Direct naar de inhoud
Logo van Ditters - Veenendaal

Schrijverspark 185 01

3901PL Veenendaal • Utrecht

€ 249.000 k.k.

Kosten koper (geschat): € 6.830

2% overdrachtsbelasting (€ 4.980) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal incl. k.k.: € 255.830

Koopprijs /m²: € 5.928

Fotogalerij

Omschrijving

"Licht, comfortabel en duurzaam 2-kamerappartement met vrij uitzicht in het centrum van Veenendaal" Ben je op zoek naar een fijn en praktisch ingedeeld appartement op een centrale locatie? Schrijverspark 185-1 biedt alles wat je nodig hebt: een lichte woonkamer, een ruim balkon, airconditioning met verwarming, een vrij uitzicht en energielabel A! Met een woonoppervlakte van circa 42 m² is dit een ideale woning voor starters of alleenstaanden. Pluspunten van de woning + Energielabel A + Verwarming en koeling via airconditioning (2x) + Goed ingedeeld appartement met 1 ruime slaapkamer + Lichte woonkamer met grote raampartijen + Balkon met vrij uitzicht + Nette keuken met diverse inbouwapparatuur + Badkamer met douche, wastafelmeubel en wasmachineaansluiting + Eigen berging op de begane grond + Voldoende parkeergelegenheid in de omgeving De omgeving: Schrijverspark ligt op een centrale locatie in Veenendaal. Winkels, supermarkten en scholen bevinden zich op korte fietsafstand. Ook het centrum van Veenendaal is snel bereikbaar. Openbaar vervoer is goed geregeld en via de uitvalswegen ben je binnen korte tijd in onder andere Ede en Arnhem. Ben jij enthousiast geworden? Neem dan contact met ons op voor een bezichtiging. We laten je dit leuke appartement graag persoonlijk zien! Indeling: Via de centrale entree bereik je het appartement. Vanuit de hal zijn alle vertrekken toegankelijk, wat zorgt voor een praktische indeling. De woonkamer is heerlijk licht dankzij de grote ramen en biedt een mooi uitzicht op het omliggende groen. De woonkamer wordt verwarmd en gekoeld door een airconditioning. De keuken is functioneel ingericht en voorzien van diverse inbouwapparatuur. Hier heb je een fijn en vrij uitzicht. De slaapkamer beschikt over prettige lichtinval en voldoende ruimte voor een bed en kastruimte. Ook de slaapkamer wordt verwarmd en gekoeld middels een airconditioning. Balkon: Het balkon, gelegen op het zuiden, is een fijne verlenging van de woonkamer. Hier geniet je van een vrij uitzicht over de groene omgeving en kun je heerlijk ontspannen in de middag- en avondzon. Koopovereenkomst: Bij de verkoop zal er een standaard NVM koopovereenkomst worden gehanteerd. Bij woningen welke ouder zijn dan 20 jaar, worden de volgende clausules opgenomen in de koopovereenkomst: - Asbestclausule; - Ouderdomsclausule. Koop je de woning zonder voorbehoud van financiering? Dan zullen wij een termijn hanteren van 6 weken na het opstellen van de koopovereenkomst voor het storten van de bankgarantie/waarborgsom. Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Lees de volledige omschrijving

Hypotheek berekenen

€ 249.000

Kosten koper (geschat): € 6.830

2% overdrachtsbelasting (€ 4.980) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal aankoop (incl. k.k.): € 255.830

2,78%

Jaarlijks

%

€ 12.450

Direct beschikbaar

Geschatte hypotheek

Indicatieve bruto maandlast

Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd

Indicatieve netto maandlast

i

Disclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (met NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (10-05-2026 03:45).

Alle kenmerken

Basis

Vraagprijs
€ 249.000 k.k.
Status
Verkocht
Aanbod type
koop
Woning gebruik
permanente bewoning
Type woning
appartement, portiekflat (appartement)

Indeling

Kamers
2 kamers
Slaapkamers
1 slaapkamer
Badkamers
1 badkamer
Vloeren
1 woonlaag
Gelegen op
2e woonlaag

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte
42 m²
Inhoud
121 m³
Gebouw gebonden buitenruimte
4 m²
Externe bergruimte
7 m²

Bouw en energie

Bouwjaar
1963
Bouwwijze
Bestaande bouw
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolatie
HR-glas
Warm water
Elektrische boiler
Energielabel
A

Kadastraal en VvE

Eigendomssituatie
Volle eigendom
VvE ingeschreven KvK
Ja
VvE jaarlijkse vergadering
Ja
VvE reservefonds aanwezig
Ja
VvE onderhoudsplan
Ja
VvE opstalverzekering
Ja

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte
In centrum
Parkeren
Openbaar parkeren

Planning

Aangeboden sinds
24-02-2026
Verkoopdatum
24-03-2026

Badkamer voorzieningen

Inloopdouche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Extra kenmerken

  • Airconditioning
  • natuurlijke ventilatie
  • rookkanaal
  • en TV kabel

Kaarten

Postcodekaart

Postcodekaart voor 3901

Google Maps

Veenendaal op de kaart

Geografische oriëntatie en makelaarsdichtheid in Veenendaal

Woon- en buurtcijfers in Veenendaal

Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Veenendaal. In 2026 waren er 70.799 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 394.000.

Inwoners

70.799

Laatste jaar: 2026

Gemiddelde WOZ

EUR 394.000

Laatste jaar: 2025

Gemiddeld inkomen p.p.

EUR 32.400

Bron: AlleCijfers

Misdrijven (huidig jaar)

2.223

Totaal geregistreerd

Demografie en WOZ-ontwikkeling

Inwoners per jaar

Inwoners per jaar in Veenendaal
Jaar Inwoners
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

WOZ-waarde per jaar

WOZ-waarde per jaar in Veenendaal
Jaar Gemiddelde WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Samenstelling van bewoners

Leeftijdsopbouw

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Opleidingsniveau

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Herkomst inwoners (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Woningvoorraad en bouwperiodes

Soorten woningen

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Bouwperiode van panden

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energie en duurzaamheid

Energielabelverdeling

Label A

8.354

Label C

8.320

Label B

5.401

Label D

2.259

Label E

1.833

Label G

1.497

Label F

1.367

Label A+

999

Label A+++

962

Label A++

716

Label A++++

77

Label A+++++

15

Gemiddeld energieverbruik per jaar

Gemiddeld energieverbruik per jaar in Veenendaal
Jaar Gas (m3) Elektriciteit (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Verbruik per woningtype

Hoekwoning

Gas: 860 • Elektriciteit: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Elektriciteit: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Elektriciteit: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Elektriciteit: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Elektriciteit: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Elektriciteit: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Elektriciteit: 3.160

Bedrijvigheid in Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 9.020

Recente misdaadcijfers

Recente misdaadcijfers in Veenendaal
Periode Misdrijven
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Veenendaal.

Veelgestelde vragen over wonen in Veenendaal

Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer woningen in Veenendaal

Bekijk meer woningen in deze plaats.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.