Direct naar de inhoud
Logo van Waltmann Makelaars & Bedrijfshuisvesting Utrecht

Pablo Picassostraat 563

3544NX Utrecht • Utrecht

Verkocht

€ 595.000 k.k.

Kosten koper (geschat): € 13.750

2% overdrachtsbelasting (€ 11.900) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal incl. k.k.: € 608.750

Koopprijs /m²: € 5.891

Fotogalerij

Omschrijving

Op een gewilde locatie in de groene wijk 't Zand hebben wij dit lichte 4-kamer hoekappartement in de verkoop gekregen. De woning maakt deel uit van een degelijk complex uit 2022 en beschikt over een eigen parkeerplaats op het achtergelegen afgesloten parkeerterrein. Door zijn hoekligging heeft dit hoogwaardige appartement vrij uitzicht over de omgeving. Aan de achterzijde heeft de woning een ruim zonnig terras met uitzicht op de tuin en de achtergelegen oorspronkelijke jaren-30 woningen. Kortom, dit appartement aan de Pablo Picassostraat 566 combineert luxe, comfort en een uitstekende locatie. Mis deze kans niet om te wonen in een van de meest gewilde wijken van Leidse Rijn. Omgeving: De woning ligt in de wijk 'T Zand-West in Utrecht die bekend staat om de gunstige ligging ten opzichte van het centrum van Leidse Rijn. Het is een aantrekkelijke woonwijk voor mensen die dicht bij het centrum willen wonen, maar ook de rust van een woonwijk waarderen. Je woont hier te midden van gevarieerde architectuur met een mix van moderne en traditionele bouwstijlen. Het Zand-West is omgeven door groene gebieden, zoals het uitgebreide Maximapark wat ruime mogelijkheden biedt om te sporten, te ontspannen en te genieten van natuur. Alle dagelijkse voorzieningen zoals scholen, winkels en sportfaciliteiten zijn in de directe omgeving binnen handbereik. Uiteraard is de bereikbaarheid hier optimaal met o.a. het station van Terwijde en de uitvalswegen A2 en A12 binnen enkele minuten. Het gebouw is voorzien van een lift en een externe berging, wat extra gemak en opslagruimte biedt. De gemeenschappelijke tuin is mooi en goed onderhouden en draagt bij aan een prettige woonomgeving. Indeling: Begane grond: Centrale afgesloten entree met video-intercom, brievenbussen en toegang tot de lift. 3e Etage: Entree, hal, toilet, lichte woonkamer met een lichte laminaatvloer en toegang tot het zonnige balkon. Luxe open keuken in L-opstelling met alle denkbare inbouwapparatuur, 3 prima slaapkamers en een wasruimte. De luxe badkamer is voorzien van een inloopdouche, wastafelmeubel. Neem vandaag nog contact op voor een bezichtiging en ontdek zelf de vele voordelen van dit prachtige appartement. Nog beter is natuurlijk om een NVM aankoopmakelaar mee te nemen. We kijken ernaar uit om je rond te leiden in deze leuke woning. Bijzonderheden: *Energielabel A+ *Hoogwaardig afwerkingsniveau mbt keuken, sanitair en wandafwerking. *Woonopp 101 m2 (meetrapport ter inzage) *Bijdrage v.v.e. € 153,39 per maand *Eigen parkeerplaats op het afgesloten parkeerterrein. *Recent gebouwd complex dus alles is zo goed als nieuw. *Separate berging op de begane grond. *Gemeenschappelijke binnentuin. *3 Prima slaapkamers. *Aanvaarding in overleg. *Eigen grond (geen erfpacht).

Hypotheek berekenen

€ 595.000

Kosten koper (geschat): € 13.750

2% overdrachtsbelasting (€ 11.900) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal aankoop (incl. k.k.): € 608.750

3,04%

Jaarlijks

%

€ 29.750

Direct beschikbaar

€

Geschatte hypotheek

Indicatieve bruto maandlast

Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd

Indicatieve netto maandlast

i

Disclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (zonder NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Bij niet-NHG is in deze indicatie uitgegaan van een 80% hypotheek van de marktwaarde.

Alle kenmerken

Basis

Vraagprijs
€ 595.000 k.k.
Status
Verkocht
Aanbod type
koop
Woning gebruik
permanente bewoning
Type woning
appartement, portiekflat

Indeling

Kamers
4 kamers
Slaapkamers
3 slaapkamers
Badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Vloeren
1 woonlaag
Gelegen op
3e woonlaag

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte
101 m²
Inhoud
336 m³
Gebouw gebonden buitenruimte
6 m²
Externe bergruimte
7 m²

Bouw en energie

Bouwjaar
2022
Bouwwijze
Bestaande bouw
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolatie
Volledig geïsoleerd
Verwarming
Stadsverwarming
Warm water
Stadsverwarming
Energielabel
A+

Kadastraal en VvE

Eigendomssituatie
Volle eigendom
VvE ingeschreven KvK
Ja
VvE jaarlijkse vergadering
Ja
VvE reservefonds aanwezig
Ja
VvE onderhoudsplan
Ja
VvE opstalverzekering
Ja

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte
Aan rustige weg en in woonwijk
Berging
Box
Parkeren
Op afgesloten terrein en op eigen terrein

Planning

Aangeboden sinds
03-06-2025
Verkoopdatum
31-07-2025

Extra kenmerken

  • Mechanische ventilatie

Kaarten

Postcodekaart

Postcodekaart voor 3544

Google Maps

Bekijk Utrecht op de kaart

Verken Utrecht en de omliggende gebieden

Woon- en buurtcijfers in Utrecht

Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Utrecht. In 2025 waren er 325.510 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 474.416.

Inwoners

325.510

Laatste jaar: 2025

Gemiddelde WOZ

EUR 474.416

Laatste jaar: 2025

Gemiddeld inkomen p.p.

EUR 38.255

Bron: AlleCijfers

Misdrijven (huidig jaar)

25.985

Totaal geregistreerd

Demografie en WOZ-ontwikkeling

Inwoners per jaar

Inwoners per jaar in Utrecht
Jaar Inwoners
2021 308.685
2022 310.610
2023 316.460
2024 323.020
2025 325.510

WOZ-waarde per jaar

WOZ-waarde per jaar in Utrecht
Jaar Gemiddelde WOZ
2021 EUR 349.277
2022 EUR 381.193
2023 EUR 442.579
2024 EUR 435.454
2025 EUR 474.416

Samenstelling van bewoners

Leeftijdsopbouw

65+: 34.935 0-15: 47.675 15-25: 50.910 25-45: 126.675 45-65: 65.345

Opleidingsniveau

Hoger

148.860

Praktisch

45.840

Middelbaar

67.680

Herkomst inwoners (2025)

Europa

37.515

Nederland

186.915

Buiten Europa

101.045

Woningvoorraad en bouwperiodes

Soorten woningen

Hoekwoningen 9.446
Appartementen 108.137
Tussenwoningen 42.981
Vrijstaande woningen 1.447
Twee-onder-één-kap woningen 1.459

Bouwperiode van panden

Voor 1700 1.395
1700 tot 1900 4.901
1900 tot 1925 14.863
1925 tot 1950 14.280
1950 tot 1970 10.893
1970 tot 1980 3.310
1980 tot 1990 4.560
1990 tot 2000 4.670
2000 tot 2010 7.747
2010 tot 2020 5.731
2020 en later 2.458

Energie en duurzaamheid

Energielabelverdeling

Label A

47.799

Label C

25.699

Label B

17.523

Label D

13.066

Label F

12.655

Label G

11.728

Label E

11.306

Label A+

9.677

Label A++

5.013

Label A+++

4.232

Label A++++

725

Label A+++++

21

Gemiddeld energieverbruik per jaar

Gemiddeld energieverbruik per jaar in Utrecht
Jaar Gas (m3) Elektriciteit (kWh)
2020 664 2.253
2021 740 2.328
2022 572 2.170
2023 484 2.028
2024 468 2.042

Verbruik per woningtype

Hoekwoning

Gas: 791 • Elektriciteit: 2.601

Huurwoning

Gas: 421 • Elektriciteit: 1.821

Koopwoning

Gas: 587 • Elektriciteit: 2.316

Appartement

Gas: 368 • Elektriciteit: 1.760

Tussenwoning

Gas: 700 • Elektriciteit: 2.361

Vrijstaande woning

Gas: 1.325 • Elektriciteit: 3.953

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 898 • Elektriciteit: 3.142

Bedrijvigheid in Utrecht (2025)

Handel en HORECA 7.105
Nijverheid en energie 3.650
Zakelijke dienstverlening 17.065
Overheid, onderwijs en zorg 11.615
Landbouw, bosbouw en visserij 45
Vervoer, informatie en communicatie 6.690
Financiele diensten en onroerendgoed 1.850
Cultuur, recreatie en overige diensten 7.705

Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 55.750

Recente misdaadcijfers

Recente misdaadcijfers in Utrecht
Periode Misdrijven
jan 2025 1.938
jan 2026 2.042
jul 2025 2.284
jun 2025 2.296
mei 2025 2.085
mrt 2025 2.095
nov 2024 2.183
nov 2025 2.313
okt 2024 2.124
okt 2025 2.340
sep 2024 1.881
sep 2025 2.221

Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Utrecht.

Veelgestelde vragen over wonen in Utrecht

Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.

Hoeveel inwoners heeft Utrecht?

Utrecht telt in 2025 ongeveer 325.510 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Utrecht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Utrecht is in 2025 circa € 474.416.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Utrecht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Utrecht ligt rond € 38.255 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Utrecht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 25.985 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Utrecht?

In Utrecht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 108.137 woningen.

Meer woningen in Utrecht

Bekijk meer woningen in deze plaats.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.