Inwoners
70.799
Laatste jaar: 2026
3901EZ Veenendaal • Utrecht
€ 519.000 k.k.
Kosten koper (geschat): € 12.230
2% overdrachtsbelasting (€ 10.380) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)
Totaal incl. k.k.: € 531.230
Koopprijs /m²: € 4.990
Modern appartement met 3 slaapkamers, dakterras en eigen parkeerplaats Dit ruime appartement uit 2019 combineert modern wooncomfort met een centrale ligging in hartje Veenendaal. Met een woonoppervlakte van 104 m², drie slaapkamers, een lichte woonkamer en een groot dakterras, is dit een unieke kans voor wie centraal én comfortabel wil wonen. Dankzij de vloerverwarming, energielabel A en een eigen parkeerplaats op een afgesloten terrein is het appartement bovendien praktisch en duurzaam. Wonen aan de J.G. Sandbrinkstraat betekent dat alle voorzieningen letterlijk om de hoek liggen. Of je nu een drankje wilt doen op het terras, boodschappen haalt op de markt of de trein pakt: alles is dichtbij. Binnen 3 minuten fietsen ben je bij station Veenendaal-Centrum en in 10 minuten bij station Veenendaal-De Klomp. Met de auto zit je binnen 7 minuten op de A12. Alle kenmerken op een rij: + Modern appartement (bouwjaar 2019) in het centrum van Veenendaal + Woonoppervlakte 104 m² en drie slaapkamers + Groot dakterras met gunstige zonligging + Eigen parkeerplaats op afgesloten terrein + Energiezuinig: energielabel A en vloerverwarming + Elektrisch bediende screens (woonkamer en slaapkamer achterzijde) + Verwijderbare maatwerk horren (woonkamer en slaapkamer achterzijde) Samenvatting: J.G. Sandbrinkstraat 84 is een modern en ruim appartement met drie slaapkamers, een groot dakterras en een eigen parkeerplaats. Dankzij de centrale ligging, de complete afwerking en het hoge comfortniveau is dit een ideale woning voor wie luxe en praktisch wonen wil combineren in het centrum van Veenendaal. Indeling: Het appartement is bereikbaar met zowel de lift als de trap. Je komt binnen in de lichte woonkamer waar het daglicht rijkelijk naar binnen valt. Vanuit hier kijk je langs het gemeentehuis de straat uit. De keuken is centraal in de leefruimte geplaatst, waardoor je tijdens het koken altijd contact hebt met de eetkamer en woonkamer. De keuken is compleet uitgerust met inductiekookplaat, afzuigkap, combi-oven, koelkast, vriezer, vaatwasser, Quooker en veel opbergruimte. In de eetkamer bevindt zich een vaste kastenwand voor extra opslag. Op deze verdieping zijn twee slaapkamers van circa 15 m² en 7 m² groot. De slaapkamer aan de voorzijde bereik je via de hal, de slaapkamer aan de achterzijde via de woonkamer. Beide kamers zijn voorzien van veel kastruimte. Verder vind je op deze verdieping een separaat toilet, een berging met cv-ketel, ventilatie-unit en wasmachine- en drogeraansluitingen en een badkamer van circa 5 m² met ruime inloopdouche, wastafel met meubel en designradiator. Verdieping: Via een vaste trap bereik je de derde slaapkamer van circa 15 m². Deze ruimte is multifunctioneel te gebruiken als logeerkamer, werkkamer of hobbyruimte. Vanuit hier stap je direct het ruime dakterras van circa 21m2 op, waar je in de lente en zomer de gehele dag van de zon kan genieten. Dakterras: Het dakterras en biedt veel ruimte om buiten te zitten en te genieten van zon en uitzicht. Bijzonderheden: Verwarming: Nefit cv-ketel (2019) Warmwater: Nefit cv-ketel (2019) Isolatie: volledig geïsoleerd Bouwjaar: 2019 Aanvaarding: in overleg Koopovereenkomst: Bij de verkoop zal er een standaard NVM koopovereenkomst worden gehanteerd. Koop je de woning zonder voorbehoud van financiering? Dan zullen wij een termijn hanteren van 6 weken na het opstellen van de koopovereenkomst voor het storten van de bankgarantie/waarborgsom.
€ 519.000
Kosten koper (geschat): € 12.230
2% overdrachtsbelasting (€ 10.380) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)
Totaal aankoop (incl. k.k.): € 531.230
3,04%
Jaarlijks
€ 25.950
Direct beschikbaar
Geschatte hypotheek
Indicatieve bruto maandlast
Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd
Indicatieve netto maandlast
iDisclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (zonder NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Bij niet-NHG is in deze indicatie uitgegaan van een 80% hypotheek van de marktwaarde.
Douche, inloopdouche, vloerverwarming, wastafel, en wastafelmeubel
Geografische oriëntatie en makelaarsdichtheid in Veenendaal
Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Veenendaal. In 2026 waren er 70.799 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 394.000.
Inwoners
70.799
Laatste jaar: 2026
Gemiddelde WOZ
EUR 394.000
Laatste jaar: 2025
Gemiddeld inkomen p.p.
EUR 32.400
Bron: AlleCijfers
Misdrijven (huidig jaar)
2.223
Totaal geregistreerd
| Jaar | Inwoners |
|---|---|
| 2022 | 67.671 |
| 2023 | 68.525 |
| 2024 | 69.440 |
| 2025 | 70.352 |
| 2026 | 70.799 |
| Jaar | Gemiddelde WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 275.000 |
| 2022 | EUR 303.000 |
| 2023 | EUR 374.000 |
| 2024 | EUR 388.000 |
| 2025 | EUR 394.000 |
Hoger
28
Praktisch
27
Middelbaar
44
Europa
3.700
Nederland
54.861
Buiten Europa
11.791
Label A
8.354
Label C
8.320
Label B
5.401
Label D
2.259
Label E
1.833
Label G
1.497
Label F
1.367
Label A+
999
Label A+++
962
Label A++
716
Label A++++
77
Label A+++++
15
| Jaar | Gas (m3) | Elektriciteit (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.000 | 2.810 |
| 2021 | 1.130 | 2.860 |
| 2022 | 880 | 2.670 |
| 2023 | 740 | 2.510 |
| 2024 | 720 | 2.560 |
Hoekwoning
Gas: 860 • Elektriciteit: 2.770
Huurwoning
Gas: 620 • Elektriciteit: 2.010
Koopwoning
Gas: 830 • Elektriciteit: 2.840
Appartement
Gas: 570 • Elektriciteit: 1.970
Tussenwoning
Gas: 740 • Elektriciteit: 2.550
Vrijstaande woning
Gas: 1.320 • Elektriciteit: 4.310
Twee-onder-één-kap woning
Gas: 980 • Elektriciteit: 3.160
Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 9.020
| Periode | Misdrijven |
|---|---|
| jan 2026 | 211 |
| jul 2025 | 197 |
| jun 2025 | 175 |
| mei 2025 | 206 |
| mrt 2025 | 214 |
| mrt 2026 | 211 |
| nov 2024 | 191 |
| nov 2025 | 173 |
| okt 2024 | 191 |
| okt 2025 | 192 |
| sep 2024 | 175 |
| sep 2025 | 182 |
Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Veenendaal.
Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.
Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.
Bekijk meer woningen in deze plaats.
3905ZV Veenendaal
€ 318.500 k.k.
3901DV Veenendaal
€ 269.000 k.k.
3904AT Veenendaal
€ 490.000 k.k.
3902HM Veenendaal
€ 750.000 k.k.
3906CN Veenendaal
€ 595.000 k.k.
3903GT Veenendaal
€ 385.000 k.k.
3904PR Veenendaal
€ 485.000 k.k.
3904HC Veenendaal
€ 785.000 k.k.