Direct naar de inhoud
Logo van Rotsvast Noord Holland

Kweldergras

1441WP Purmerend • Noord-Holland

Beschikbaar

€ 2.095 p/m

Huurprijs /m²: € 16

Fotogalerij

Omschrijving

Voor maximaal 9 maanden te huur (vanaf 4 juli) deze royale woning met 3 slaapkamers in de mooie wijk Gors zuid in Purmerend. Indeling: via een nette voortuin, met eigen oprit voor de auto met laadpaal, kom je de woning binnen via de hal. Daarna loop je de ruime woonkamer in met uitzicht op de achtertuin op het zuid/westen. Die met 2 openslaande deuren te betreden is. Ook is er een berging achterin de tuin aanwezig en een achterom. De openkeuken is voorzien van een inductie kookplaat op het kookeiland met geïntegreerd afzuigsysteem, combimagnetron, hoge koelkast, vriezer, quooker en een vaatwasser. De gehele beneden verdieping is voorzien van een mooie laminaatvloer. Via een deur naar de trap voor boven bevind zich een toilet. Boven zijn 2 slaapkamers, een zeer mooie badkamer met vloerverwarming, toilet, wasmeubel, ligbad en ruime douchehoek. Op de 3e verdieping bevind zich de ruime zolder met de master bedroom, met een walk in closet en achter het bed kantoorruimte. Op de voorzolder bevinden zich de wasmachine en droger. Al met al een hele fijne woning, waarvan ook alle ramen inzetbare horren hebben en kunstof kozijnen. Omgeving en bereikbaarheid: de Gors is een van de meest geliefde woonwijken van Purmerend. De wijk staat bekend om haar groene karakter, ruim opzet en rustige woonerven zonder doorgaand verkeer. Alle voorzieningen liggen dichtbij: • winkelcentrum De Zwanebloem • basisscholen en gezondheidsvoorzieningen • bushaltes met snelle verbinding naar Metro Noord (Amsterdam) Met de fiets bereik je binnen 10 minuten het gezellige centrum van Purmerend. Met de auto zit je via de Jaagweg en A7 bovendien snel op de Ring A10 richting Amsterdam. Hier woon je dus rustig en groen, maar toch centraal. Huur is exclusief stadsverwarming, elektriciteit, water, TV/internet en lokale belastingen/heffingen.

Alle kenmerken

Basis

Huurprijs
€ 2.095 p/m
Status
Beschikbaar
Aanbod type
huur
Type woning
Huis

Indeling

Kamers
4 kamers
Slaapkamers
3 slaapkamers
Badkamers
1
Vloeren
3

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte
130 m²

Bouw en energie

Bouwjaar
1979
Bouwwijze
Bestaande bouw
Energielabel
C

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte
In een woonwijk Nabij het openbaar vervoer Nabij een school Nabij een winkelcentrum
Tuin
Aanwezig (gelegen op het zuidwesten)
Berging
Aanwezig
Parkeren
Openbaar

Planning

Aangeboden sinds
11-05-2026

Badkamer voorzieningen

Toilet Mechanische ventilatie Bad Douche

Extra kenmerken

  • Toilet Mechanische ventilatie Bad Douche

Kaarten

Postcodekaart

Postcodekaart voor 1441

Google Maps

Purmerend op de kaart

Geografische oriëntatie en makelaarsdichtheid in Purmerend

Woon- en buurtcijfers in Purmerend

Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Purmerend. In 2025 waren er 84.170 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 387.390.

Inwoners

84.170

Laatste jaar: 2025

Gemiddelde WOZ

EUR 387.390

Laatste jaar: 2025

Gemiddeld inkomen p.p.

EUR 33.925

Bron: AlleCijfers

Misdrijven (huidig jaar)

3.039

Totaal geregistreerd

Demografie en WOZ-ontwikkeling

Inwoners per jaar

Inwoners per jaar in Purmerend
Jaar Inwoners
2021 81.695
2022 81.515
2023 82.635
2024 83.535
2025 84.170

WOZ-waarde per jaar

WOZ-waarde per jaar in Purmerend
Jaar Gemiddelde WOZ
2021 EUR 280.805
2022 EUR 312.433
2023 EUR 363.558
2024 EUR 374.398
2025 EUR 387.390

Samenstelling van bewoners

Leeftijdsopbouw

65+: 18.465 0-15: 12.070 15-25: 9.325 25-45: 21.280 45-65: 23.055

Opleidingsniveau

Hoger

16.930

Praktisch

17.440

Middelbaar

28.850

Herkomst inwoners (2025)

Europa

6.840

Nederland

56.115

Buiten Europa

21.225

Woningvoorraad en bouwperiodes

Soorten woningen

Hoekwoningen 5.451
Appartementen 15.560
Tussenwoningen 17.370
Vrijstaande woningen 1.182
Twee-onder-één-kap woningen 866

Bouwperiode van panden

Voor 1700 13
1700 tot 1900 250
1900 tot 1925 429
1925 tot 1950 264
1950 tot 1970 3.765
1970 tot 1980 3.778
1980 tot 1990 10.185
1990 tot 2000 4.747
2000 tot 2010 3.281
2010 tot 2020 1.210
2020 en later 674

Energie en duurzaamheid

Energielabelverdeling

Label A

14.488

Label C

10.152

Label B

6.813

Label A+

2.897

Label E

1.525

Label D

1.499

Label A++

1.288

Label F

773

Label G

424

Label A+++

380

Label A++++

17

Label A+++++

12

Gemiddeld energieverbruik per jaar

Gemiddeld energieverbruik per jaar in Purmerend
Jaar Gas (m3) Elektriciteit (kWh)
2020 328 2.803
2021 372 2.799
2022 283 2.604
2023 244 2.385
2024 235 2.399

Verbruik per woningtype

Hoekwoning

Gas: 419 • Elektriciteit: 2.756

Huurwoning

Gas: 144 • Elektriciteit: 1.879

Koopwoning

Gas: 355 • Elektriciteit: 2.721

Appartement

Gas: 109 • Elektriciteit: 1.752

Tussenwoning

Gas: 349 • Elektriciteit: 2.614

Vrijstaande woning

Gas: 864 • Elektriciteit: 3.919

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 516 • Elektriciteit: 3.126

Bedrijvigheid in Purmerend (2025)

Handel en HORECA 1.875
Nijverheid en energie 1.590
Zakelijke dienstverlening 2.295
Overheid, onderwijs en zorg 1.770
Landbouw, bosbouw en visserij 10
Vervoer, informatie en communicatie 980
Financiele diensten en onroerendgoed 370
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.105

Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 10.010

Recente misdaadcijfers

Recente misdaadcijfers in Purmerend
Periode Misdrijven
jan 2025 247
jan 2026 246
jul 2025 263
jun 2025 226
mei 2025 220
mrt 2025 226
nov 2024 269
nov 2025 220
okt 2024 271
okt 2025 273
sep 2024 235
sep 2025 304

Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Purmerend.

Veelgestelde vragen over wonen in Purmerend

Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.

Hoeveel inwoners heeft Purmerend?

Purmerend telt in 2025 ongeveer 84.170 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Purmerend?

De gemiddelde WOZ-waarde in Purmerend is in 2025 circa € 387.390.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Purmerend?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Purmerend ligt rond € 33.925 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Purmerend?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.039 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Purmerend?

In Purmerend komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 17.370 woningen.

Meer woningen in Purmerend

Bekijk meer woningen in deze plaats.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.