- Verkocht
Rhijnestein 63
1121VE Landsmeer
€ 549.011 k.k.
€ 0/m²
- Woonoppervlakte
- 113 m²
- Perceeloppervlakte
- 103 m²
- Slaapkamers
- 4
Bekijk 80 verkochte woningen in Landsmeer
Typ om te zoeken. Gebruik pijl omlaag en pijl omhoog om door resultaten te navigeren en druk op Enter om te openen.
Zoeksuggesties verborgen.
Vergelijk verkochte woningen in Landsmeer of bekijk direct het actuele aanbod in deze plaats.
Op deze pagina vind je recent verkochte woningen in Landsmeer. Gebruik dit overzicht om verkoopprijzen, populaire buurten en het lokale woningaanbod beter in te schatten voordat je een makelaar kiest. Bekijk ook het actuele woningaanbod met 114 woningen in Landsmeer.
1121VE Landsmeer
€ 549.011 k.k.
€ 0/m²
1121VH Landsmeer
€ 625.000 k.k.
€ 0/m²
1121EJ Landsmeer
€ 549.011 k.k.
€ 0/m²
1121MK Landsmeer
€ 538.011 k.k.
€ 0/m²
1121MB Landsmeer
€ 595.000 k.k.
€ 4.958/m²
1121CT Landsmeer
€ 595.000 k.k.
€ 5.312/m²
1121MR Landsmeer
€ 625.000 k.k.
€ 4.921/m²
1121CP Landsmeer
€ 649.011 k.k.
€ 5.110/m²
1121XD Landsmeer
€ 825.000 k.k.
€ 5.689/m²
1121NZ Landsmeer
€ 1.100.000 k.k.
€ 6.875/m²
1121EW Landsmeer
€ 850.011 k.k.
€ 8.018/m²
1121DH Landsmeer
€ 850.000 k.k.
€ 5.059/m²
1121HC Landsmeer
€ 650.000 k.k.
€ 4.676/m²
1121KG Landsmeer
€ 585.000 k.k.
€ 5.735/m²
1121AE Landsmeer
€ 799.011 k.k.
€ 9.512/m²
1121NN Landsmeer
€ 950.000 k.k.
€ 6.785/m²
1121PC Landsmeer
€ 1.300.000 k.k.
€ 7.182/m²
1121NT Landsmeer
€ 1.195.000 k.k.
€ 6.159/m²
1121KP Landsmeer
€ 620.000 k.k.
€ 5.123/m²
1121HN Landsmeer
€ 535.000 k.k.
€ 4.734/m²
1121MC Landsmeer
€ 625.000 k.k.
€ 5.341/m²
1121XD Landsmeer
€ 825.000 k.k.
€ 7.932/m²
1121PL Landsmeer
€ 675.000 k.k.
€ 5.037/m²
1121AT Landsmeer
€ 500.000 k.k.
€ 3.906/m²
Bekijk recente verkopen en ontvang gratis offertes van lokale verkoopmakelaars in Landsmeer.
Zelf je woning verkopen in Landsmeer? Vergelijk verkoopmakelaars in Landsmeer of bekijk de beste verkoopmakelaars in Landsmeer als referentie bij jouw keuze.
Makelaars maken scherpere voorstellen als ze weten dat je vergelijkt — vraag offertes aan voor verkoop of aankoop.
Korte antwoorden over woningprijzen, verkochte woningen en makelaars vergelijken in Landsmeer.
De kosten van een makelaar in Landsmeer verschillen per kantoor, woningtype en verkoopaanpak. Vergelijk daarom meerdere offertes en bekijk ook de makelaars in Landsmeer om tarieven, presentatie en lokale ervaring beter naast elkaar te zetten.
Op deze pagina tonen we momenteel 80 verkochte woningen in Landsmeer binnen onze selectie. Dit helpt je om recente transacties en de lokale woningmarkt beter te beoordelen.
Verkochte woningen in Landsmeer geven inzicht in vraagprijzen, woningtypes en buurten waar recent transacties hebben plaatsgevonden. Vergelijk dit ook met het actuele woningaanbod in Landsmeer om de markt beter te duiden.
Je kunt verkochte woningen gebruiken als eerste marktindicatie, maar een lokale makelaar kan beter rekening houden met afwerking, ligging, onderhoud en actuele vraag in Landsmeer.
Vergelijk makelaars in Landsmeer op lokale verkoopervaring, reviews, verwachte opbrengst, courtage en marketingaanpak. Bekijk verkoopmakelaars in Landsmeer of de top 10 makelaars in Landsmeer om snel sterke kantoren te ontdekken.