Direct naar de inhoud
Logo van Damen Makelaardij | Stein

Kerkstraat 25

6176AP Spaubeek • Limburg

Beschikbaar

€ 319.000 k.k.

Kosten koper (geschat): € 8.230

2% overdrachtsbelasting (€ 6.380) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal incl. k.k.: € 327.230

Koopprijs /m²: € 3.544

Fotogalerij

Omschrijving

Bent u op zoek naar een woning op een rustige locatie in Spaubeek met de mogelijkheid voor het realiseren van een prachtige zolderkamer? Dan is deze twee-onder-een-kap woning met garage en royale dakkapel aan de Kerkstraat in Spaubeek wellicht iets voor u. Verder is de woning voorzien van modern sanitair en ligt op een ruim perceel van 391 m². Heeft u interesse in deze woning? Neem dan contact op voor het plannen van een bezichtiging. Indeling Begane grond: Overdekte entree. Hal met meterkast (geheel vernieuwde groepenkast met 6 groepen en 3 aardlekschakelaars) en modern toilet met wandcloset en wastafeltje. Doorzon woonkamer (ca. 26.5m²) met airco, plankenvloer en openslaande deuren naar de achtertuin. Keuken (ca. 7.8m²) met eenvoudige aanrechtcombinatie voorzien van een gaskookplaat, afzuigkap en spoelbak. Garage (ca. 19.4m²) met openslaande deuren (kunststof). Voor de garage is een ruim 6 meter lange carport. Op het zuidwesten georiënteerde, geheel omsloten achtertuin. Eerste verdieping: Overloop met airco. Drie slaapkamers (resp. ca. 13.4m², 12.9m² en 7.9m²), allen voorzien van mozaïek parketvloer. Op de kleinste kamer is een muurkast. Moderne badkamer (ca. 4.4m²) met inloop (regen)douche, wandcloset en badmeubel met wastafel. Tweede verdieping: Via vlizotrap bereikbare zolder met een nokhoogte van 2.04 meter en een royale, geheel geïsoleerde dakkapel. Na realisatie van een vaste trap kan hier een mooie zolderkamer van ca. 21 m² gerealiseerd worden. Op zolder is tevens de opstelling van de cv-combiketel (Merk Viesmann, bouwjaar 2007, eigendom). Nadere bijzonderheden: - Kunststof kozijnen met HR++ beglazing; - Deels voorzien van (elektrische) rolluiken; - Voorzien van 10 zonnepanelen; - In de woning zijn 2 airco's (bwjr. 2023); - Royale dakkapel; - Mogelijkheid tot extra woonoppervlakte van 21 m² op de zolderverdieping; - De zoldervloer is geïsoleerd; - Ruim perceel van 391 m². Omgeving: Spaubeek is een kerkdorp gelegen in de gemeente Beek. Voorzieningen zoals een supermarkt, bakker, pinautomaat, basisschool, busverbinding en N.S.-station zijn aanwezig. Spaubeek heeft een rijk verenigingsleven en is gelegen in een landelijke en bosrijke omgeving in de nabijheid van uitvalswegen richting Sittard, Maastricht, Heerlen en Eindhoven. De gemeente Beek is een verstedelijkt dorp en vertoont zowel dorpse als stedelijke kenmerken. Beek heeft ook een N.S.-station, busverbindingen, diverse winkelvoorzieningen (waaronder overdekt winkelcentrum Makado) en uitvalswegen richting Sittard, Maastricht, Heerlen en Eindhoven.

Hypotheek berekenen

€ 319.000

Kosten koper (geschat): € 8.230

2% overdrachtsbelasting (€ 6.380) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal aankoop (incl. k.k.): € 327.230

2,78%

Jaarlijks

%

€ 15.950

Direct beschikbaar

Geschatte hypotheek

Indicatieve bruto maandlast

Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd

Indicatieve netto maandlast

i

Disclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (met NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle kenmerken

Basis

Vraagprijs
€ 319.000 k.k.
Status
Beschikbaar
Aanbod type
koop
Woning gebruik
permanente bewoning
Type woning
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Indeling

Kamers
4 kamers
Slaapkamers
3 slaapkamers
Badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Vloeren
2 woonlagen en een zolder

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte
90 m²
Perceeloppervlakte
391 m²
Inhoud
375 m³
Overige inpandige ruimte
21 m²
Gebouw gebonden buitenruimte
19 m²
Externe bergruimte
19 m²
Achtertuin oppervlakte
223 m²

Bouw en energie

Bouwjaar
1968
Bouwwijze
Bestaande bouw
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Isolatie
Dubbel glas en HR-glas
Verwarming
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Cv ketel
Viesmann (gas gestookt combiketel uit 2007, eigendom)
Energielabel
C

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte
Aan rustige weg en in woonwijk
Tuin
Achtertuin en voortuin
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten
Parkeren
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Garage type
Carport en vrijstaande stenen garage
Garage capaciteit
1 auto(s)

Planning

Aangeboden sinds
11-05-2026

Badkamer voorzieningen

Inloopdouche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Extra kenmerken

  • Airconditioning
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • rolluiken
  • en zonnepanelen

Kaarten

Postcodekaart

Postcodekaart voor 6176

Google Maps

Locatie van Spaubeek

Verken Spaubeek en de omliggende gebieden

Woon- en buurtcijfers in Spaubeek

Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Spaubeek. In 2026 waren er 3.328 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 335.000.

Inwoners

3.328

Laatste jaar: 2026

Gemiddelde WOZ

EUR 335.000

Laatste jaar: 2025

Gemiddeld inkomen p.p.

EUR 35.300

Bron: AlleCijfers

Misdrijven (huidig jaar)

126

Totaal geregistreerd

Demografie en WOZ-ontwikkeling

Inwoners per jaar

Inwoners per jaar in Spaubeek
Jaar Inwoners
2021 3.345
2022 3.400
2023 3.350
2024 3.350
2025 3.360
2026 3.328

WOZ-waarde per jaar

WOZ-waarde per jaar in Spaubeek
Jaar Gemiddelde WOZ
2021 EUR 256.000
2022 EUR 268.000
2023 EUR 313.000
2024 EUR 312.000
2025 EUR 335.000

Samenstelling van bewoners

Leeftijdsopbouw

65+: 990 0-15: 410 15-25: 295 25-45: 690 45-65: 955

Opleidingsniveau

Hoger

860

Praktisch

520

Middelbaar

1.090

Herkomst inwoners (2025)

Europa

275

Nederland

2.875

Buiten Europa

210

Woningvoorraad en bouwperiodes

Soorten woningen

Hoekwoningen 217
Appartementen 146
Tussenwoningen 323
Vrijstaande woningen 416
Twee-onder-één-kap woningen 440

Bouwperiode van panden

Voor 1700 8
1700 tot 1900 51
1900 tot 1925 64
1925 tot 1950 111
1950 tot 1970 504
1970 tot 1980 366
1980 tot 1990 201
1990 tot 2000 133
2000 tot 2010 23
2010 tot 2020 25
2020 en later 8

Energie en duurzaamheid

Energielabelverdeling

Label C

341

Label D

306

Label B

244

Label A

197

Label F

161

Label G

141

Label E

81

Label A+

17

Label A++

2

Label A+++

1

Label A++++

1

Label A+++++

0

Gemiddeld energieverbruik per jaar

Gemiddeld energieverbruik per jaar in Spaubeek
Jaar Gas (m3) Elektriciteit (kWh)
2020 1.500 3.200
2021 1.700 3.270
2022 1.340 3.090
2023 1.080 2.990
2024 1.030 3.140

Verbruik per woningtype

Hoekwoning

Gas: 1.000 • Elektriciteit: 2.930

Huurwoning

Gas: 810 • Elektriciteit: 2.210

Koopwoning

Gas: 1.160 • Elektriciteit: 3.230

Appartement

Gas: 730 • Elektriciteit: 1.980

Tussenwoning

Gas: 900 • Elektriciteit: 2.580

Vrijstaande woning

Gas: 1.440 • Elektriciteit: 3.730

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.040 • Elektriciteit: 2.980

Bedrijvigheid in Spaubeek (2025)

Handel en HORECA 45
Nijverheid en energie 40
Zakelijke dienstverlening 80
Overheid, onderwijs en zorg 65
Landbouw, bosbouw en visserij 5
Vervoer, informatie en communicatie 20
Financiele diensten en onroerendgoed 5
Cultuur, recreatie en overige diensten 45

Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 310

Recente misdaadcijfers

Recente misdaadcijfers in Spaubeek
Periode Misdrijven
jan 2026 7
jul 2025 11
jun 2025 7
mei 2025 19
mrt 2025 18
mrt 2026 8
nov 2024 13
nov 2025 6
okt 2024 11
okt 2025 10
sep 2024 4
sep 2025 11

Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Spaubeek.

Veelgestelde vragen over wonen in Spaubeek

Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.

Hoeveel inwoners heeft Spaubeek?

Spaubeek telt in 2026 ongeveer 3.328 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Spaubeek?

De gemiddelde WOZ-waarde in Spaubeek is in 2025 circa € 335.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Spaubeek?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Spaubeek ligt rond € 35.300 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Spaubeek?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 126 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Spaubeek?

In Spaubeek komt vooral "Twee-onder-één-kap woningen" veel voor, met ongeveer 440 woningen.

Meer woningen in Spaubeek

Bekijk meer woningen in deze plaats.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.