Direct naar de inhoud
Logo van Boertjes Makelaardij & Hypotheken

De Akker 10

7951WP Staphorst • Overijssel

Beschikbaar

€ 645.000 k.k.

Kosten koper (geschat): € 14.750

2% overdrachtsbelasting (€ 12.900) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal incl. k.k.: € 659.750

Koopprijs /m²: € 3.839

Fotogalerij

De Akker 10 Staphorst
Foto 53

Omschrijving

Ben jij op zoek naar een comfortabele, ruime én levensloopbestendige woning op een fijne locatie? Dan is deze vrijstaande woning in de geliefde woonwijk De Slagen precies wat je zoekt! Met een volledig woonprogramma op de begane grond, een royale garage, meerdere slaapkamers en een zonnige tuin op het zuidwesten biedt deze woning volop wooncomfort voor nu én in de toekomst. Wonen in De Slagen De woning is gelegen in de populaire woonwijk De Slagen, een kindvriendelijke en aantrekkelijke woonomgeving met alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik. Winkels, scholen en sportfaciliteiten bevinden zich op korte afstand en ook het centrum van Staphorst is gemakkelijk per fiets bereikbaar. Een heerlijke plek om rustig te wonen met alle gemakken dichtbij. Indeling Begane grond Via de entree kom je binnen in de hal met meterkast en toilet met fonteintje. Vanuit de hal bereik je de woonkamer. De aangrenzende keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur. Vanuit de hal is de praktische berging/bijkeuken bereikbaar, voorzien van witgoedaansluitingen. Daarnaast beschikt de woning over een ruime garage. Een groot pluspunt van deze woning is het complete woonprogramma op de begane grond. Hier bevinden zich een ruime slaapkamer en de aansluitende badkamer, uitgerust met een bad, douche en wastafelmeubel. Eerste verdieping Op de eerste verdieping bevinden zich nog twee slaapkamers, een tweede badkamer met douche, toilet en wastafel én een extra bergruimte/kamer die voor meerdere doeleinden gebruikt kan worden, bijvoorbeeld als hobbyruimte, werkkamer of extra slaapkamer(s). Zolder Middels een vlizotrap is de praktische zolder bereikbaar. Buitenruimte De verzorgde tuin is gelegen op het zonnige zuidwesten, grenzend aan het water. Hierdoor kun je vrijwel de hele dag genieten van de zon en zijn er volop mogelijkheden om meerdere fijne zitplekken te creëren. Een heerlijke plek om in alle rust buiten te genieten. Algemeen - Energielabel A - 14 zonnepanelen geplaatst in 2020 - Laadpaal aanwezig - Kunststof kozijnen - CV-ketel uit 2020 Kortom: een comfortabele en goed onderhouden vrijstaande woning op een fijne locatie, met volop ruimte en mogelijkheden. Ben jij nieuwsgierig geworden? Neem dan snel contact met ons op voor een bezichtiging!

Hypotheek berekenen

€ 645.000

Kosten koper (geschat): € 14.750

2% overdrachtsbelasting (€ 12.900) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal aankoop (incl. k.k.): € 659.750

3,04%

Jaarlijks

%

€ 32.250

Direct beschikbaar

Geschatte hypotheek

Indicatieve bruto maandlast

Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd

Indicatieve netto maandlast

i

Disclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (zonder NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Bij niet-NHG is in deze indicatie uitgegaan van een 80% hypotheek van de marktwaarde.

Alle kenmerken

Basis

Vraagprijs
€ 645.000 k.k.
Status
Beschikbaar
Aanbod type
koop
Woning gebruik
permanente bewoning
Type woning
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Indeling

Kamers
7 kamers
Slaapkamers
4 slaapkamers
Badkamers
2 badkamers en 1 apart toilet
Vloeren
2 woonlagen en een zolder

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte
168 m²
Perceeloppervlakte
473 m²
Inhoud
669 m³
Overige inpandige ruimte
19 m²
Gebouw gebonden buitenruimte
4 m²
Achtertuin oppervlakte
162 m²

Bouw en energie

Bouwjaar
2006
Bouwwijze
Bestaande bouw
Daktype
Schilddak bedekt met pannen
Isolatie
Volledig geïsoleerd
Verwarming
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Cv ketel
Intergas HR- ketel (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom)
Energielabel
A

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte
In woonwijk
Tuin
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Parkeren
Op eigen terrein
Garage type
Aangebouwde stenen garage
Garage capaciteit
1 auto(s)

Planning

Aangeboden sinds
12-05-2026

Badkamer voorzieningen

Dubbele wastafel, ligbad, 2 toiletten, en wastafel

Garage voorzieningen

Elektrische deur en elektra

Extra kenmerken

  • Buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • en zonnepanelen

Kaarten

Postcodekaart

Postcodekaart voor 7951

Google Maps

Locatie van Staphorst

Verken Staphorst en de omliggende gebieden

Woon- en buurtcijfers in Staphorst

Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Staphorst. In 2026 waren er 11.469 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 371.008.

Inwoners

11.469

Laatste jaar: 2026

Gemiddelde WOZ

EUR 371.008

Laatste jaar: 2025

Gemiddeld inkomen p.p.

EUR 22.573

Bron: AlleCijfers

Misdrijven (huidig jaar)

198

Totaal geregistreerd

Demografie en WOZ-ontwikkeling

Inwoners per jaar

Inwoners per jaar in Staphorst
Jaar Inwoners
2021 10.692
2022 10.686
2023 10.949
2024 11.137
2025 11.325
2026 11.469

WOZ-waarde per jaar

WOZ-waarde per jaar in Staphorst
Jaar Gemiddelde WOZ
2021 EUR 287.579
2022 EUR 312.155
2023 EUR 343.035
2024 EUR 349.924
2025 EUR 371.008

Samenstelling van bewoners

Leeftijdsopbouw

65+: 1.910 0-15: 2.460 15-25: 1.760 25-45: 2.740 45-65: 2.640

Opleidingsniveau

Hoger

1.513

Praktisch

2.437

Middelbaar

3.807

Herkomst inwoners (2025)

Europa

425

Nederland

10.375

Buiten Europa

530

Woningvoorraad en bouwperiodes

Soorten woningen

Hoekwoningen 433
Appartementen 617
Tussenwoningen 683
Vrijstaande woningen 1.516
Twee-onder-één-kap woningen 953

Bouwperiode van panden

Voor 1700 0
1700 tot 1900 218
1900 tot 1925 116
1925 tot 1950 283
1950 tot 1970 603
1970 tot 1980 736
1980 tot 1990 607
1990 tot 2000 652
2000 tot 2010 338
2010 tot 2020 277
2020 en later 431

Energie en duurzaamheid

Energielabelverdeling

Label A

994

Label C

731

Label B

663

Label G

488

Label D

272

Label F

235

Label A+++

191

Label E

57

Label A+

53

Label A++++

52

Label A++

29

Label A+++++

0

Gemiddeld energieverbruik per jaar

Gemiddeld energieverbruik per jaar in Staphorst
Jaar Gas (m3) Elektriciteit (kWh)
2020 1.625 3.454
2021 1.819 3.490
2022 1.413 3.246
2023 1.185 3.120
2024 1.140 3.219

Verbruik per woningtype

Hoekwoning

Gas: 814 • Elektriciteit: 2.047

Huurwoning

Gas: 998 • Elektriciteit: 2.246

Koopwoning

Gas: 1.244 • Elektriciteit: 3.397

Appartement

Gas: 1.078 • Elektriciteit: 2.580

Tussenwoning

Gas: 748 • Elektriciteit: 1.914

Vrijstaande woning

Gas: 1.393 • Elektriciteit: 3.648

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.134 • Elektriciteit: 3.250

Bedrijvigheid in Staphorst (2025)

Handel en HORECA 300
Nijverheid en energie 410
Zakelijke dienstverlening 235
Overheid, onderwijs en zorg 130
Landbouw, bosbouw en visserij 210
Vervoer, informatie en communicatie 75
Financiele diensten en onroerendgoed 90
Cultuur, recreatie en overige diensten 85

Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 1.530

Recente misdaadcijfers

Recente misdaadcijfers in Staphorst
Periode Misdrijven
jan 2026 22
jul 2025 22
jun 2025 11
mei 2025 11
mrt 2025 25
mrt 2026 14
nov 2024 22
nov 2025 19
okt 2024 20
okt 2025 16
sep 2024 17
sep 2025 12

Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Staphorst.

Veelgestelde vragen over wonen in Staphorst

Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.

Hoeveel inwoners heeft Staphorst?

Staphorst telt in 2026 ongeveer 11.469 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Staphorst?

De gemiddelde WOZ-waarde in Staphorst is in 2025 circa € 371.008.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Staphorst?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Staphorst ligt rond € 22.573 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Staphorst?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 198 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Staphorst?

In Staphorst komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 1.516 woningen.

Meer woningen in Staphorst

Bekijk meer woningen in deze plaats.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.