Direct naar de inhoud
Logo van 't Huys Makelaardij

Koningin Emmalaan 8

1191BM Ouderkerk aan de Amstel • Noord-Holland

Verkocht

€ 939.000 k.k.

Kosten koper (geschat): € 20.630

2% overdrachtsbelasting (€ 18.780) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal incl. k.k.: € 959.630

Koopprijs /m²: € 7.452

Fotogalerij

Omschrijving

Karaktervolle jaren ’30 hoekwoning van circa 126 m². Dit heerlijke familiehuis beschikt over een lichte ruime woonkamer met open keuken, vier slaapkamers, een fijne voor- en achtertuin, een achterom én parkeergelegenheid op eigen terrein. Eén plek waar licht, ruimte en sfeer perfect samenkomen. Locatie De woning is gelegen in een zeer rustige, groene straat in de geliefde Koninginnenbuurt, direct aan de oude dorpskern, met een parkje om de hoek. De omgeving is kindvriendelijk en groen, met scholen, winkels, sportverenigingen en gezellige restaurants op loopafstand. Amsterdam en Amstelveen zijn uitstekend bereikbaar per fiets, openbaar vervoer en auto. Indeling Entree, hal met trapkast, toilet en trapopgang naar de eerste verdieping. De ruime, uitgebouwde woonkamer is opvallend licht dankzij de erker aan de voorzijde en de brede raampartij aan de achterzijde. De luxe uitgevoerde open keuken vormt het hart van de woning. Aan de achterzijde bevindt zich een open zijkamer, ideaal als werkplek of speelhoek. Via de openslaande deuren bereik je de beschutte en zonnige achtertuin op het zuidwesten, die tevens via de achterom toegankelijk is. Eerste verdieping Overloop met toegang tot drie slaapkamers en een kleine werkruimte of walk-in closet. De badkamer is compleet uitgevoerd met ligbad, toilet en dubbele wastafel. Zolder De zolderverdieping biedt een verrassend ruime en lichte vierde slaapkamer of werkruimte, met ook een extra toilet met wastafel, en volop bergruimte. Aan de voorzijde van de woning bevindt zich een ruime en geïsoleerde berging. De woning is voorzien van zonnepanelen. Bijzonderheden: Woonoppervlakte 126 m2 (NEN 2580 rapport aanwezig); Externe berging 7 m2 (NEN 2580 rapport aanwezig); Perceeloppervlakte 237 m2; Bouwjaar 1939; Authentieke jaren ’30 details; Vier slaapkamers; Energielabel D; CV ketel (2014); Eigen grond; Fijne voor- en achtertuin, achtertuin op het zuidwesten gelegen; Praktische berging; Gezellige en kindvriendelijke locatie in de charmante oude dorpskern; Oplevering in overleg. Disclaimer De op deze website getoonde vrijblijvende informatie is door ons (met zorg) samengesteld op basis van gegevens van de verkoper (en/of derden). Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Lees de volledige omschrijving

Hypotheek berekenen

€ 939.000

Kosten koper (geschat): € 20.630

2% overdrachtsbelasting (€ 18.780) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal aankoop (incl. k.k.): € 959.630

3,04%

Jaarlijks

%

€ 46.950

Direct beschikbaar

Geschatte hypotheek

Indicatieve bruto maandlast

Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd

Indicatieve netto maandlast

i

Disclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (zonder NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Bij niet-NHG is in deze indicatie uitgegaan van een 80% hypotheek van de marktwaarde.

Alle kenmerken

Basis

Vraagprijs
€ 939.000 k.k.
Status
Verkocht
Aanbod type
koop
Woning gebruik
permanente bewoning
Type woning
woonhuis, hoekwoning

Indeling

Kamers
5 kamers
Slaapkamers
4 slaapkamers
Badkamers
2 badkamers en 1 apart toilet
Vloeren
2 woonlagen en een zolder

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte
126 m²
Perceeloppervlakte
237 m²
Inhoud
316 m³
Overige inpandige ruimte
7 m²
Achtertuin oppervlakte
54 m²

Bouw en energie

Bouwjaar
1939
Bouwwijze
Bestaande bouw
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Isolatie
Dubbel glas en muurisolatie
Verwarming
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Cv ketel
Nefit (gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom)
Energielabel
D

Kadastraal en VvE

Eigendomssituatie
Volle eigendom

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht
Tuin
Achtertuin en voortuin
Tuin ligging
gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Berging
Aangebouwde stenen berging
Parkeren
Op eigen terrein

Planning

Aangeboden sinds
30-01-2026
Verkoopdatum
21-03-2026

Badkamer voorzieningen

Dubbele wastafel, ligbad, 2 toiletten, en wastafel

Kaarten

Postcodekaart

Postcodekaart voor 1191

Google Maps

Bekijk Ouderkerk aan de Amstel op de kaart

Bekijk de locatie en ontdek de makelaars in deze regio

Woon- en buurtcijfers in Ouderkerk aan de Amstel

Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Ouderkerk aan de Amstel. In 2025 waren er 8.810 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 673.205.

Inwoners

8.810

Laatste jaar: 2025

Gemiddelde WOZ

EUR 673.205

Laatste jaar: 2025

Gemiddeld inkomen p.p.

EUR 43.867

Bron: AlleCijfers

Misdrijven (huidig jaar)

307

Totaal geregistreerd

Demografie en WOZ-ontwikkeling

Inwoners per jaar

Inwoners per jaar in Ouderkerk aan de Amstel
Jaar Inwoners
2021 8.770
2022 8.785
2023 8.895
2024 8.815
2025 8.810

WOZ-waarde per jaar

WOZ-waarde per jaar in Ouderkerk aan de Amstel
Jaar Gemiddelde WOZ
2021 EUR 535.087
2022 EUR 575.138
2023 EUR 631.913
2024 EUR 623.174
2025 EUR 673.205

Samenstelling van bewoners

Leeftijdsopbouw

65+: 2.120 0-15: 1.510 15-25: 970 25-45: 1.615 45-65: 2.605

Opleidingsniveau

Hoger

3.000

Praktisch

960

Middelbaar

2.190

Herkomst inwoners (2025)

Europa

800

Nederland

6.495

Buiten Europa

1.520

Woningvoorraad en bouwperiodes

Soorten woningen

Hoekwoningen 675
Appartementen 821
Tussenwoningen 1.573
Vrijstaande woningen 367
Twee-onder-één-kap woningen 349

Bouwperiode van panden

Voor 1700 4
1700 tot 1900 83
1900 tot 1925 85
1925 tot 1950 223
1950 tot 1970 920
1970 tot 1980 310
1980 tot 1990 652
1990 tot 2000 634
2000 tot 2010 178
2010 tot 2020 217
2020 en later 74

Energie en duurzaamheid

Energielabelverdeling

Label C

1.135

Label A

1.073

Label B

785

Label G

202

Label D

170

Label F

168

Label E

157

Label A++

54

Label A+

52

Label A+++

25

Label A+++++

2

Label A++++

1

Gemiddeld energieverbruik per jaar

Gemiddeld energieverbruik per jaar in Ouderkerk aan de Amstel
Jaar Gas (m3) Elektriciteit (kWh)
2020 1.224 3.166
2021 1.402 3.214
2022 1.074 2.954
2023 926 2.797
2024 906 2.854

Verbruik per woningtype

Hoekwoning

Gas: 975 • Elektriciteit: 2.783

Huurwoning

Gas: 697 • Elektriciteit: 2.039

Koopwoning

Gas: 1.058 • Elektriciteit: 3.190

Appartement

Gas: 508 • Elektriciteit: 1.561

Tussenwoning

Gas: 859 • Elektriciteit: 2.599

Vrijstaande woning

Gas: 1.614 • Elektriciteit: 4.696

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.269 • Elektriciteit: 3.669

Bedrijvigheid in Ouderkerk aan de Amstel (2025)

Handel en HORECA 150
Nijverheid en energie 105
Zakelijke dienstverlening 485
Overheid, onderwijs en zorg 280
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 130
Financiele diensten en onroerendgoed 90
Cultuur, recreatie en overige diensten 150

Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 1.435

Recente misdaadcijfers

Recente misdaadcijfers in Ouderkerk aan de Amstel
Periode Misdrijven
jan 2025 15
jan 2026 17
jul 2025 25
jun 2025 17
mei 2025 39
mrt 2025 22
nov 2024 31
nov 2025 21
okt 2024 29
okt 2025 33
sep 2024 20
sep 2025 21

Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Ouderkerk aan de Amstel.

Veelgestelde vragen over wonen in Ouderkerk aan de Amstel

Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.

Hoeveel inwoners heeft Ouderkerk aan de Amstel?

Ouderkerk aan de Amstel telt in 2025 ongeveer 8.810 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Ouderkerk aan de Amstel?

De gemiddelde WOZ-waarde in Ouderkerk aan de Amstel is in 2025 circa € 673.205.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Ouderkerk aan de Amstel?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Ouderkerk aan de Amstel ligt rond € 43.867 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Ouderkerk aan de Amstel?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 307 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Ouderkerk aan de Amstel?

In Ouderkerk aan de Amstel komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.573 woningen.

Meer woningen in Ouderkerk aan de Amstel

Bekijk meer woningen in deze plaats.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.