Direct naar de inhoud
Logo van Hauzer & Partners Makelaardij | Qualis

Gebroeders Wienerstraat 40 A

5913XW Venlo • Limburg

Verkocht

€ 325.000 k.k.

Kosten koper (geschat): € 8.350

2% overdrachtsbelasting (€ 6.500) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal incl. k.k.: € 333.350

Koopprijs /m²: € 2.801

Fotogalerij

Omschrijving

Gelegen op een rustige en prettige locatie, met alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik, vind je deze aantrekkelijke drive-in woning in Venlo. De woning is praktisch en doordacht ingedeeld en beschikt onder andere over een ruime garage, meerdere buitenruimtes en een fijne lichtinval op alle verdiepingen. Met drie slaapkamers, een balkon, een tuin op het zuidoosten en diverse recente voorzieningen is dit een comfortabele woning waar je zó in kunt trekken (verhuisdozen even daargelaten). Begane grond: Via de overdekte voordeur kom je binnen in de entree, waar zich het toilet en de toegang tot de ruime garage met sectionaalpoort bevinden – ideaal voor de auto, fietsen of die ene doos met “spullen die je ooit nog gaat uitzoeken”. Vanuit de entree loop je door naar de hal met meterkast. De hal biedt toegang tot de wasruimte, voorzien van openslaande deuren naar de tuin, zodat de was bij mooi weer zelfs bijna vanzelf droogt. Aangrenzend ligt de bijkeuken met extra kastruimte en een witgoedaansluiting, praktisch en overzichtelijk. Middels een kleine aanpassing kun je hier nog een extra slaapkamer en badkamer realiseren zodat je alle voorzieningen op de begane grond hebt. 1e Verdieping: Via de overloop bereik je de lichte woonkamer, afgewerkt met een pvc vloer. De halfopen keuken sluit mooi aan op de woonkamer en is compleet uitgerust met een vaatwasser (2022) – altijd fijn – een gasfornuis, afzuigkap, oven, koelkast en diepvries. Vanuit de keuken geven openslaande deuren toegang tot het balkon. Twee grote raampartijen zorgen hier voor een prettige en natuurlijke lichtinval. Het balkon is voorzien van een zonnescherm, zodat je ook op warme dagen comfortabel buiten kunt zitten. 2e Verdieping: De overloop biedt toegang tot drie slaapkamers en de badkamer. De badkamer is verzorgd ingericht met een toilet, douche en een wastafel met meubel. De grootste slaapkamer aan de achterzijde beschikt over een eigen balkon en is voorzien van een airco (2022) die zowel kan koelen als verwarmen – comfortabel slapen, zomer én winter. Alle slaapkamers zijn voorzien van grote ramen, wat zorgt voor een lichte en aangename sfeer. Tuin: De op het zuidoosten gelegen tuin is netjes aangelegd en biedt een fijne combinatie van bestrating en groen. De tuin is omsloten door een groene heg en een houten schutting en beschikt over een eigen achterom. Dankzij het balkon op de eerste verdieping geniet je hier van extra beschutting en privacy, zelfs als het Nederlandse weer even niet meewerkt. Algemeen: De gevel van de woning is gerenoveerd. Daarnaast is de woning voorzien van kunststof kozijnen; de tuindeuren en voordeur zijn uitgevoerd in hardhout. HR++ glas is aanwezig, met uitzondering van de voordeur en het toilet op de begane grond. Verder beschikt de woning over een huurketel uit 2021, zodat ook daar geen verrassingen te verwachten zijn. • Bouwjaar: 1973 • Perceeloppervlakte: ca. 114 m² • Gebruiksoppervlakte wonen: ca. 116 m² • Oppervlakte overige inpandige ruimte: ca. 15 m² • Oppervlakte gebouw gebonden buitenruimte: ca. 10 m² • Inhoud: ca. 417 m³ • Energielabel: C Lees de volledige omschrijving

Hypotheek berekenen

€ 325.000

Kosten koper (geschat): € 8.350

2% overdrachtsbelasting (€ 6.500) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal aankoop (incl. k.k.): € 333.350

2,78%

Jaarlijks

%

€ 16.250

Direct beschikbaar

Geschatte hypotheek

Indicatieve bruto maandlast

Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd

Indicatieve netto maandlast

i

Disclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (met NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle kenmerken

Basis

Vraagprijs
€ 325.000 k.k.
Status
Verkocht
Aanbod type
koop
Woning gebruik
recreatiewoning
Type woning
woonhuis, tussenwoning (drive-in woning)

Indeling

Kamers
7 kamers
Slaapkamers
3 slaapkamers
Badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Vloeren
3 woonlagen

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte
116 m²
Perceeloppervlakte
114 m²
Inhoud
417 m³
Overige inpandige ruimte
15 m²
Gebouw gebonden buitenruimte
10 m²
Achtertuin oppervlakte
50 m²

Bouw en energie

Bouwjaar
1973
Bouwwijze
Bestaande bouw
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolatie
Dubbel glas
Verwarming
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Cv ketel
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2021, huur)
Energielabel
C

Kadastraal en VvE

Eigendomssituatie
Volle eigendom

Buitenruimte en parkeren

Tuin
Achtertuin en voortuin
Tuin ligging
gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Parkeren
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Garage type
Inpandig
Garage capaciteit
1 auto(s)

Planning

Aangeboden sinds
16-01-2026
Verkoopdatum
26-03-2026

Badkamer voorzieningen

Inloopdouche, toilet, en wastafel

Extra kenmerken

  • Airconditioning
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • schuifpui
  • en TV kabel

Kaarten

Postcodekaart

Postcodekaart voor 5913

Google Maps

Kaart van Venlo

Ontdek waar makelaars actief zijn in Venlo

Woon- en buurtcijfers in Venlo

Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Venlo. In 2025 waren er 70.045 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 308.186.

Inwoners

70.045

Laatste jaar: 2025

Gemiddelde WOZ

EUR 308.186

Laatste jaar: 2025

Gemiddeld inkomen p.p.

EUR 28.855

Bron: AlleCijfers

Misdrijven (huidig jaar)

4.868

Totaal geregistreerd

Demografie en WOZ-ontwikkeling

Inwoners per jaar

Inwoners per jaar in Venlo
Jaar Inwoners
2021 68.600
2022 68.680
2023 69.440
2024 69.795
2025 70.045

WOZ-waarde per jaar

WOZ-waarde per jaar in Venlo
Jaar Gemiddelde WOZ
2021 EUR 221.171
2022 EUR 237.703
2023 EUR 281.775
2024 EUR 283.295
2025 EUR 308.186

Samenstelling van bewoners

Leeftijdsopbouw

65+: 15.670 0-15: 9.445 15-25: 8.245 25-45: 17.860 45-65: 18.815

Opleidingsniveau

Hoger

14.350

Praktisch

17.080

Middelbaar

21.990

Herkomst inwoners (2025)

Europa

12.615

Nederland

44.545

Buiten Europa

12.885

Woningvoorraad en bouwperiodes

Soorten woningen

Hoekwoningen 5.002
Appartementen 13.528
Tussenwoningen 11.702
Vrijstaande woningen 2.724
Twee-onder-één-kap woningen 1.790

Bouwperiode van panden

Voor 1700 23
1700 tot 1900 316
1900 tot 1925 1.575
1925 tot 1950 3.218
1950 tot 1970 6.994
1970 tot 1980 4.507
1980 tot 1990 3.927
1990 tot 2000 2.517
2000 tot 2010 1.563
2010 tot 2020 869
2020 en later 616

Energie en duurzaamheid

Energielabelverdeling

Label C

9.166

Label A

7.392

Label B

6.085

Label D

3.311

Label E

2.910

Label F

2.302

Label G

2.015

Label A+

654

Label A++

427

Label A+++

418

Label A++++

239

Label A+++++

25

Gemiddeld energieverbruik per jaar

Gemiddeld energieverbruik per jaar in Venlo
Jaar Gas (m3) Elektriciteit (kWh)
2020 1.182 2.774
2021 1.327 2.800
2022 1.036 2.640
2023 868 2.522
2024 845 2.567

Verbruik per woningtype

Hoekwoning

Gas: 1.016 • Elektriciteit: 2.803

Huurwoning

Gas: 741 • Elektriciteit: 2.001

Koopwoning

Gas: 991 • Elektriciteit: 2.962

Appartement

Gas: 618 • Elektriciteit: 1.798

Tussenwoning

Gas: 915 • Elektriciteit: 2.645

Vrijstaande woning

Gas: 1.523 • Elektriciteit: 4.267

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Elektriciteit: 3.229

Bedrijvigheid in Venlo (2025)

Handel en HORECA 2.025
Nijverheid en energie 1.080
Zakelijke dienstverlening 1.925
Overheid, onderwijs en zorg 1.465
Landbouw, bosbouw en visserij 135
Vervoer, informatie en communicatie 665
Financiele diensten en onroerendgoed 430
Cultuur, recreatie en overige diensten 970

Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 8.690

Recente misdaadcijfers

Recente misdaadcijfers in Venlo
Periode Misdrijven
jan 2025 436
jan 2026 396
jul 2025 379
jun 2025 396
mei 2025 404
mrt 2025 415
nov 2024 449
nov 2025 402
okt 2024 403
okt 2025 481
sep 2024 359
sep 2025 375

Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Venlo.

Veelgestelde vragen over wonen in Venlo

Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.

Hoeveel inwoners heeft Venlo?

Venlo telt in 2025 ongeveer 70.045 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Venlo?

De gemiddelde WOZ-waarde in Venlo is in 2025 circa € 308.186.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo ligt rond € 28.855 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Venlo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 4.868 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Venlo?

In Venlo komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.528 woningen.

Meer woningen in Venlo

Bekijk meer woningen in deze plaats.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.