Direct naar de inhoud
Logo van Bieze Makelaars & Taxateurs

Stobbenakker 73

7391LZ Twello • Gelderland

Beschikbaar

€ 399.000 k.k.

Kosten koper (geschat): € 9.830

2% overdrachtsbelasting (€ 7.980) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal incl. k.k.: € 408.830

Koopprijs /m²: € 6.435

Fotogalerij

Omschrijving

Mooi en comfortabel, 2-kamerhoekappartement met balkon, centrale fietsenberging en ruime parkeergelegenheid. Aan de rand van het groene en geliefde dorp Twello ligt de moderne nieuwbouwwijk Schakerveld waar dit appartementencomplex is gerealiseerd: een wijk met een eigen karakter waar rust, ruimte en duurzaamheid samenkomen. Zodra je de wijk in rijdt, ervaar je direct de ruime opzet met mooie groenstroken en overzichtelijke wandelpaden. Op zoek naar levensloopbestendig en energiezuinig (0-op-de-meter-principe) wonen, dan is een bezichtiging zeker de moeite waard. Het betreft een keurig afgewerkt hoek-appartement met grote raampartijen en een heerlijk balkon die middels een schuifpui vanuit de woonkamer te bereiken is. Het appartement is zeer energiezuinig (energielabel A++++), en is ondermeer voorzien van een warmtepomp, 9 zonnepanelen en vloerverwarming door het gehele appartement. Indeling Woonetage: Entree / hal, toiletruimte met wandcloset en fonteintje, meterkast, praktische inpandige berging met aansluiting voor wasmachine- en droger, alsmede opstelplaats voor de warmtepomp. Lichte woonkamer met grote raampartijen. Omdat het appartement op een hoek ligt heb je van 2 zijden lichtinval. Schuifpui naar het (overdekt) balkon. De houtenvloer, mooie oude paneeldeuren (uit Marokko), mozaïek betegeling op het balkon en mooie keuken met wandafwerking met ingemetselde sierstenen geeft het geheel een 'mediterrane' vibe. Open keuken in hoekopstelling voorzien van alle gemakken. Vanuit de hal is de ruime slaapkamer bereikbaar en ook de geheel betegelde badkamer met inloopdouche met glazendouchescherm en wastafelmeubel met grote spiegel. Dankzij het drempelloze ontwerp en de brede deuren is de woning bovendien zeer geschikt en toegankelijk voor mindervaliden of rolstoelgebruikers. Daarnaast is er een gezamenlijke fietsenberging aanwezig en bevindt zich direct voor het complex een openbare laadpaal. De ligging is ideaal: rustig en groen wonen, maar met winkels, horeca en openbaar vervoer op korte afstand. Alles wat je nodig hebt voor comfortabel en zorgeloos wonen is binnen handbereik. Bijzonderheden: - Afgesloten centrale hal met belplateau, brievenbussen en lift - Energielabel A++++ - Gasloos en 0-op-de-meter woning - 9 zonnepanelen en warmtepomp - Geheel voorzien van vloerverwarming - Instap-klaar en hoogwaardig afgewerkt - Heerlijk balkon te bereiken vanuit de woonkamer - Zeer geschikt voor startende koper(s) of een partij met een wens levensloopbestendig te wonen - Openbare laadpaal voor de deur - VvE-bijdrage van toepassing (Opstal verzekering, onderhoudsplan, etc.) Algemeen * Bouwjaar: 2021–2022 * Woonoppervlakte: 62 m² * Inhoud: 222m³ AANVAARDING IN OVERLEG Interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen NVM aankoopmakelaar in. Uw NVM aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM kantoren vindt u op Funda.nl

Hypotheek berekenen

€ 399.000

Kosten koper (geschat): € 9.830

2% overdrachtsbelasting (€ 7.980) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal aankoop (incl. k.k.): € 408.830

2,78%

Jaarlijks

%

€ 19.950

Direct beschikbaar

€

Geschatte hypotheek

Indicatieve bruto maandlast

Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd

Indicatieve netto maandlast

i

Disclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (met NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle kenmerken

Basis

Vraagprijs
€ 399.000 k.k.
Status
Beschikbaar
Aanbod type
koop
Woning gebruik
permanente bewoning
Type woning
Bovenwoning (appartement)

Indeling

Kamers
2 kamers
Slaapkamers
1 slaapkamer
Badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Vloeren
3 woonlagen
Gelegen op
2e woonlaag

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte
62 m²
Inhoud
222 m³

Bouw en energie

Bouwjaar
2022
Bouwwijze
Bestaande bouw
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolatie
Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Verwarming
Gehele vloerverwarming en warmtepomp
Energielabel
A++++

Kadastraal en VvE

VvE ingeschreven KvK
Ja
VvE jaarlijkse vergadering
Ja
VvE reservefonds aanwezig
Ja
VvE onderhoudsplan
Ja
VvE opstalverzekering
Ja

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte
In woonwijk
Berging
Vrijstaande houten berging
Parkeren
Openbaar parkeren

Planning

Aangeboden sinds
12-05-2026

Badkamer voorzieningen

Douche, inloopdouche, vloerverwarming, wastafel, en wastafelmeubel

Extra kenmerken

  • Glasvezelkabel
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • schuifpui
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Kaarten

Postcodekaart

Postcodekaart voor 7391

Google Maps

Bekijk Twello op de kaart

Bekijk de locatie en ontdek de makelaars in deze regio

Woon- en buurtcijfers in Twello

Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Twello. In 2026 waren er 13.569 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 440.000.

Inwoners

13.569

Laatste jaar: 2026

Gemiddelde WOZ

EUR 440.000

Laatste jaar: 2025

Gemiddeld inkomen p.p.

EUR 34.500

Bron: AlleCijfers

Misdrijven (huidig jaar)

308

Totaal geregistreerd

Demografie en WOZ-ontwikkeling

Inwoners per jaar

Inwoners per jaar in Twello
Jaar Inwoners
2021 13.358
2022 13.466
2023 13.559
2024 13.611
2025 13.600
2026 13.569

WOZ-waarde per jaar

WOZ-waarde per jaar in Twello
Jaar Gemiddelde WOZ
2021 EUR 329.000
2022 EUR 353.000
2023 EUR 422.000
2024 EUR 444.000
2025 EUR 440.000

Samenstelling van bewoners

Leeftijdsopbouw

65+: 4.070 0-15: 2.040 15-25: 1.370 25-45: 2.600 45-65: 3.460

Opleidingsniveau

Hoger

3.085

Praktisch

2.258

Middelbaar

4.387

Herkomst inwoners (2025)

Europa

485

Nederland

11.920

Buiten Europa

1.190

Woningvoorraad en bouwperiodes

Soorten woningen

Hoekwoningen 1.072
Appartementen 1.235
Tussenwoningen 1.700
Vrijstaande woningen 1.272
Twee-onder-één-kap woningen 921

Bouwperiode van panden

Voor 1700 6
1700 tot 1900 94
1900 tot 1925 319
1925 tot 1950 434
1950 tot 1970 1.095
1970 tot 1980 1.287
1980 tot 1990 895
1990 tot 2000 442
2000 tot 2010 409
2010 tot 2020 436
2020 en later 253

Energie en duurzaamheid

Energielabelverdeling

Label C

1.769

Label A

1.736

Label B

938

Label G

553

Label D

497

Label F

256

Label E

216

Label A+++

161

Label A+

104

Label A++++

68

Label A++

32

Label A+++++

4

Gemiddeld energieverbruik per jaar

Gemiddeld energieverbruik per jaar in Twello
Jaar Gas (m3) Elektriciteit (kWh)
2020 1.370 3.020
2021 1.540 3.110
2022 1.200 2.930
2023 1.000 2.790
2024 950 2.860

Verbruik per woningtype

Hoekwoning

Gas: 920 • Elektriciteit: 2.550

Huurwoning

Gas: 780 • Elektriciteit: 2.010

Koopwoning

Gas: 1.090 • Elektriciteit: 3.150

Appartement

Gas: 670 • Elektriciteit: 1.910

Tussenwoning

Gas: 830 • Elektriciteit: 2.300

Vrijstaande woning

Gas: 1.350 • Elektriciteit: 3.800

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.050 • Elektriciteit: 2.970

Bedrijvigheid in Twello (2025)

Handel en HORECA 295
Nijverheid en energie 200
Zakelijke dienstverlening 425
Overheid, onderwijs en zorg 285
Landbouw, bosbouw en visserij 25
Vervoer, informatie en communicatie 100
Financiele diensten en onroerendgoed 115
Cultuur, recreatie en overige diensten 145

Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 1.590

Recente misdaadcijfers

Recente misdaadcijfers in Twello
Periode Misdrijven
jan 2026 17
jul 2025 21
jun 2025 19
mei 2025 32
mrt 2025 22
mrt 2026 22
nov 2024 30
nov 2025 20
okt 2024 21
okt 2025 29
sep 2024 38
sep 2025 38

Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Twello.

Veelgestelde vragen over wonen in Twello

Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.

Hoeveel inwoners heeft Twello?

Twello telt in 2026 ongeveer 13.569 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Twello?

De gemiddelde WOZ-waarde in Twello is in 2025 circa € 440.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Twello?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Twello ligt rond € 34.500 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Twello?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 308 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Twello?

In Twello komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.700 woningen.

Meer woningen in Twello

Bekijk meer woningen in deze plaats.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.