Direct naar de inhoud
Logo van Pillen & Van Zwam Makelaardij & Verzekeringen

Pastoor Sandersstraat 34

7131BV Lichtenvoorde • Gelderland

Verkocht

€ 525.000 k.k.

Kosten koper (geschat): € 12.350

2% overdrachtsbelasting (€ 10.500) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal incl. k.k.: € 537.350

Koopprijs /m²: € 4.303

Fotogalerij

Omschrijving

Ben je op zoek naar een vrijstaande woning waar ruimte, comfort en een centrale ligging perfect samenkomen? Dan is dit jouw kans. Deze aantrekkelijke woning ligt op een fijne locatie, op korte afstand van de basisschool, een park en het centrum. Ideaal voor gezinnen én voor wie graag alle voorzieningen binnen handbereik heeft. De woning heeft energielabel A en beschikt bovendien over een onderhoudsvriendelijke achtertuin met een ruime, geïsoleerde berging met overkapping, inclusief 14 zonnepanelen op het zuidwesten. De woning is de afgelopen jaren op meerdere punten gemoderniseerd en uitgebouwd. Zo is in 2022 een fraaie aanbouw gerealiseerd, waardoor de leefruimte aanzienlijk is vergroot. De keuken is vernieuwd in 2019 en de zolder is in 2020 geïsoleerd en strak afgewerkt. Kortom: een instapklare woning met volop ruimte en woongenot. Via de voordeur komen we binnen in de hal met trapopgang, toilet en toegang tot de kelder. Vanuit de hal loop je door naar de open keuken, die een moderne uitstraling heeft en van alle gemakken is voorzien, waaronder diverse inbouwapparatuur en voldoende werk- en opbergruimte. Aansluitend aan de keuken bevindt zich een praktische, ruime bijkeuken met wasopstelling. Vanuit de keuken lopen we door naar de uitgebouwde woonkamer en suite. Dankzij de aanbouw uit 2022 is dit nu een ruime en lichte woonkamer. De lichtkoepel, grote raampartij en dubbele tuindeuren zorgen voor prachtige lichtinval en een mooie verbinding met de tuin. De aanwezige houtkachel zorgt voor extra sfeer en warmte. We lopen de trap op naar de eerste verdieping en komen op de overloop. Het glas-in-loodraam in het trappengat zorgt voor veel natuurlijke lichtinval. Vanaf de overloop heb je toegang tot drie slaapkamers, elk praktisch ingedeeld en van goed formaat. De badkamer is functioneel ingericht en beschikt over een ligbad, een aparte douche en een toilet. Via een vaste trap bereiken we de zolder, in gebruik als slaapkamer met extra opbergruimte. De onderhoudsvriendelijke achtertuin vormt een fraaie afsluiting van de woning, voorzien van een ruime, geïsoleerde berging met aangebouwde overkapping. De stijlvolle tuin combineert stijl en functionaliteit met sierbestrating, onderhoudsvriendelijk kunstgras en een prachtige, strak gestukadoorde bloembak die zorgt voor een eigentijdse uitstraling. Kenmerken op een rij: • Vrijstaande woning • Bouwjaar 1958 • Energielabel A • Aanbouw uit 2022 • 14 pv panelen en gemoderniseerde meterkast • Onderhoudsvriendelijke tuin met kunstgras, berging, overkapping en zonnepanelen Zie onze brochure voor de bepalingen inzake het financieringsvoorbehoud. Daarnaast worden de volgende clausules door ons in de koopakte geplaatst: energiemarkt, ouderdomsclausule, standaard bij woningen ouder dan 25 jaar, notariskeuze, meetinstructie, AVG. Lees de volledige omschrijving

Hypotheek berekenen

€ 525.000

Kosten koper (geschat): € 12.350

2% overdrachtsbelasting (€ 10.500) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal aankoop (incl. k.k.): € 537.350

3,04%

Jaarlijks

%

€ 26.250

Direct beschikbaar

Geschatte hypotheek

Indicatieve bruto maandlast

Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd

Indicatieve netto maandlast

i

Disclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (zonder NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Bij niet-NHG is in deze indicatie uitgegaan van een 80% hypotheek van de marktwaarde.

Alle kenmerken

Basis

Vraagprijs
€ 525.000 k.k.
Status
Verkocht
Aanbod type
koop
Woning gebruik
permanente bewoning
Type woning
woonhuis, vrijstaande woning

Indeling

Kamers
5 kamers
Slaapkamers
4 slaapkamers
Badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Vloeren
3 woonlagen en een kelder

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte
122 m²
Perceeloppervlakte
350 m²
Inhoud
500 m³
Overige inpandige ruimte
13 m²
Gebouw gebonden buitenruimte
3 m²
Externe bergruimte
32 m²
Achtertuin oppervlakte
155 m²

Bouw en energie

Bouwjaar
1958
Bouwwijze
Bestaande bouw
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, muurisolatie en vloerisolatie
Verwarming
Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
Warm water
Cv-ketel
Cv ketel
Remeha Avanta (gas gestookt uit 2019, eigendom)
Energielabel
A

Buitenruimte en parkeren

Tuin
Achtertuin en voortuin
Berging
Vrijstaande stenen berging
Parkeren
Op eigen terrein

Planning

Aangeboden sinds
26-03-2026
Verkoopdatum
30-04-2026

Badkamer voorzieningen

Douche, toilet, wastafel, en zitbad

Extra kenmerken

  • Zonnepanelen

Kaarten

Postcodekaart

Postcodekaart voor 7131

Google Maps

Lichtenvoorde op de kaart

Ruimtelijk overzicht van het werkgebied in Lichtenvoorde

Woon- en buurtcijfers in Lichtenvoorde

Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Lichtenvoorde. In 2026 waren er 12.994 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 334.000.

Inwoners

12.994

Laatste jaar: 2026

Gemiddelde WOZ

EUR 334.000

Laatste jaar: 2025

Gemiddeld inkomen p.p.

EUR 32.400

Bron: AlleCijfers

Misdrijven (huidig jaar)

241

Totaal geregistreerd

Demografie en WOZ-ontwikkeling

Inwoners per jaar

Inwoners per jaar in Lichtenvoorde
Jaar Inwoners
2021 12.905
2022 12.900
2023 13.010
2024 13.080
2025 13.135
2026 12.994

WOZ-waarde per jaar

WOZ-waarde per jaar in Lichtenvoorde
Jaar Gemiddelde WOZ
2021 EUR 242.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 285.000
2024 EUR 302.000
2025 EUR 334.000

Samenstelling van bewoners

Leeftijdsopbouw

65+: 3.470 0-15: 1.965 15-25: 1.365 25-45: 2.895 45-65: 3.295

Opleidingsniveau

Hoger

2.670

Praktisch

2.340

Middelbaar

4.540

Herkomst inwoners (2025)

Europa

520

Nederland

11.945

Buiten Europa

675

Woningvoorraad en bouwperiodes

Soorten woningen

Hoekwoningen 1.037
Appartementen 1.050
Tussenwoningen 1.824
Vrijstaande woningen 1.199
Twee-onder-één-kap woningen 888

Bouwperiode van panden

Voor 1700 4
1700 tot 1900 39
1900 tot 1925 159
1925 tot 1950 308
1950 tot 1970 1.429
1970 tot 1980 1.317
1980 tot 1990 1.006
1990 tot 2000 495
2000 tot 2010 398
2010 tot 2020 362
2020 en later 157

Energie en duurzaamheid

Energielabelverdeling

Label C

2.067

Label A

1.491

Label B

883

Label D

474

Label F

319

Label G

255

Label E

183

Label A++

141

Label A+

128

Label A++++

44

Label A+++

40

Label A+++++

3

Gemiddeld energieverbruik per jaar

Gemiddeld energieverbruik per jaar in Lichtenvoorde
Jaar Gas (m3) Elektriciteit (kWh)
2020 1.290 2.990
2021 1.460 3.030
2022 1.150 2.830
2023 920 2.690
2024 890 2.760

Verbruik per woningtype

Hoekwoning

Gas: 910 • Elektriciteit: 2.510

Huurwoning

Gas: 680 • Elektriciteit: 1.920

Koopwoning

Gas: 1.010 • Elektriciteit: 3.000

Appartement

Gas: 540 • Elektriciteit: 1.790

Tussenwoning

Gas: 840 • Elektriciteit: 2.420

Vrijstaande woning

Gas: 1.260 • Elektriciteit: 3.780

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.040 • Elektriciteit: 2.990

Bedrijvigheid in Lichtenvoorde (2025)

Handel en HORECA 315
Nijverheid en energie 270
Zakelijke dienstverlening 375
Overheid, onderwijs en zorg 255
Landbouw, bosbouw en visserij 30
Vervoer, informatie en communicatie 80
Financiele diensten en onroerendgoed 140
Cultuur, recreatie en overige diensten 180

Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 1.650

Recente misdaadcijfers

Recente misdaadcijfers in Lichtenvoorde
Periode Misdrijven
jan 2026 13
jul 2025 24
jun 2025 15
mei 2025 16
mrt 2025 20
mrt 2026 16
nov 2024 29
nov 2025 14
okt 2024 20
okt 2025 23
sep 2024 21
sep 2025 24

Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Lichtenvoorde.

Veelgestelde vragen over wonen in Lichtenvoorde

Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.

Hoeveel inwoners heeft Lichtenvoorde?

Lichtenvoorde telt in 2026 ongeveer 12.994 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Lichtenvoorde?

De gemiddelde WOZ-waarde in Lichtenvoorde is in 2025 circa € 334.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Lichtenvoorde?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Lichtenvoorde ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Lichtenvoorde?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 241 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Lichtenvoorde?

In Lichtenvoorde komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.824 woningen.

Meer woningen in Lichtenvoorde

Bekijk meer woningen in deze plaats.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.