Direct naar de inhoud
Logo van Kolpa van Leeuwen | Moordrecht

Hazenleger 31

2841MT Moordrecht • Zuid-Holland

Beschikbaar

€ 495.000 k.k.

Kosten koper (geschat): € 11.750

2% overdrachtsbelasting (€ 9.900) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal incl. k.k.: € 506.750

Koopprijs /m²: € 6.266

Fotogalerij

Omschrijving

Wonen in alle rust, met vrij uitzicht over uitgestrekte weilanden en voorzien van alle moderne luxe? Dit recent gebouwde (2022) en energiezuinige appartement op de 3e woonlaag combineert comfort, stijl en duurzaamheid op een unieke manier. Met een hoogwaardige afwerking, luxe keuken en een zonnig balkon is dit een woning waar je zó in kunt trekken. Entree met een lange hal aan de galerijzijde, die toegang biedt tot vrijwel alle vertrekken. Hier bevinden zich twee slaapkamers, waarvan de ruime hoofdslaapkamer als enige direct toegang heeft tot de moderne badkamer. Deze is stijlvol uitgevoerd en beschikt over een royale inloopdouche, een dubbele wastafel met meubel en een handdoekradiator. Vanuit de hal bereik je tevens het separate toilet met fonteintje, de moderne meterkast met omvormer en de lichte woonkamer met open keuken. De leefruimte is circa 35 m² groot en vormt het hart van de woning. Dankzij de grote raampartijen geniet je hier van veel lichtinval en een prachtig uitzicht. De keuken is een echte eyecatcher: luxe, modern en van alle gemakken voorzien. Denk aan inbouwapparatuur zoals een oven, stoomoven, bordenwarmer, vaatwasser, Bora inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging, Quooker, koelkast en een wijnklimaatkast. Het spanplafond met ingebouwde spotjes en geluiddemping geeft de ruimte een strakke en comfortabele uitstraling. Via een schuifpui bereik je het balkon, waar je in alle rust kunt genieten van een vrij uitzicht over de weilanden. Dankzij de ligging op het noordwesten profiteer je hier van heerlijke middag- en avondzon. De technische ruimte/bijkeuken is bereikbaar via de keuken en biedt plaats aan de warmtepomp, de warmte-terugwininstallatie, wasmachine en droger, evenals extra bergruimte. VVE Het betreft een jonge en gezonde VVE met een actief bestuur. De maandelijkse VVE kosten zijn voor 2026 € 184,00. Kenmerken Bouwjaar: 2022 Woonoppervlakte: 79 m² Energielabel A+++ 2 slaapkamers Luxe badkamer met inloopdouche en dubbele wastafel Moderne open keuken met hoogwaardige inbouwapparatuur Leefruimte van ca. 35 m² Balkon met vrij uitzicht over weilanden en middag-/avondzon Spanplafonds met spotjes en geluiddemping in gehele woning Vloerverwarming en vloerkoeling Warmtepomp en warmte-terugwininstallatie 3 zonnepanelen toegewezen aan het appartement Houten kozijnen met HR++ beglazing Volledig voorzien van horren Eigen parkeerplaats met mogelijkheid tot laadpaal Berging in de onderbouw Afsluiting Kortom: een instapklaar, luxe en energiezuinig appartement op een prachtige, rustige locatie. Maak snel een afspraak en ervaar zelf het comfort en de kwaliteit van deze woning!

Hypotheek berekenen

€ 495.000

Kosten koper (geschat): € 11.750

2% overdrachtsbelasting (€ 9.900) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal aankoop (incl. k.k.): € 506.750

3,04%

Jaarlijks

%

€ 24.750

Direct beschikbaar

Geschatte hypotheek

Indicatieve bruto maandlast

Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd

Indicatieve netto maandlast

i

Disclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (zonder NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Bij niet-NHG is in deze indicatie uitgegaan van een 80% hypotheek van de marktwaarde.

Alle kenmerken

Basis

Vraagprijs
€ 495.000 k.k.
Status
Beschikbaar
Aanbod type
koop
Woning gebruik
permanente bewoning
Type woning
Bovenwoning (appartement)

Indeling

Kamers
3 kamers
Slaapkamers
2 slaapkamers
Badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Vloeren
1 woonlaag
Gelegen op
3e woonlaag

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte
79 m²
Inhoud
256 m³
Gebouw gebonden buitenruimte
8 m²
Externe bergruimte
7 m²

Bouw en energie

Bouwjaar
2022
Bouwwijze
Bestaande bouw
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolatie
Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Verwarming
Aardwarmte, gehele vloerverwarming en warmte terugwininstallatie
Warm water
Aardwarmte
Energielabel
A+++

Kadastraal en VvE

VvE ingeschreven KvK
Ja
VvE jaarlijkse vergadering
Ja
VvE reservefonds aanwezig
Ja
VvE onderhoudsplan
Ja
VvE opstalverzekering
Ja

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte
Aan rustige weg, in woonwijk, landelijk gelegen en vrij uitzicht
Berging
Inpandig
Parkeren
Op afgesloten terrein en openbaar parkeren

Planning

Aangeboden sinds
12-05-2026

Badkamer voorzieningen

Dubbele wastafel, inloopdouche, vloerverwarming, en wastafel

Extra kenmerken

  • Balansventilatie
  • glasvezelkabel
  • schuifpui
  • en zonnepanelen

Kaarten

Postcodekaart

Postcodekaart voor 2841

Google Maps

Bekijk Moordrecht op de kaart

Ruimtelijk overzicht van het werkgebied in Moordrecht

Woon- en buurtcijfers in Moordrecht

Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Moordrecht. In 2025 waren er 9.200 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 412.000.

Inwoners

9.200

Laatste jaar: 2025

Gemiddelde WOZ

EUR 412.000

Laatste jaar: 2025

Gemiddeld inkomen p.p.

EUR 35.100

Bron: AlleCijfers

Misdrijven (huidig jaar)

247

Totaal geregistreerd

Demografie en WOZ-ontwikkeling

Inwoners per jaar

Inwoners per jaar in Moordrecht
Jaar Inwoners
2021 8.840
2022 8.965
2023 9.015
2024 9.040
2025 9.200

WOZ-waarde per jaar

WOZ-waarde per jaar in Moordrecht
Jaar Gemiddelde WOZ
2021 EUR 277.000
2022 EUR 306.000
2023 EUR 362.000
2024 EUR 384.000
2025 EUR 412.000

Samenstelling van bewoners

Leeftijdsopbouw

65+: 1.830 0-15: 1.575 15-25: 995 25-45: 2.320 45-65: 2.485

Opleidingsniveau

Hoger

1.990

Praktisch

1.870

Middelbaar

2.950

Herkomst inwoners (2025)

Europa

525

Nederland

7.005

Buiten Europa

1.670

Woningvoorraad en bouwperiodes

Soorten woningen

Hoekwoningen 733
Appartementen 906
Tussenwoningen 1.590
Woningtype onbekend 15
Vrijstaande woningen 357
Twee-onder-één-kap woningen 279

Bouwperiode van panden

Voor 1700 1
1700 tot 1900 90
1900 tot 1925 70
1925 tot 1950 135
1950 tot 1970 1.012
1970 tot 1980 357
1980 tot 1990 640
1990 tot 2000 532
2000 tot 2010 257
2010 tot 2020 422
2020 en later 313

Energie en duurzaamheid

Energielabelverdeling

Label A

1.107

Label C

971

Label B

636

Label D

343

Label E

267

Label F

155

Label G

145

Label A+++

145

Label A++++

114

Label A+

92

Label A++

45

Label A+++++

6

Gemiddeld energieverbruik per jaar

Gemiddeld energieverbruik per jaar in Moordrecht
Jaar Gas (m3) Elektriciteit (kWh)
2020 1.120 2.930
2021 1.250 2.950
2022 940 2.760
2023 800 2.590
2024 770 2.660

Verbruik per woningtype

Hoekwoning

Gas: 860 • Elektriciteit: 2.690

Huurwoning

Gas: 710 • Elektriciteit: 1.920

Koopwoning

Gas: 840 • Elektriciteit: 2.930

Appartement

Gas: 550 • Elektriciteit: 1.830

Tussenwoning

Gas: 750 • Elektriciteit: 2.490

Vrijstaande woning

Gas: 1.280 • Elektriciteit: 3.950

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 950 • Elektriciteit: 3.360

Bedrijvigheid in Moordrecht (2025)

Handel en HORECA 285
Nijverheid en energie 335
Zakelijke dienstverlening 340
Overheid, onderwijs en zorg 225
Landbouw, bosbouw en visserij 30
Vervoer, informatie en communicatie 130
Financiele diensten en onroerendgoed 75
Cultuur, recreatie en overige diensten 125

Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 1.545

Recente misdaadcijfers

Recente misdaadcijfers in Moordrecht
Periode Misdrijven
jan 2025 20
jan 2026 21
jul 2025 23
jun 2025 17
mei 2025 22
mrt 2025 18
nov 2024 28
nov 2025 28
okt 2024 27
okt 2025 21
sep 2024 32
sep 2025 25

Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Moordrecht.

Veelgestelde vragen over wonen in Moordrecht

Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.

Hoeveel inwoners heeft Moordrecht?

Moordrecht telt in 2025 ongeveer 9.200 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Moordrecht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Moordrecht is in 2025 circa € 412.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Moordrecht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Moordrecht ligt rond € 35.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Moordrecht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 247 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Moordrecht?

In Moordrecht komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.590 woningen.

Meer woningen in Moordrecht

Bekijk meer woningen in deze plaats.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.