Direct naar de inhoud
Logo van Hauzer & Partners Makelaardij | Qualis

Doctor Marie Curiestraat 25

5914CP Venlo • Limburg

Beschikbaar

€ 699.000 k.k.

Kosten koper (geschat): € 15.830

2% overdrachtsbelasting (€ 13.980) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal incl. k.k.: € 714.830

Koopprijs /m²: € 3.799

Fotogalerij

Omschrijving

Royaal wonen met uitzicht op de Maas aan het centrum van Venlo? Kom kijken bij dit ruime penthouse met o.a. 3 slaap- en 2 badkamers, 2 balkons waarvan het hoofdbalkon (ca. 25m²) met prachtig uitzicht over de Maas, omliggende natuur en skyline van Venlo centrum! Lichte woon- en eetkamer met uitzicht op de Maas. Goed onderhouden woning met o.a. fraaie half open keuken, 1 gerenoveerde badkamer (’20) en ruim opgezette woon- en eetkamer. Geliefde ligging in wooncomplex Maeshoven 1 voorzien van lift, parkeerkelder, gemeenschappelijke tuin en fietsberging. Alle dagelijkse voorzieningen en het centrum van Venlo zijn nabij gelegen. Kelder: Parkeergarage met 1 vaste parkeerplaats. Er is een gemeenschappelijke fietsstalling en aparte gang met dubbele privéberging (ca. 8m²). Begane grond: Entree complex, bellentableau met videocom-installatie, postkasten, lift en trappenhuis. 3e Verdieping: Centrale portiek, entree woning met hal, toilet met fonteintje, garderobe en wasruimte. De ruime en lichte zitkamer (ca. 35m²) heeft een sfeervolle tv-hoek met moderne gashaard en fraai uitzicht op de Maas. Aansluitend de eetkamer (ca. 31m²) in contact met de half open keuken, bar, en schuifpui naar het terras. De keuken is voorzien van granieten werkblad, veel werk- en bergruimte en diverse inbouwapparatuur; inductiekookplaat met afzuigsysteem, spoelbak, vaatwasser, koelkast en combi-oven. Praktische bijkeuken/berging en loopdeur naar het balkon (ca. 11m²) aan de voorzijde. Via centrale hal te bereiken bergkast, cv-kast (HR cv-ketel, Nefit, 2004,eigendom), 2 slaapkamers (ca. 18 en 14 m²) waarvan de masterbed met ensuite badkamer. Complete badkamer voorzien van douche, ligbad, wastafel en toilet (eigen cv voor warm water). 3e slaapkamer aan de andere zijde van de woning. Ruime slaapkamer (ca. 22m²) met ensuite gerenoveerde badkamer (’20). Hotel chique badkamer met inloopdouche, wastafel en meubels. Apart toilet in de hal. Het hoofdbalkon meet ca. 25m² (10m x 2,5m) en heeft zuid- westelijke bezonning met prachtig uitzicht over de Maas, mooi aangelegde gemeenschappelijk binnentuin en skyline van Venlo! Fantastische plek, dit uitzicht blijft genieten! Algemeen: Goed onderhouden penthouse; houten kozijnen met dubbel glas, dakisolatie en zonnepanelen (via VvE). Goed onderhouden gemeenschappelijke binnentuin met diverse terrassen. Het appartement is 'leeg' te bezichtigen. * Bouwjaar: 1980 * Gebruiksoppervlakte wonen: ca. 184 m² * Oppervlakte gebouw gebonden buitenruimte: ca. 34 m² * Oppervlakte externe bergruimte: ca. 8 m² * Inhoud: ca. 590 m³ * Energielabel: B d.d. 09-04-2025 * VvE-bijdrage per maand: ca. € 623,- incl. water

Hypotheek berekenen

€ 699.000

Kosten koper (geschat): € 15.830

2% overdrachtsbelasting (€ 13.980) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal aankoop (incl. k.k.): € 714.830

3,04%

Jaarlijks

%

€ 34.950

Direct beschikbaar

Geschatte hypotheek

Indicatieve bruto maandlast

Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd

Indicatieve netto maandlast

i

Disclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (zonder NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45). Bij niet-NHG is in deze indicatie uitgegaan van een 80% hypotheek van de marktwaarde.

Alle kenmerken

Basis

Vraagprijs
€ 699.000 k.k.
Status
Beschikbaar
Aanbod type
koop
Woning gebruik
permanente bewoning
Type woning
Penthouse

Indeling

Kamers
4 kamers
Slaapkamers
3 slaapkamers
Badkamers
1 apart toilet
Vloeren
1 woonlaag
Gelegen op
4e woonlaag

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte
184 m²
Inhoud
590 m³
Gebouw gebonden buitenruimte
34 m²
Externe bergruimte
8 m²

Bouw en energie

Bouwjaar
1980
Bouwwijze
Bestaande bouw
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolatie
Dakisolatie en dubbel glas
Verwarming
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Cv ketel
Nefit (gas gestookt uit 2004, eigendom)
Energielabel
B

Kadastraal en VvE

Eigendomssituatie
Volle eigendom
VvE ingeschreven KvK
Ja
VvE jaarlijkse vergadering
Ja
VvE periodieke bijdrage
Nee
VvE reservefonds aanwezig
Ja
VvE onderhoudsplan
Ja
VvE opstalverzekering
Ja

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte
Aan vaarwater, aan water, in woonwijk en vrij uitzicht
Berging
Vrijstaande stenen berging
Parkeren
Betaald parkeren, op afgesloten terrein, openbaar parkeren en parkeergarage
Garage type
Parkeerkelder en parkeerplaats

Planning

Aangeboden sinds
25-04-2025

Extra kenmerken

  • Lift
  • mechanische ventilatie
  • en TV kabel

Kaarten

Postcodekaart

Postcodekaart voor 5914

Google Maps

Kaart van Venlo

Ontdek waar makelaars actief zijn in Venlo

Woon- en buurtcijfers in Venlo

Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Venlo. In 2025 waren er 70.045 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 308.186.

Inwoners

70.045

Laatste jaar: 2025

Gemiddelde WOZ

EUR 308.186

Laatste jaar: 2025

Gemiddeld inkomen p.p.

EUR 28.855

Bron: AlleCijfers

Misdrijven (huidig jaar)

4.868

Totaal geregistreerd

Demografie en WOZ-ontwikkeling

Inwoners per jaar

Inwoners per jaar in Venlo
Jaar Inwoners
2021 68.600
2022 68.680
2023 69.440
2024 69.795
2025 70.045

WOZ-waarde per jaar

WOZ-waarde per jaar in Venlo
Jaar Gemiddelde WOZ
2021 EUR 221.171
2022 EUR 237.703
2023 EUR 281.775
2024 EUR 283.295
2025 EUR 308.186

Samenstelling van bewoners

Leeftijdsopbouw

65+: 15.670 0-15: 9.445 15-25: 8.245 25-45: 17.860 45-65: 18.815

Opleidingsniveau

Hoger

14.350

Praktisch

17.080

Middelbaar

21.990

Herkomst inwoners (2025)

Europa

12.615

Nederland

44.545

Buiten Europa

12.885

Woningvoorraad en bouwperiodes

Soorten woningen

Hoekwoningen 5.002
Appartementen 13.528
Tussenwoningen 11.702
Vrijstaande woningen 2.724
Twee-onder-één-kap woningen 1.790

Bouwperiode van panden

Voor 1700 23
1700 tot 1900 316
1900 tot 1925 1.575
1925 tot 1950 3.218
1950 tot 1970 6.994
1970 tot 1980 4.507
1980 tot 1990 3.927
1990 tot 2000 2.517
2000 tot 2010 1.563
2010 tot 2020 869
2020 en later 616

Energie en duurzaamheid

Energielabelverdeling

Label C

9.166

Label A

7.392

Label B

6.085

Label D

3.311

Label E

2.910

Label F

2.302

Label G

2.015

Label A+

654

Label A++

427

Label A+++

418

Label A++++

239

Label A+++++

25

Gemiddeld energieverbruik per jaar

Gemiddeld energieverbruik per jaar in Venlo
Jaar Gas (m3) Elektriciteit (kWh)
2020 1.182 2.774
2021 1.327 2.800
2022 1.036 2.640
2023 868 2.522
2024 845 2.567

Verbruik per woningtype

Hoekwoning

Gas: 1.016 • Elektriciteit: 2.803

Huurwoning

Gas: 741 • Elektriciteit: 2.001

Koopwoning

Gas: 991 • Elektriciteit: 2.962

Appartement

Gas: 618 • Elektriciteit: 1.798

Tussenwoning

Gas: 915 • Elektriciteit: 2.645

Vrijstaande woning

Gas: 1.523 • Elektriciteit: 4.267

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Elektriciteit: 3.229

Bedrijvigheid in Venlo (2025)

Handel en HORECA 2.025
Nijverheid en energie 1.080
Zakelijke dienstverlening 1.925
Overheid, onderwijs en zorg 1.465
Landbouw, bosbouw en visserij 135
Vervoer, informatie en communicatie 665
Financiele diensten en onroerendgoed 430
Cultuur, recreatie en overige diensten 970

Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 8.690

Recente misdaadcijfers

Recente misdaadcijfers in Venlo
Periode Misdrijven
jan 2025 436
jan 2026 396
jul 2025 379
jun 2025 396
mei 2025 404
mrt 2025 415
nov 2024 449
nov 2025 402
okt 2024 403
okt 2025 481
sep 2024 359
sep 2025 375

Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Venlo.

Veelgestelde vragen over wonen in Venlo

Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.

Hoeveel inwoners heeft Venlo?

Venlo telt in 2025 ongeveer 70.045 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Venlo?

De gemiddelde WOZ-waarde in Venlo is in 2025 circa € 308.186.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo ligt rond € 28.855 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Venlo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 4.868 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Venlo?

In Venlo komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.528 woningen.

Meer woningen in Venlo

Bekijk meer woningen in deze plaats.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.