 2025 11
nov 2024 5
nov 2025 2
okt 2024 5
okt 2025 5
sep 2024 6
sep 2025 0

Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Knegsel.

Veelgestelde vragen over wonen in Knegsel

Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.

Hoeveel inwoners heeft Knegsel?

Knegsel telt in 2025 ongeveer 1.455 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Knegsel?

De gemiddelde WOZ-waarde in Knegsel is in 2025 circa € 576.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Knegsel?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Knegsel ligt rond € 41.000 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Knegsel?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 32 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Knegsel?

In Knegsel komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 341 woningen.

Meer woningen in Knegsel

Bekijk meer woningen in deze plaats.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.