Direct naar de inhoud
Logo van Jonkers, meer dan geWOON een makelaardij!

Kamelenspoor 409

3605TD Maarssen • Utrecht

Beschikbaar

€ 445.000 k.k.

Kosten koper (geschat): € 10.750

2% overdrachtsbelasting (€ 8.900) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal incl. k.k.: € 455.750

Koopprijs /m²: € 4.450

Fotogalerij

Omschrijving

Thuiskomen aan het Kamelenspoor 409 in Maarssen de Kamelenspoor 409 ligt in de wijk Maarssenbroek, een rustige en kindvriendelijke woonomgeving met veel groen en water. De wijk is ruim opgezet en ideaal voor gezinnen of mensen die prettig en rustig willen wonen. Voor de dagelijkse boodschappen ligt Bison Shopping Center op korte afstand. Ook scholen, sportvoorzieningen en openbaar vervoer zijn goed bereikbaar. Daarnaast zit je zo in de natuur bij de Maarsseveense Plassen. En met steden als Utrecht vlakbij, is de ligging ook praktisch voor werk en ontspanning. Loopt u met mij mee? Bij aankomst valt direct de fijne, rustige ligging op. Parkeren doet u eenvoudig in de directe omgeving en eenmaal binnen wordt u verwelkomd door een lichte, uitnodigende sfeer. Vanuit de hal heeft u een ruime berging met wasmachineaansluiting welke tevens via buiten bereikbaar is. De woonkamer is ruim opgezet en dankzij de grote raampartijen stroomt het daglicht rijkelijk naar binnen. De open keuken sluit naadloos aan op de leefruimte en vormt het kloppend hart van de woning. Modern uitgevoerd en praktisch ingericht, ideaal voor wie houdt van koken, borrelen en samenzijn. Op de verdieping vindt u meerdere comfortabele slaapkamers. Ruim, licht en veelzijdig, perfect als slaapruimte, thuiskantoor of kleedkamer. De badkamer is verzorgd en biedt alles wat u nodig heeft om de dag fris te beginnen of juist ontspannen af te sluiten. En dan buiten… De buitenruimte is een verlengstuk van uw woonplezier. Een plek waar u in alle rust kunt genieten van een kop koffie in de ochtendzon. De ligging maakt het plaatje compleet. In de directe omgeving vindt u groenvoorzieningen, wandelroutes en water, ideaal om even te ontsnappen aan de drukte. Tegelijkertijd zijn winkels, scholen en uitvalswegen snel en eenvoudig bereikbaar. Maarssen en omliggende steden liggen binnen handbereik. Kamelenspoor 409 is een woning waar alles samenkomt. Rust, ruimte en comfort. J - aartal bouw 1978 O - oppervlakte wonen 100m2 N - etjes onderhouden K - laar om direct in te trekken E - nergielabel C R - uimtelijk wonen S - feervolle ligging Welkom thuis bij Jonkers Vastgoed. Hoewel deze advertentie met de grootst mogelijke zorg is opgesteld, kunnen aan de inhoud ervan geen rechten worden ontleend. Verkoper en makelaar aanvaarden geen enkele aansprakelijkheid voor eventuele onjuistheden of onvolledigheden in de vermelde informatie, ongeacht of deze via deze advertentie, andere platforms of sociale media-kanalen wordt verstrekt. Geïnteresseerden wordt nadrukkelijk aangeraden om zelf alle informatie te verifiëren en bij twijfel onafhankelijk advies in te winnen.

Hypotheek berekenen

€ 445.000

Kosten koper (geschat): € 10.750

2% overdrachtsbelasting (€ 8.900) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal aankoop (incl. k.k.): € 455.750

2,78%

Jaarlijks

%

€ 22.250

Direct beschikbaar

€

Geschatte hypotheek

Indicatieve bruto maandlast

Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd

Indicatieve netto maandlast

i

Disclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (met NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle kenmerken

Basis

Vraagprijs
€ 445.000 k.k.
Status
Beschikbaar
Aanbod type
koop
Woning gebruik
permanente bewoning
Type woning
Eengezinswoning, tussenwoning

Indeling

Kamers
5 kamers
Slaapkamers
3 slaapkamers
Badkamers
1 badkamer
Vloeren
2 woonlagen

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte
100 m²
Perceeloppervlakte
120 m²
Inhoud
336 m³
Externe bergruimte
55 m²
Achtertuin oppervlakte
55 m²

Bouw en energie

Bouwjaar
1978
Bouwwijze
Bestaande bouw
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolatie
Dakisolatie en HR-glas
Verwarming
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Cv ketel
Vaillant (gas gestookt combiketel uit 2006, eigendom)
Energielabel
C

Kadastraal en VvE

Eigendomssituatie
Volle eigendom

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte
Aan rustige weg en in woonwijk
Tuin
Achtertuin
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten
Parkeren
Openbaar parkeren

Planning

Aangeboden sinds
13-05-2026

Badkamer voorzieningen

Douche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Extra kenmerken

  • Glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Kaarten

Postcodekaart

Postcodekaart voor 3605

Google Maps

Kaart van Maarssen

Ruimtelijk overzicht van het werkgebied in Maarssen

Woon- en buurtcijfers in Maarssen

Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Maarssen. In 2025 waren er 39.695 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 462.891.

Inwoners

39.695

Laatste jaar: 2025

Gemiddelde WOZ

EUR 462.891

Laatste jaar: 2025

Gemiddeld inkomen p.p.

EUR 37.929

Bron: AlleCijfers

Misdrijven (huidig jaar)

1.294

Totaal geregistreerd

Demografie en WOZ-ontwikkeling

Inwoners per jaar

Inwoners per jaar in Maarssen
Jaar Inwoners
2021 39.090
2022 39.055
2023 39.350
2024 39.565
2025 39.695

WOZ-waarde per jaar

WOZ-waarde per jaar in Maarssen
Jaar Gemiddelde WOZ
2021 EUR 333.177
2022 EUR 361.099
2023 EUR 423.000
2024 EUR 424.562
2025 EUR 462.891

Samenstelling van bewoners

Leeftijdsopbouw

65+: 8.790 0-15: 6.605 15-25: 4.060 25-45: 9.920 45-65: 10.325

Opleidingsniveau

Hoger

10.660

Praktisch

7.190

Middelbaar

11.250

Herkomst inwoners (2025)

Europa

3.045

Nederland

29.245

Buiten Europa

7.410

Woningvoorraad en bouwperiodes

Soorten woningen

Hoekwoningen 2.917
Appartementen 5.806
Tussenwoningen 8.266
Vrijstaande woningen 630
Twee-onder-één-kap woningen 517

Bouwperiode van panden

Voor 1700 32
1700 tot 1900 185
1900 tot 1925 309
1925 tot 1950 709
1950 tot 1970 1.360
1970 tot 1980 4.799
1980 tot 1990 3.972
1990 tot 2000 934
2000 tot 2010 574
2010 tot 2020 429
2020 en later 202

Energie en duurzaamheid

Energielabelverdeling

Label C

7.472

Label A

4.020

Label B

2.763

Label D

1.534

Label E

487

Label G

480

Label F

474

Label A+

276

Label A+++

120

Label A++++

96

Label A++

91

Label A+++++

1

Gemiddeld energieverbruik per jaar

Gemiddeld energieverbruik per jaar in Maarssen
Jaar Gas (m3) Elektriciteit (kWh)
2020 1.106 2.886
2021 1.249 2.938
2022 963 2.738
2023 844 2.562
2024 820 2.584

Verbruik per woningtype

Hoekwoning

Gas: 1.031 • Elektriciteit: 2.905

Huurwoning

Gas: 671 • Elektriciteit: 1.922

Koopwoning

Gas: 923 • Elektriciteit: 2.873

Appartement

Gas: 579 • Elektriciteit: 1.738

Tussenwoning

Gas: 849 • Elektriciteit: 2.698

Vrijstaande woning

Gas: 1.543 • Elektriciteit: 4.190

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.241 • Elektriciteit: 3.017

Bedrijvigheid in Maarssen (2025)

Handel en HORECA 730
Nijverheid en energie 710
Zakelijke dienstverlening 1.470
Overheid, onderwijs en zorg 890
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 425
Financiele diensten en onroerendgoed 255
Cultuur, recreatie en overige diensten 475

Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 4.975

Recente misdaadcijfers

Recente misdaadcijfers in Maarssen
Periode Misdrijven
jan 2025 105
jan 2026 87
jul 2025 97
jun 2025 123
mei 2025 98
mrt 2025 134
nov 2024 119
nov 2025 107
okt 2024 81
okt 2025 104
sep 2024 117
sep 2025 116

Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Maarssen.

Veelgestelde vragen over wonen in Maarssen

Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.

Hoeveel inwoners heeft Maarssen?

Maarssen telt in 2025 ongeveer 39.695 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maarssen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maarssen is in 2025 circa € 462.891.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maarssen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maarssen ligt rond € 37.929 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maarssen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.294 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maarssen?

In Maarssen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 8.266 woningen.

Meer woningen in Maarssen

Bekijk meer woningen in deze plaats.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.