Direct naar de inhoud
Logo van Het Betere Boerenerf, makelaars in woonboerderijen

Korte Steeg 2

7777SG Schuinesloot • Overijssel

Beschikbaar

€ 975.000 k.k.

Kosten koper (geschat): € 21.350

2% overdrachtsbelasting (€ 19.500) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal incl. k.k.: € 996.350

Koopprijs /m²: € 3.721

Fotogalerij

Omschrijving

Op een royaal perceel van bijna één hectare staat deze veelzijdige woning. Dankzij de aanwezigheid van twee volledig ingerichte wooneenheden is deze woning uitermate geschikt voor inwoning of mantelzorg. In combinatie met de grote garage/schuur en het omliggende weiland biedt het geheel volop mogelijkheden voor hobbyisten en dierenliefhebbers die behoefte hebben aan ruimte en functionaliteit. De ligging is landelijk en vrij, maar tegelijkertijd verrassend goed bereikbaar. De nabijgelegen plaatsen Hardenberg, Dedemsvaart en Coevorden bieden een breed scala aan voorzieningen, zoals supermarkten, winkels, scholen en sportfaciliteiten. Voor de dagelijkse boodschappen en horeca kun je terecht in de omliggende dorpen, terwijl de directe omgeving zich perfect leent voor wandel- en fietstochten door het karakteristieke Overijsselse landschap. Hier woon je in alle rust, met de gemakken van de stad binnen handbereik. Het eerste woongedeelte beschikt over een riante woonkamer met een fraaie erker en grote raampartijen, die zorgen voor een overvloed aan natuurlijk licht en een prachtig uitzicht over de landerijen. Via openslaande tuindeuren bereik je de overkapping, een heerlijke plek om buiten te zitten. Aangrenzend bevindt zich een stijlvolle woonkeuken met inbouwapparatuur en voldoende ruimte voor een grote eettafel. Daarnaast zijn er op de begane grond een luxe badkamer, een separaat toilet en een praktisch thuiskantoor aanwezig. Op de verdieping vind je vier slaapkamers, allen voorzien van vaste kasten, en een extra wasruimte met wastafel. Het tweede woongedeelte is volledig zelfstandig ingericht en daarmee ideaal voor mantelzorg of inwoning. Het gedeelte beschikt over een eigen woonkamer, keuken, toilet en badkamer. Het thuiskantoor van het hoofdverblijf kan desgewenst als extra slaapkamer voor dit gedeelte worden gebruikt. De verdieping biedt een ruime overloop met veel bergruimte, een royale slaapkamer en een separaat toilet. Op het erf staan meerdere bijgebouwen, waarbij de vrijstaande garage/schuur direct in het oog springt. Deze is aan beide zijden voorzien van een overkapping/carport, ideaal voor het stallen van een caravan, trailer of camper. De garage van circa 50 m² beschikt over drie roldeuren en is perfect voor opslag of werkruimte. De schuur is opgedeeld in twee compartimenten (ca. 15 m² en 30 m²), waarvan één met een trap naar de verdieping. Beide ruimtes zijn multifunctioneel inzetbaar. De rondom gelegen tuin is verzorgd aangelegd met sierbestrating, gazon, borders, fruitbomen en volgroeide beplanting. Meerdere terrassen zorgen ervoor dat je op elk moment van de dag kunt genieten van de zon en de rust. Voor tuinliefhebbers is er volop ruimte om bijvoorbeeld een moestuin aan te leggen. Het aangrenzende weiland aan de zijkant en achterzijde van de woning maakt het plaatje compleet en biedt uitstekende mogelijkheden voor het houden van paarden of ander kleinvee. Perceeloppervlakte 9.980 m². Bestemming Ter plaatse van de woning, verdere opstallen en erf is de bestemming ‘Wonen’ het weiland heeft de bestemming 'Agrarisch'. Meer informatie kunt u vinden bij de gemeente, het Omgevingsloket of de website van Het Betere Boerenerf. Wij hebben het bestemmingsplan ook voor u beschikbaar. Installaties • Verwarming en warm water door middel van een twee c.v.-gas combiketels van Intergas uit 2017 en 2021. • In 2013 zijn er 30 zonnepanelen geïnstalleerd met een opbrengend vermogen van 195 Wp per paneel; • De woning is gedeeltelijk voorzien van vloerverwarming. • In 2025 is het buitenschilderwerk gedaan. • Glasvezelkabel aanwezig. Algemeen • Bouwjaar woningen 1959 en 2007. • Inhoud woning ca. 1.101 m³; woonoppervlakte ca. 262 m²; overig inpandige ruimte ca. 43 m²; gebouw gebonden buitenruimte ca. 33 m²; externe bergruimte 174 m². • Twee volledig zelfstandige wooneenheden, ideaal voor mantelzorg of inwoning. • Vrijstaande garage en schuurruimte met carports en multifunctionele ruimtes. • Groot perceel met weiland, perfect voor dierenliefhebbers en hobbyisten. • Energielabel A. ‘Kortom, Een unieke kans voor wie ruim, landelijk en veelzijdig wil wonen, met talloze gebruiksmogelijkheden. Bel voor een bezichtiging met de makelaars van Het Betere Boerenerf.’ We hebben uitgebreide informatie voor u beschikbaar. Aanvaarding in overleg.

Hypotheek berekenen

€ 975.000

Kosten koper (geschat): € 21.350

2% overdrachtsbelasting (€ 19.500) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal aankoop (incl. k.k.): € 996.350

3,04%

Jaarlijks

%

€ 48.750

Direct beschikbaar

Geschatte hypotheek

Indicatieve bruto maandlast

Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd

Indicatieve netto maandlast

i

Disclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (zonder NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Bij niet-NHG is in deze indicatie uitgegaan van een 80% hypotheek van de marktwaarde.

Alle kenmerken

Basis

Vraagprijs
€ 975.000 k.k.
Status
Beschikbaar
Aanbod type
koop
Woning gebruik
permanente bewoning
Type woning
Woonboerderij, vrijstaande woning

Indeling

Kamers
8 kamers
Slaapkamers
6 slaapkamers
Badkamers
2 badkamers en 2 aparte toiletten
Vloeren
3 woonlagen en een kelder

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte
262 m²
Perceeloppervlakte
9980 m²
Inhoud
1101 m³
Overige inpandige ruimte
43 m²
Gebouw gebonden buitenruimte
33 m²
Externe bergruimte
174 m²

Bouw en energie

Bouwjaar
2007
Bouwwijze
Bestaande bouw
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Verwarming
Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
Warm water
Cv-ketel
Cv ketel
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Energielabel
A

Kadastraal en VvE

Eigendomssituatie
Volle eigendom

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte
Buiten bebouwde kom, landelijk gelegen en vrij uitzicht
Tuin
Tuin rondom
Berging
Aangebouwde stenen berging
Parkeren
Op eigen terrein
Garage type
Vrijstaande stenen garage
Garage capaciteit
3 auto(s)

Planning

Aangeboden sinds
11-05-2026

Badkamer voorzieningen

Dubbele wastafel, inloopdouche, ligbad, douche, en wastafel

Garage voorzieningen

Vliering en elektra

Extra kenmerken

  • Dakraam
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • rookkanaal
  • en zonnepanelen

Kaarten

Postcodekaart

Postcodekaart voor 7777

Google Maps

Schuinesloot op de kaart

Ontdek waar makelaars actief zijn in Schuinesloot

Woon- en buurtcijfers in Schuinesloot

Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Schuinesloot. In 2026 waren er 979 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 418.000.

Inwoners

979

Laatste jaar: 2026

Gemiddelde WOZ

EUR 418.000

Laatste jaar: 2025

Gemiddeld inkomen p.p.

EUR 29.700

Bron: AlleCijfers

Misdrijven (huidig jaar)

5

Totaal geregistreerd

Demografie en WOZ-ontwikkeling

Inwoners per jaar

Inwoners per jaar in Schuinesloot
Jaar Inwoners
2021 980
2022 985
2023 990
2024 980
2025 975
2026 979

WOZ-waarde per jaar

WOZ-waarde per jaar in Schuinesloot
Jaar Gemiddelde WOZ
2021 EUR 280.000
2022 EUR 323.000
2023 EUR 368.000
2024 EUR 395.000
2025 EUR 418.000

Samenstelling van bewoners

Leeftijdsopbouw

65+: 145 0-15: 140 15-25: 145 25-45: 190 45-65: 350

Opleidingsniveau

Hoger

130

Praktisch

190

Middelbaar

440

Herkomst inwoners (2025)

Europa

35

Nederland

925

Buiten Europa

20

Woningvoorraad en bouwperiodes

Soorten woningen

Hoekwoningen 6
Appartementen 24
Tussenwoningen 10
Vrijstaande woningen 276
Twee-onder-één-kap woningen 52

Bouwperiode van panden

Voor 1700 0
1700 tot 1900 5
1900 tot 1925 20
1925 tot 1950 85
1950 tot 1970 91
1970 tot 1980 66
1980 tot 1990 27
1990 tot 2000 52
2000 tot 2010 18
2010 tot 2020 9
2020 en later 5

Energie en duurzaamheid

Energielabelverdeling

Label G

68

Label F

60

Label C

57

Label B

44

Label A

29

Label D

28

Label E

12

Label A+

4

Label A++

2

Label A+++

0

Label A++++

0

Label A+++++

0

Gemiddeld energieverbruik per jaar

Gemiddeld energieverbruik per jaar in Schuinesloot
Jaar Gas (m3) Elektriciteit (kWh)
2020 1.620 3.730
2021 1.930 3.940
2022 1.520 3.810
2023 1.220 3.670
2024 1.130 3.790

Verbruik per woningtype

Hoekwoning

Gas: 810 • Elektriciteit: 2.070

Huurwoning

Gas: 1.550 • Elektriciteit: 3.470

Koopwoning

Gas: 1.190 • Elektriciteit: 3.690

Appartement

Gas: 980 • Elektriciteit: 3.510

Tussenwoning

Gas: 940 • Elektriciteit: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.260 • Elektriciteit: 3.800

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.140 • Elektriciteit: 3.450

Bedrijvigheid in Schuinesloot (2025)

Handel en HORECA 20
Nijverheid en energie 45
Zakelijke dienstverlening 20
Overheid, onderwijs en zorg 15
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 10
Financiele diensten en onroerendgoed 5
Cultuur, recreatie en overige diensten 15

Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 165

Recente misdaadcijfers

Recente misdaadcijfers in Schuinesloot
Periode Misdrijven
jan 2026 1
jul 2025 0
jun 2025 1
mei 2025 0
mrt 2025 0
mrt 2026 1
nov 2024 0
nov 2025 0
okt 2024 2
okt 2025 1
sep 2024 3
sep 2025 0

Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Schuinesloot.

Veelgestelde vragen over wonen in Schuinesloot

Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.

Hoeveel inwoners heeft Schuinesloot?

Schuinesloot telt in 2026 ongeveer 979 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Schuinesloot?

De gemiddelde WOZ-waarde in Schuinesloot is in 2025 circa € 418.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Schuinesloot?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Schuinesloot ligt rond € 29.700 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Schuinesloot?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 5 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Schuinesloot?

In Schuinesloot komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 276 woningen.

Meer woningen in Schuinesloot

Bekijk meer woningen in deze plaats.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.