- Beschikbaar
Koepelstraat 13
4353AK Serooskerke
€ 419.000 k.k.
- Woonoppervlakte
- 135 m²
- Perceeloppervlakte
- 196 m²
- Slaapkamers
- 5
4353BT Serooskerke • Zeeland
€ 429.000 k.k.
Kosten koper (geschat): € 10.430
2% overdrachtsbelasting (€ 8.580) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)
Totaal incl. k.k.: € 439.430
Voor deze woning is nog geen uitgebreide omschrijving beschikbaar.
€ 429.000
Kosten koper (geschat): € 10.430
Totaal aankoop (incl. k.k.): € 439.430
2,78%
Jaarlijks
€ 21.450
Direct beschikbaar
Geschatte hypotheek
Indicatieve bruto maandlast
Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd
Indicatieve netto maandlast
iDisclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (met NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).
Geografische oriëntatie en makelaarsdichtheid in Serooskerke
Bekijk meer woningen in deze plaats.
4353AK Serooskerke
€ 419.000 k.k.
4353BT Serooskerke
€ 595.000 k.k.
€ 3.165/m²
4353AJ Serooskerke
€ 369.000 k.k.
€ 3.127/m²
4353BZ Serooskerke
€ 415.000 k.k.
€ 4.415/m²
4327SK Serooskerke
€ 995.000 k.k.
€ 7.370/m²
4353AE Serooskerke
€ 269.000 k.k.
€ 3.241/m²
4353BR Serooskerke
€ 375.000 k.k.
€ 3.232/m²
4353BJ Serooskerke
€ 315.000 k.k.
€ 2.972/m²