Direct naar de inhoud
Logo van Ginkel Bemmelen NVM Makelaars

Paddestoelenlaan 66

3903GG Veenendaal • Utrecht

Verkocht

€ 449.500 k.k.

Kosten koper (geschat): € 10.840

2% overdrachtsbelasting (€ 8.990) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal incl. k.k.: € 460.340

Koopprijs /m²: € 4.994

Fotogalerij

Omschrijving

Wie zegt dat je moet kiezen tussen ruimte of comfort, heeft dit heerlijke hoekappartement nog niet gezien. Met maar liefst drie slaapkamers, een luxe keuken mét kookeiland, een frisse moderne badkamer én een zonnig balkon, is dit een plek waar je direct je verhuisdozen wilt uitpakken. Gelegen op de hoek van de eerste verdieping, met ramen rondom en dus een zee van licht: welkom bij je nieuwe thuis aan de Paddestoelenlaan 66 in het geliefde Petenbos. Wonen in Petenbos betekent wonen in één van de populairste buurten van Veenendaal. Rustig en groen, maar met alles wat je nodig hebt op loopafstand. De Jumbo-supermarkt én een gezellig cafetaria vind je gewoon beneden in het complex. Scholen, sportfaciliteiten en openbaar vervoer zijn allemaal binnen handbereik. Ideaal voor gezinnen, starters én doorstromers die graag comfortabel én centraal willen wonen. Deze woning heeft een eigen website. Neem een kijkje op paddestoelenlaan66.nl. Specificaties: • Bouwjaar: 1998 • Woonoppervlakte: 90 m² • Energielabel: C Indeling Begane grond (entree van het complex): Via de centrale entree met bellentableau en intercominstallatie bereik je het trappenhuis of de lift die je naar de eerste verdieping brengt. Op de begane grond bevindt zich ook je eigen berging: handig voor fietsen of seizoensspullen. Binnenkomst in het appartement: De ingang van het appartement ligt aan een gezellige binnentuin. Voor de deur is voldoende ruimte voor een extra zitje. Stap vervolgens binnen in een ruime hal met toegang tot alle vertrekken. Tevens tref je het keurig afgewerkte toilet met fontein, strak in dezelfde stijl als de badkamer. De woning is geheel leeg, als een blanco canvas, en dus helemaal naar eigen smaak in te richten. Woonkamer: Dankzij de ligging op de hoek geniet je van extra veel lichtinval, wat de woonkamer een warme en open sfeer geeft. De grote raampartijen zorgen voor een fijne verbinding met buiten, en bieden toegang tot het balkon op het oosten: perfect voor een ontbijtje in de ochtendzon. Keuken: De luxe keuken (2022) is een absolute eyecatcher. Het kookeiland vormt het hart van de ruimte, ideaal om aan te borrelen terwijl je kookt. De keuken is van alle gemakken voorzien: een 4-pits inductiekookplaat, afzuigkap, vaatwasser, koelkast, vriezer en een combi-oven. Alle apparatuur is van Bosch. En niet onbelangrijk: er is verrassend veel opbergruimte. Slaapkamers: Er zijn drie slaapkamers, elk met hun eigen charme. Of je nu op zoek bent naar een ruime masterbedroom, een rustige thuiswerkplek of een gezellige kinderkamer, hier kan het allemaal. De ruimtes zijn licht, netjes afgewerkt en flexibel in te richten. Badkamer: In 2022 volledig vernieuwd: een moderne, strak afgewerkte badkamer met inloopdouche, dubbele wastafel met meubel, spiegel met lichtfunctie en een designradiator. Praktisch én stijlvol. Inpandige berging: In de inpandige berging bevinden zich de cv-opstelling en de aansluiting voor de wasmachine. Daarnaast is er voldoende ruimte voor voorraden en bijvoorbeeld schoonmaakspullen. Balkon: Het oostelijk gelegen balkon vormt een heerlijke plek om de dag te beginnen, terwijl de ochtendzon zachtjes naar binnen valt, met voldoende ruimte voor een gezellig zitje om optimaal van het buitenleven te genieten. En met het groene uitzicht vanaf deze verdieping voelt het toch alsof je midden in het buitenleven zit. Goed om te weten: • Het appartement heeft een energielabel C; • Luxe keuken uit 2022 met kookeiland en Bosch apparatuur; • Badkamer én toilet vernieuwd in 2022; • Voorzien van een eigen berging op de begane grond; • VvE-kosten: €229,33 per maand, VvE- stukken beschikbaar; • Volledig geïsoleerd en goed onderhouden; • Verwarming via Remeha Avanta CV-ketel uit 2019 (eigendom); • Aanvaarding in overleg; Een heerlijk licht en ruim appartement, met moderne afwerking én drie slaapkamers. Of je nu starter bent, een jong gezin vormt of gewoon comfortabel wilt wonen in een gewilde wijk: dit appartement past perfect. Wil je dit fijne appartement met eigen ogen zien? Maak dan snel een afspraak voor een bezichtiging via ons kantoor. We laten je dit pareltje met plezier zien! Hoewel deze verkooptekst met de grootst mogelijke zorg is samengesteld. Kan de makelaar geen aansprakelijkheid aanvaarden voor eventuele per abuis opgenomen onjuiste of onvolledige informatie.

Hypotheek berekenen

€ 449.500

Kosten koper (geschat): € 10.840

2% overdrachtsbelasting (€ 8.990) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal aankoop (incl. k.k.): € 460.340

2,78%

Jaarlijks

%

€ 22.475

Direct beschikbaar

Geschatte hypotheek

Indicatieve bruto maandlast

Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd

Indicatieve netto maandlast

i

Disclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (met NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45).

Alle kenmerken

Basis

Vraagprijs
€ 449.500 k.k.
Status
Verkocht
Aanbod type
koop
Woning gebruik
permanente bewoning
Type woning
appartement, galerijflat (appartement)

Indeling

Kamers
4 kamers
Slaapkamers
3 slaapkamers
Badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Vloeren
1 woonlaag
Gelegen op
1e woonlaag

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte
90 m²
Inhoud
297 m³
Gebouw gebonden buitenruimte
6 m²
Externe bergruimte
6 m²

Bouw en energie

Bouwjaar
1998
Bouwwijze
Bestaande bouw
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Verwarming
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Cv ketel
Remeha Avanta ( combiketel uit 2019, eigendom)
Energielabel
C

Kadastraal en VvE

Eigendomssituatie
Volle eigendom
VvE ingeschreven KvK
Ja
VvE jaarlijkse vergadering
Ja
VvE reservefonds aanwezig
Ja
VvE onderhoudsplan
Ja
VvE opstalverzekering
Ja

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte
Aan park, in woonwijk en vrij uitzicht
Berging
Inpandig
Parkeren
Openbaar parkeren

Planning

Aangeboden sinds
18-09-2025
Verkoopdatum
20-02-2026

Badkamer voorzieningen

Dubbele wastafel, inloopdouche, en wastafelmeubel

Extra kenmerken

  • Buitenzonwering
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • en natuurlijke ventilatie

Kaarten

Postcodekaart

Postcodekaart voor 3903

Google Maps

Veenendaal op de kaart

Geografische oriëntatie en makelaarsdichtheid in Veenendaal

Woon- en buurtcijfers in Veenendaal

Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Veenendaal. In 2026 waren er 70.799 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 394.000.

Inwoners

70.799

Laatste jaar: 2026

Gemiddelde WOZ

EUR 394.000

Laatste jaar: 2025

Gemiddeld inkomen p.p.

EUR 32.400

Bron: AlleCijfers

Misdrijven (huidig jaar)

2.223

Totaal geregistreerd

Demografie en WOZ-ontwikkeling

Inwoners per jaar

Inwoners per jaar in Veenendaal
Jaar Inwoners
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

WOZ-waarde per jaar

WOZ-waarde per jaar in Veenendaal
Jaar Gemiddelde WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Samenstelling van bewoners

Leeftijdsopbouw

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Opleidingsniveau

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Herkomst inwoners (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Woningvoorraad en bouwperiodes

Soorten woningen

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Bouwperiode van panden

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energie en duurzaamheid

Energielabelverdeling

Label A

8.354

Label C

8.320

Label B

5.401

Label D

2.259

Label E

1.833

Label G

1.497

Label F

1.367

Label A+

999

Label A+++

962

Label A++

716

Label A++++

77

Label A+++++

15

Gemiddeld energieverbruik per jaar

Gemiddeld energieverbruik per jaar in Veenendaal
Jaar Gas (m3) Elektriciteit (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Verbruik per woningtype

Hoekwoning

Gas: 860 • Elektriciteit: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Elektriciteit: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Elektriciteit: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Elektriciteit: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Elektriciteit: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Elektriciteit: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Elektriciteit: 3.160

Bedrijvigheid in Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 9.020

Recente misdaadcijfers

Recente misdaadcijfers in Veenendaal
Periode Misdrijven
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Veenendaal.

Veelgestelde vragen over wonen in Veenendaal

Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer woningen in Veenendaal

Bekijk meer woningen in deze plaats.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.