Direct naar de inhoud
Logo van Van de Giesen Makelaars

Pastoor Velzeboerstraat 10

1756AW 't Zand • Noord-Holland

Verkocht

€ 325.000 k.k.

Kosten koper (geschat): € 8.350

2% overdrachtsbelasting (€ 6.500) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal incl. k.k.: € 333.350

Koopprijs /m²: € 4.113

Fotogalerij

Omschrijving

Geweldige woning, unieke kans! Deze keurig onderhouden tussenwoning met berging, gebouwd in 1988, biedt een verrassend compleet en comfortabel woonprogramma en is daarmee uitermate geschikt voor starters, jonge gezinnen of iedereen die op zoek is naar een fijne en energiezuinige woning op een prettige locatie. Met een woonoppervlakte van circa 79 m², een inhoud van ongeveer 317 m³ en een perceeloppervlakte van 107 m² is de woning efficiënt ingedeeld en optimaal benut. De woning beschikt over energielabel C en kenmerkt zich door lage energielasten. Dit is mede te danken aan de goede isolatievoorzieningen, waaronder dak-, muur- en glasisolatie, evenals vloerisolatie in de kruipruimte. Daarnaast is de cv-ketel vernieuwd in 2025 en zijn ook de groepen in de meterkast in datzelfde jaar vervangen. De begane grond is voorzien van een volledig aangelegde vloerverwarming, wat zorgt voor een aangenaam en gelijkmatig comfort. Via de keurig aangelegde voortuin kom je binnen in de entree, die toegang biedt tot de woonkamer en keuken. De gezellige woonkamer bevindt zich aan de voorzijde van de woning en heeft een prettige lichtinval. Tussen het zitgedeelte en het eetgedeelte is een pelletkachel geplaatst, die niet alleen extra warmte biedt maar ook zorgt voor een sfeervol middelpunt in de ruimte. Aan de achterzijde bevindt zich de keukenopstelling, die netjes en verzorgd is uitgevoerd en praktisch is ingedeeld. Vanuit de keuken is er een doorgang naar de bijkeuken, wat extra bergruimte en gemak oplevert. Aansluitend aan de woonkamer bevindt zich een tweede hal met de toiletruimte en de trapopgang naar de eerste verdieping. Het toilet op de begane grond is in 2024 vernieuwd en modern afgewerkt. Op de eerste verdieping kom je uit op de overloop, die toegang geeft tot drie slaapkamers en een prachtige badkamer. De badkamer is in 2025 volledig vernieuwd en uitgevoerd in een moderne stijl, waardoor deze verdieping direct instapklaar is. Via een vlizotrap is de tweede verdieping bereikbaar. Deze keurig afgetimmerde ruimte biedt extra opslagmogelijkheden en is netjes afgewerkt. Alle verdiepingen zijn uitgevoerd met betonnen vloeren, wat bijdraagt aan de degelijkheid en het comfort van de woning. De achtertuin is netjes aangelegd, gelegen op het westen en biedt volop gelegenheid om van de middag- en avondzon te genieten. Achterin de tuin bevindt zich nog een extra berging, ideaal voor het stallen van fietsen of tuingereedschap. Ook aan de voorzijde is de tuin verzorgd aangelegd en in de straat is voldoende parkeergelegenheid direct voor de deur. De woonlocatie is heerlijk en bijzonder gunstig. Winkels en sportverenigingen liggen op loopafstand, wat het dagelijks leven comfortabel maakt. Ook een basisschool is dichtbij gelegen. Voor voortgezet onderwijs kan worden uitgeweken naar Schagen, dat op ongeveer twintig minuten fietsen ligt. Voor ontspanning en recreatie zijn de duinen en het strand van Callantsoog eenvoudig per fiets bereikbaar, net als dierenpark Hoenderdaell, een geliefde bestemming voor jong en oud. Het dorp zelf beschikt over diverse voorzieningen, waaronder een gezellig dorpscafé, een cafetaria met uitstekende kwaliteit en meerdere sportverenigingen waar onder andere voetbal, tennis en handbal worden beoefend. Kortom, een complete en comfortabele woning op een fijne plek waar wonen en leven hand in hand gaan. Richtprijs € 325.000,- k.k. Lees de volledige omschrijving

Hypotheek berekenen

€ 325.000

Kosten koper (geschat): € 8.350

2% overdrachtsbelasting (€ 6.500) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal aankoop (incl. k.k.): € 333.350

2,78%

Jaarlijks

%

€ 16.250

Direct beschikbaar

Geschatte hypotheek

Indicatieve bruto maandlast

Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd

Indicatieve netto maandlast

i

Disclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (met NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle kenmerken

Basis

Vraagprijs
€ 325.000 k.k.
Status
Verkocht
Aanbod type
koop
Woning gebruik
permanente bewoning
Type woning
woonhuis, tussenwoning

Indeling

Kamers
4 kamers
Slaapkamers
3 slaapkamers
Badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Vloeren
2 woonlagen en een zolder

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte
79 m²
Perceeloppervlakte
107 m²
Inhoud
317 m³
Overige inpandige ruimte
10 m²
Gebouw gebonden buitenruimte
1 m²
Externe bergruimte
4 m²
Achtertuin oppervlakte
30 m²

Bouw en energie

Bouwjaar
1988
Bouwwijze
Bestaande bouw
Energielabel
C

Kadastraal en VvE

Eigendomssituatie
Volle eigendom

Buitenruimte en parkeren

Tuin
Achtertuin en voortuin
Tuin ligging
gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Berging
Vrijstaande houten berging

Planning

Aangeboden sinds
03-01-2026
Verkoopdatum
01-03-2026

Kaarten

Postcodekaart

Postcodekaart voor 1756

Google Maps

Geografisch overzicht 't Zand

Bekijk de locatie en ontdek de makelaars in deze regio

Woon- en buurtcijfers in 't Zand

Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in 't Zand. In 2025 waren er 2.755 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 345.000.

Inwoners

2.755

Laatste jaar: 2025

Gemiddelde WOZ

EUR 345.000

Laatste jaar: 2025

Gemiddeld inkomen p.p.

EUR 31.300

Bron: AlleCijfers

Misdrijven (huidig jaar)

84

Totaal geregistreerd

Demografie en WOZ-ontwikkeling

Inwoners per jaar

Inwoners per jaar in 't Zand
Jaar Inwoners
2021 2.455
2022 2.495
2023 2.620
2024 2.630
2025 2.755

WOZ-waarde per jaar

WOZ-waarde per jaar in 't Zand
Jaar Gemiddelde WOZ
2021 EUR 252.000
2022 EUR 281.000
2023 EUR 322.000
2024 EUR 328.000
2025 EUR 345.000

Samenstelling van bewoners

Leeftijdsopbouw

65+: 600 0-15: 480 15-25: 335 25-45: 675 45-65: 670

Opleidingsniveau

Hoger

500

Praktisch

510

Middelbaar

1.010

Herkomst inwoners (2025)

Europa

135

Nederland

2.425

Buiten Europa

195

Woningvoorraad en bouwperiodes

Soorten woningen

Hoekwoningen 264
Appartementen 180
Tussenwoningen 374
Vrijstaande woningen 381
Twee-onder-één-kap woningen 129

Bouwperiode van panden

Voor 1700 0
1700 tot 1900 24
1900 tot 1925 91
1925 tot 1950 98
1950 tot 1970 263
1970 tot 1980 266
1980 tot 1990 82
1990 tot 2000 86
2000 tot 2010 65
2010 tot 2020 77
2020 en later 274

Energie en duurzaamheid

Energielabelverdeling

Label A

274

Label C

246

Label B

163

Label G

125

Label A+++

120

Label D

93

Label F

65

Label E

62

Label A+

27

Label A++

24

Label A++++

8

Label A+++++

1

Gemiddeld energieverbruik per jaar

Gemiddeld energieverbruik per jaar in 't Zand
Jaar Gas (m3) Elektriciteit (kWh)
2020 1.320 3.000
2021 1.490 3.050
2022 1.120 2.880
2023 930 2.750
2024 860 2.870

Verbruik per woningtype

Hoekwoning

Gas: 780 • Elektriciteit: 2.380

Huurwoning

Gas: 780 • Elektriciteit: 2.050

Koopwoning

Gas: 1.000 • Elektriciteit: 3.060

Appartement

Gas: 660 • Elektriciteit: 1.690

Tussenwoning

Gas: 710 • Elektriciteit: 2.400

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Elektriciteit: 3.660

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 880 • Elektriciteit: 2.700

Bedrijvigheid in 't Zand (2025)

Handel en HORECA 65
Nijverheid en energie 60
Zakelijke dienstverlening 70
Overheid, onderwijs en zorg 40
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 25
Financiele diensten en onroerendgoed 20
Cultuur, recreatie en overige diensten 35

Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 370

Recente misdaadcijfers

Recente misdaadcijfers in 't Zand
Periode Misdrijven
jan 2025 6
jan 2026 4
jul 2025 13
jun 2025 5
mei 2025 8
mrt 2025 7
nov 2024 11
nov 2025 8
okt 2024 7
okt 2025 5
sep 2024 7
sep 2025 4

Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van 't Zand.

Veelgestelde vragen over wonen in 't Zand

Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.

Hoeveel inwoners heeft 't Zand?

't Zand telt in 2025 ongeveer 2.755 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in 't Zand?

De gemiddelde WOZ-waarde in 't Zand is in 2025 circa € 345.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in 't Zand?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in 't Zand ligt rond € 31.300 per jaar.

Hoe veilig is wonen in 't Zand?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 84 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in 't Zand?

In 't Zand komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 381 woningen.

Meer woningen in 't Zand

Bekijk meer woningen in deze plaats.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.