Direct naar de inhoud
Logo van VeTeBe B.V. I Vastgoed Nederland én Baerz & Co

Gebroeders Wienerstraat 38

5913XV Venlo • Limburg

Verkocht

€ 395.000 k.k.

Kosten koper (geschat): € 9.750

2% overdrachtsbelasting (€ 7.900) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal incl. k.k.: € 404.750

Koopprijs /m²: € 3.185

Fotogalerij

Omschrijving

Compleet gemoderniseerde drive-in woning met veel ruimte, comfort en een slaapkamer en badkamer op de begane grond! Deze instapklare en verrassend ruime, uitgebouwde woning is in 2018 volledig vernieuwd: van keuken en badkamers tot vloeren, installaties en afwerking – de woning is instapklaar! Op de begane grond ligt een inpandige garage, waar zich ook een slaapkamer en badkamer bevinden. Op de eerste verdieping geniet je van een lichte woonkamer en een moderne open keuken met toegang tot een zonnig balkon/terras. Op de tweede verdieping zijn nog eens drie slaapkamers en een tweede badkamer aanwezig. De omheinde achtertuin met vrije achterom maakt het plaatje compleet. Met vloerverwarming op de begane grond en eerste verdieping, elektrische vloerverwarming in de badkamer op de tweede verdieping, airco in de hoofdslaapkamer en 9 zonnepanelen is ook aan comfort en duurzaamheid gedacht. De woning ligt op een uitstekende locatie in Venlo-Oost. Diverse voorzieningen, het centrum van Venlo en de aansluiting op het autosnelwegen netwerk liggen op korte afstand! Begane grond De begane grond is voorzien van vloerverwarming (m.u.v. het toilet en de garage). In de hal zijn de meterkast en het toilet met fonteintje en raam aanwezig. Momenteel is de kamer op de begane grond ingericht als slaapkamer (ca. 16,5m²). Deze is voorzien van een schuifpui richting de achtertuin. De en-suite badkamer (ca. 4m²) heeft een wastafel, inloopdouche, urinoir, designradiator en raampje. Vanuit de slaapkamer is ook de berging met cv-ketel bereikbaar. In de garage (ca. 15m²) zijn elektra, een keukenblok met warm en koud water, de witgoedaansluiting en een elektrische poort aanwezig. 1ste verdieping De eerste verdieping is de woonlaag met woonkamer en open keuken. Hier ligt een tegelvloer met houtlook en vloerverwarming. De woonkamer (ca. 34m²) heeft een fijne lichtinval. In de open keuken (ca. 9m²) zijn een inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging, koelkast, diepvries, vaatwasser, combi oven/magnetron en Quooker aanwezig. Vanuit de keuken biedt een loopdeur toegang tot het balkon (ca. 8,5m²). Hier is een zonnescherm aanwezig. De trap biedt toegang tot de achtertuin. 2de verdieping De tweede verdieping is bereikbaar door middel van een vaste trap. Op de ruime overloop is plek voor een grote kast. Er ligt een laminaatvloer die ook in de slaapkamers doorloopt. Alle slaapkamers zijn licht en ruim (ca. 8m², 8,5m² en 14m²). De hoofdslaapkamer is voorzien van airco en biedt toegang tot het balkon dat uitkijkt op de eigen tuin. In de geheel betegelde badkamer (ca. 4m²) ligt elektrische vloerverwarming. Daarnaast zijn er een inloopdouche, wastafelmeubel, toilet, designradiator en mechanische ventilatie aanwezig. Tuin De geheel omheinde achtertuin is voorzien van een vrije achterom en biedt veel privacy. Aan de woning is een zonnescherm aanwezig. Het houten schuurtje (ca. 7m²) is voorzien van elektra. Bijzonderheden - Slaapkamer en badkamer op de begane grond. - Vloerverwarming op de begane grond en 1ste verdieping en elektrische vloerverwarming in de badkamer op de 2de verdieping. - Airco op de hoofdslaapkamer. - Kunststof kozijnen met dubbel glas. Het toilet op de begane grond heeft nog een houten kozijn met enkel glas. - Rolluiken op de 2de verdieping. - 9 zonnepanelen.

Hypotheek berekenen

€ 395.000

Kosten koper (geschat): € 9.750

2% overdrachtsbelasting (€ 7.900) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal aankoop (incl. k.k.): € 404.750

2,78%

Jaarlijks

%

€ 19.750

Direct beschikbaar

Geschatte hypotheek

Indicatieve bruto maandlast

Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd

Indicatieve netto maandlast

i

Disclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (met NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle kenmerken

Basis

Vraagprijs
€ 395.000 k.k.
Status
Verkocht
Aanbod type
koop
Woning gebruik
permanente bewoning
Type woning
woonhuis, tussenwoning (drive-in woning)

Indeling

Kamers
5 kamers
Slaapkamers
4 slaapkamers
Badkamers
2 badkamers en 1 apart toilet
Vloeren
3 woonlagen

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte
124 m²
Perceeloppervlakte
125 m²
Inhoud
444 m³
Overige inpandige ruimte
15 m²
Gebouw gebonden buitenruimte
11 m²
Externe bergruimte
7 m²
Achtertuin oppervlakte
55 m²

Bouw en energie

Bouwjaar
1972
Bouwwijze
Bestaande bouw
Daktype
Plat dak
Isolatie
Dubbel glas
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Warm water
Cv-ketel
Cv ketel
Remeha Calenta Ace 40c HR (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)
Energielabel
C

Kadastraal en VvE

Eigendomssituatie
Volle eigendom

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte
Aan rustige weg en in woonwijk
Tuin
Achtertuin en voortuin
Tuin ligging
gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Berging
Vrijstaande houten berging
Parkeren
Openbaar parkeren
Garage type
Inpandig
Garage capaciteit
1 auto(s)

Planning

Aangeboden sinds
18-07-2025
Verkoopdatum
23-02-2026

Badkamer voorzieningen

Douche, urinoir, wastafel, inloopdouche, toilet, vloerverwarming, en wastafelmeubel

Garage voorzieningen

Elektrische deur, elektra en stromend water

Extra kenmerken

  • Airconditioning
  • buitenzonwering
  • frans balkon
  • mechanische ventilatie
  • rolluiken
  • schuifpui
  • en zonnepanelen

Kaarten

Postcodekaart

Postcodekaart voor 5913

Google Maps

Kaart van Venlo

Ontdek waar makelaars actief zijn in Venlo

Woon- en buurtcijfers in Venlo

Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Venlo. In 2025 waren er 70.045 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 308.186.

Inwoners

70.045

Laatste jaar: 2025

Gemiddelde WOZ

EUR 308.186

Laatste jaar: 2025

Gemiddeld inkomen p.p.

EUR 28.855

Bron: AlleCijfers

Misdrijven (huidig jaar)

4.868

Totaal geregistreerd

Demografie en WOZ-ontwikkeling

Inwoners per jaar

Inwoners per jaar in Venlo
Jaar Inwoners
2021 68.600
2022 68.680
2023 69.440
2024 69.795
2025 70.045

WOZ-waarde per jaar

WOZ-waarde per jaar in Venlo
Jaar Gemiddelde WOZ
2021 EUR 221.171
2022 EUR 237.703
2023 EUR 281.775
2024 EUR 283.295
2025 EUR 308.186

Samenstelling van bewoners

Leeftijdsopbouw

65+: 15.670 0-15: 9.445 15-25: 8.245 25-45: 17.860 45-65: 18.815

Opleidingsniveau

Hoger

14.350

Praktisch

17.080

Middelbaar

21.990

Herkomst inwoners (2025)

Europa

12.615

Nederland

44.545

Buiten Europa

12.885

Woningvoorraad en bouwperiodes

Soorten woningen

Hoekwoningen 5.002
Appartementen 13.528
Tussenwoningen 11.702
Vrijstaande woningen 2.724
Twee-onder-één-kap woningen 1.790

Bouwperiode van panden

Voor 1700 23
1700 tot 1900 316
1900 tot 1925 1.575
1925 tot 1950 3.218
1950 tot 1970 6.994
1970 tot 1980 4.507
1980 tot 1990 3.927
1990 tot 2000 2.517
2000 tot 2010 1.563
2010 tot 2020 869
2020 en later 616

Energie en duurzaamheid

Energielabelverdeling

Label C

9.166

Label A

7.392

Label B

6.085

Label D

3.311

Label E

2.910

Label F

2.302

Label G

2.015

Label A+

654

Label A++

427

Label A+++

418

Label A++++

239

Label A+++++

25

Gemiddeld energieverbruik per jaar

Gemiddeld energieverbruik per jaar in Venlo
Jaar Gas (m3) Elektriciteit (kWh)
2020 1.182 2.774
2021 1.327 2.800
2022 1.036 2.640
2023 868 2.522
2024 845 2.567

Verbruik per woningtype

Hoekwoning

Gas: 1.016 • Elektriciteit: 2.803

Huurwoning

Gas: 741 • Elektriciteit: 2.001

Koopwoning

Gas: 991 • Elektriciteit: 2.962

Appartement

Gas: 618 • Elektriciteit: 1.798

Tussenwoning

Gas: 915 • Elektriciteit: 2.645

Vrijstaande woning

Gas: 1.523 • Elektriciteit: 4.267

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Elektriciteit: 3.229

Bedrijvigheid in Venlo (2025)

Handel en HORECA 2.025
Nijverheid en energie 1.080
Zakelijke dienstverlening 1.925
Overheid, onderwijs en zorg 1.465
Landbouw, bosbouw en visserij 135
Vervoer, informatie en communicatie 665
Financiele diensten en onroerendgoed 430
Cultuur, recreatie en overige diensten 970

Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 8.690

Recente misdaadcijfers

Recente misdaadcijfers in Venlo
Periode Misdrijven
jan 2025 436
jan 2026 396
jul 2025 379
jun 2025 396
mei 2025 404
mrt 2025 415
nov 2024 449
nov 2025 402
okt 2024 403
okt 2025 481
sep 2024 359
sep 2025 375

Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Venlo.

Veelgestelde vragen over wonen in Venlo

Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.

Hoeveel inwoners heeft Venlo?

Venlo telt in 2025 ongeveer 70.045 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Venlo?

De gemiddelde WOZ-waarde in Venlo is in 2025 circa € 308.186.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo ligt rond € 28.855 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Venlo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 4.868 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Venlo?

In Venlo komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.528 woningen.

Meer woningen in Venlo

Bekijk meer woningen in deze plaats.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.