Direct naar de inhoud
Logo van Van Schuppen Makelaars

Schrijverspark 173 01

3901PK Veenendaal • Utrecht

Verkocht

€ 285.000 k.k.

Kosten koper (geschat): € 7.550

2% overdrachtsbelasting (€ 5.700) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal incl. k.k.: € 292.550

Koopprijs /m²: € 4.596

Fotogalerij

Omschrijving

Dit moderne en instapklare 4-kamerappartement is licht, ruim en stijlvol afgewerkt, met veel aandacht voor comfort en functionaliteit! Dankzij de vernieuwde keuken, badkamer, vloeren en indeling voelt het direct als een plek waar je je thuis kunt voelen. Met 3 slaapkamers waaronder een grote slaapkamer met balkon en airco, biedt het appartement voldoende ruimte voor een gezin, thuiswerkplek of hobby’s. Gelegen op de tweede woonlaag, met een groen uitzicht aan zowel de voor- als achterzijde, vind je deze woning. Dit instapklare appartement beschikt over een zeer ruime berging van ca. 20 m² in de onderbouw. Dankzij de vele verbeteringen en vernieuwingen in 2021 en 2023 verkeert de woning in uitstekende staat. De ligging is ideaal: je woont rustig maar toch dichtbij het bruisende centrum van Veenendaal. Alle voorzieningen, zoals winkels, restaurants, het Stadspark en scholen, bevinden zich op loop- of fietsafstand. Tegelijkertijd zijn de rondweg en diverse snelwegen snel bereikbaar, waardoor je gemakkelijk naar omliggende steden kunt reizen. Het balkon op het oosten biedt uitzicht over de omgeving en zorgt ervoor dat je ’s ochtends al van de zon kunt genieten. Indeling Begane grond: Bij binnenkomst in het complex valt meteen de verzorgde uitstraling op. De centrale entree met brievenbussen en intercominstallatie geeft toegang tot een lichte, nette hal, van waaruit de trap naar de verdiepingen leidt. Het geheel is netjes onderhouden, waardoor je direct een positieve eerste indruk krijgt van het gebouw. Tweede verdieping: Via een overdekte entree betreed je het appartement en stap je een lichte, sfeervolle hal binnen. Direct valt de moderne afwerking op die door het hele appartement zichtbaar is. Aan de rechterzijde bevindt zich de moderne keuken (2023), compleet met een koel- vriescombinatie, combi-oven, 5-pits gaskookplaat, afzuigkap en een AquaHot-kraan voor direct heet water. In de keuken is ook de cv-ketel gesitueerd. Vanuit de keuken loop je naar de badkamer, volledig vernieuwd in 2021, met een inloopdouche en wastafel in een frisse, lichte afwerking. De separate toiletruimte is eveneens in 2021 vernieuwd en sluit naadloos aan bij de moderne uitstraling van het appartement. De hal biedt daarnaast toegang tot de grote slaapkamer, een heerlijk lichte ruimte met directe toegang tot het balkon op het oosten en uitgerust met een airco voor optimaal comfort. Deze kamer beschikt over een vaste kast met daarin de wasmachine- en drogeraansluiting. Ook de sfeervolle woonkamer bereik je vanuit de hal. Deze is heerlijk licht en ruim van opzet, dankzij grote ramen die een prachtig uitzicht bieden over de omgeving. De stijlvolle visgraatvloer loopt hier door en geeft de ruimte een luxe en warme uitstraling. Vanuit de woonkamer loop je direct het balkon op het oosten op, waar je kunt genieten van de ochtend- en middagzon. Dankzij de aanwezige zonwering kun je eenvoudig de lichtinval en temperatuur regelen, zodat het altijd comfortabel vertoeven is. De indeling biedt bovendien genoeg ruimte voor een ruime zithoek en een eettafel, waardoor de woonkamer het perfecte hart van het appartement vormt. Aan de galerijzijde bevinden zich nog twee slaapkamers, die elk hun eigen functie en charme hebben. Een van de slaapkamers wordt momenteel gebruikt als inloopkast, maar biedt dankzij de praktische indeling voldoende ruimte om ook als echte slaapkamer of hobbyruimte te dienen. De andere slaapkamer is momenteel ingericht als ruime werkkamer, ideaal voor thuiswerken of studeren, ook deze kamer heeft veel lichtinval waardoor de ruimte prettig en inspirerend aanvoelt. Beide kamers zijn voorzien van een rolluik, waarmee je ze eenvoudig volledig kunt verduisteren en voor optimale privacy kunt zorgen. Dankzij de slimme indeling en de praktische maatvoering zijn deze kamers flexibel te gebruiken en vormen ze een waardevolle aanvulling op het appartement. Bijzonderheden: - Appartement met 3 slaapkamers; - Volledig voorzien van dubbele beglazing; - Badkamer en toilet vernieuwd in 2021; - Keuken, elektra, vloeren, muren en indeling vernieuwd in 2023; - Moderne keuken met koel- vriescombinatie, combi-oven, gaskookplaat, afzuigkap en AquaHot-kraan; - Stijlvolle visgraatvloer; - 2 airco's aanwezig in woon- en slaapkamer; - Grote berging ca. 20 m² voorzien van elektra; - Gezonde VvE, servicekosten ca. € 129,- per maand; - Parkeervergunning voor de eerste auto (€ 77,- per jaar). Interesse? Neem contact met ons op voor een bezichtiging. We laten je deze woning graag zien! Aan onvolkomenheden in de vermelde gegevens, tekeningen en schaal kunnen geen aanspraken worden ontleend. De vermelde informatie is van algemene aard en is niet meer dan een vrijblijvende uitnodiging om in onderhandeling te treden.

Hypotheek berekenen

€ 285.000

Kosten koper (geschat): € 7.550

2% overdrachtsbelasting (€ 5.700) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal aankoop (incl. k.k.): € 292.550

2,78%

Jaarlijks

%

€ 14.250

Direct beschikbaar

Geschatte hypotheek

Indicatieve bruto maandlast

Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd

Indicatieve netto maandlast

i

Disclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (met NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle kenmerken

Basis

Vraagprijs
€ 285.000 k.k.
Status
Verkocht
Aanbod type
koop
Woning gebruik
permanente bewoning
Type woning
appartement, galerijflat (appartement)

Indeling

Kamers
4 kamers
Slaapkamers
3 slaapkamers
Badkamers
1 apart toilet
Vloeren
1 woonlaag
Gelegen op
2e woonlaag

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte
62 m²
Inhoud
204 m³
Gebouw gebonden buitenruimte
4 m²
Externe bergruimte
18 m²

Bouw en energie

Bouwjaar
1963
Bouwwijze
Bestaande bouw
Daktype
Plat dak
Isolatie
Dubbel glas
Verwarming
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Cv ketel
Remeha avanta (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom)
Energielabel
C

Kadastraal en VvE

Eigendomssituatie
Volle eigendom
VvE ingeschreven KvK
Ja
VvE jaarlijkse vergadering
Ja
VvE reservefonds aanwezig
Ja
VvE onderhoudsplan
Ja
VvE opstalverzekering
Ja

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte
In woonwijk
Berging
Inpandig
Parkeren
Openbaar parkeren en parkeervergunningen

Planning

Aangeboden sinds
08-10-2025
Verkoopdatum
24-02-2026

Extra kenmerken

  • Airconditioning
  • buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • rolluiken
  • en TV kabel

Kaarten

Postcodekaart

Postcodekaart voor 3901

Google Maps

Veenendaal op de kaart

Geografische oriëntatie en makelaarsdichtheid in Veenendaal

Woon- en buurtcijfers in Veenendaal

Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Veenendaal. In 2026 waren er 70.799 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 394.000.

Inwoners

70.799

Laatste jaar: 2026

Gemiddelde WOZ

EUR 394.000

Laatste jaar: 2025

Gemiddeld inkomen p.p.

EUR 32.400

Bron: AlleCijfers

Misdrijven (huidig jaar)

2.223

Totaal geregistreerd

Demografie en WOZ-ontwikkeling

Inwoners per jaar

Inwoners per jaar in Veenendaal
Jaar Inwoners
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

WOZ-waarde per jaar

WOZ-waarde per jaar in Veenendaal
Jaar Gemiddelde WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Samenstelling van bewoners

Leeftijdsopbouw

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Opleidingsniveau

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Herkomst inwoners (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Woningvoorraad en bouwperiodes

Soorten woningen

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Bouwperiode van panden

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energie en duurzaamheid

Energielabelverdeling

Label A

8.354

Label C

8.320

Label B

5.401

Label D

2.259

Label E

1.833

Label G

1.497

Label F

1.367

Label A+

999

Label A+++

962

Label A++

716

Label A++++

77

Label A+++++

15

Gemiddeld energieverbruik per jaar

Gemiddeld energieverbruik per jaar in Veenendaal
Jaar Gas (m3) Elektriciteit (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Verbruik per woningtype

Hoekwoning

Gas: 860 • Elektriciteit: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Elektriciteit: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Elektriciteit: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Elektriciteit: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Elektriciteit: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Elektriciteit: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Elektriciteit: 3.160

Bedrijvigheid in Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 9.020

Recente misdaadcijfers

Recente misdaadcijfers in Veenendaal
Periode Misdrijven
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Veenendaal.

Veelgestelde vragen over wonen in Veenendaal

Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer woningen in Veenendaal

Bekijk meer woningen in deze plaats.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.