- Verkocht
Stationsstraat 24
8171BX Vaassen
€ 415.000 k.k.
€ 5.187/m²
- Woonoppervlakte
- 80 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Bekijk 94 verkochte woningen in Vaassen
Typ om te zoeken. Gebruik pijl omlaag en pijl omhoog om door resultaten te navigeren en druk op Enter om te openen.
Zoeksuggesties verborgen.
Vergelijk verkochte woningen in Vaassen of bekijk direct het actuele aanbod in deze plaats.
Op deze pagina vind je recent verkochte woningen in Vaassen. Gebruik dit overzicht om verkoopprijzen, populaire buurten en het lokale woningaanbod beter in te schatten voordat je een makelaar kiest. Bekijk ook het actuele woningaanbod met 136 woningen in Vaassen.
8171BX Vaassen
€ 415.000 k.k.
€ 5.187/m²
8171AE Vaassen
€ 525.000 k.k.
€ 5.526/m²
8172BG Vaassen
€ 425.000 k.k.
€ 4.521/m²
8171XS Vaassen
€ 425.000 k.k.
€ 3.294/m²
8172VZ Vaassen
€ 495.000 k.k.
€ 3.586/m²
8171VP Vaassen
€ 598.000 k.k.
€ 5.025/m²
8171VK Vaassen
€ 750.000 k.k.
€ 4.237/m²
8171LW Vaassen
€ 600.000 k.k.
€ 4.444/m²
8172AX Vaassen
€ 525.000 k.k.
€ 3.917/m²
8171PT Vaassen
€ 1.000.000 k.k.
€ 6.493/m²
Bekijk recente verkopen en ontvang gratis offertes van lokale makelaars. Vergelijk meer dan 45 makelaars in Vaassen.
Recent verkocht in Vaassen? Lees de verkoopgerichte gids huis verkopen in Vaassen, vergelijk verkoopmakelaars in Vaassen of bekijk de beste verkoopmakelaars in Vaassen voor referentie bij jouw keuze.
Makelaars maken scherpere voorstellen als ze weten dat je vergelijkt — vraag offertes aan voor verkoop of aankoop.
Korte antwoorden over woningprijzen, verkochte woningen en makelaars vergelijken in Vaassen.
De kosten van een makelaar in Vaassen verschillen per kantoor, woningtype en verkoopaanpak. In Vaassen kun je 45 makelaars vergelijken; bekijk daarom ook de makelaars in Vaassen om tarieven, presentatie en lokale ervaring beter naast elkaar te zetten.
Op deze pagina tonen we momenteel 94 verkochte woningen in Vaassen binnen onze selectie. Dit helpt je om recente transacties en de lokale woningmarkt beter te beoordelen.
Verkochte woningen in Vaassen geven inzicht in vraagprijzen, woningtypes en buurten waar recent transacties hebben plaatsgevonden. Vergelijk dit ook met het actuele woningaanbod in Vaassen om de markt beter te duiden.
Je kunt verkochte woningen gebruiken als eerste marktindicatie, maar een lokale makelaar kan beter rekening houden met afwerking, ligging, onderhoud en actuele vraag in Vaassen. Plan de volgende stap via de gids huis verkopen in Vaassen.
Vergelijk de 45 makelaars in Vaassen op lokale verkoopervaring, reviews, verwachte opbrengst, courtage en marketingaanpak. Bekijk verkoopmakelaars in Vaassen of de top 10 makelaars in Vaassen om snel sterke kantoren te ontdekken.
Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Vaassen. In 2026 waren er 12.926 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 413.000.
Deze cijfers helpen om het woningaanbod in Vaassen beter te beoordelen en te vergelijken met recente verkochte woningen. Oriënteer je daarna op passende topmakelaars in Vaassen voor verkoopadvies in deze regio.
Inwoners
12.926
Laatste jaar: 2026
Gemiddelde WOZ
EUR 413.000
Laatste jaar: 2025
Gemiddeld inkomen p.p.
EUR 31.700
Bron: AlleCijfers
Misdrijven (huidig jaar)
276
Totaal geregistreerd
| Jaar | Inwoners |
|---|---|
| 2021 | 12.655 |
| 2022 | 12.720 |
| 2023 | 12.725 |
| 2024 | 12.645 |
| 2025 | 12.660 |
| 2026 | 12.926 |
| Jaar | Gemiddelde WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 289.000 |
| 2022 | EUR 317.000 |
| 2023 | EUR 390.000 |
| 2024 | EUR 404.000 |
| 2025 | EUR 413.000 |
Hoger
2.150
Praktisch
2.800
Middelbaar
4.090
Europa
425
Nederland
10.705
Buiten Europa
1.540
Label A
1.607
Label C
1.490
Label B
901
Label G
589
Label D
549
Label F
293
Label E
184
Label A+
120
Label A+++
110
Label A++
75
Label A++++
50
Label A+++++
4
| Jaar | Gas (m3) | Elektriciteit (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.390 | 3.050 |
| 2021 | 1.510 | 3.060 |
| 2022 | 1.200 | 2.890 |
| 2023 | 990 | 2.740 |
| 2024 | 960 | 2.800 |
Hoekwoning
Gas: 980 • Elektriciteit: 2.580
Huurwoning
Gas: 810 • Elektriciteit: 2.260
Koopwoning
Gas: 1.110 • Elektriciteit: 3.040
Appartement
Gas: 680 • Elektriciteit: 2.150
Tussenwoning
Gas: 860 • Elektriciteit: 2.440
Vrijstaande woning
Gas: 1.400 • Elektriciteit: 3.700
Twee-onder-één-kap woning
Gas: 1.090 • Elektriciteit: 2.770
Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 1.455
| Periode | Misdrijven |
|---|---|
| jan 2026 | 16 |
| jul 2025 | 17 |
| jun 2025 | 20 |
| mei 2025 | 18 |
| mrt 2025 | 20 |
| mrt 2026 | 27 |
| nov 2024 | 33 |
| nov 2025 | 17 |
| okt 2024 | 22 |
| okt 2025 | 29 |
| sep 2024 | 22 |
| sep 2025 | 27 |
Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Vaassen.
Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.
Vaassen telt in 2026 ongeveer 12.926 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Vaassen is in 2025 circa € 413.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Vaassen ligt rond € 31.700 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 276 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Vaassen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.658 woningen.