Direct naar de inhoud
Logo van Hauzer & Partners Makelaardij | Qualis

Guido Gezellestraat 24 A

5921TZ Venlo • Limburg

Verkocht

€ 325.000 k.k.

Kosten koper (geschat): € 8.350

2% overdrachtsbelasting (€ 6.500) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal incl. k.k.: € 333.350

Koopprijs /m²: € 3.095

Fotogalerij

Omschrijving

Deze moderne en goed onderhouden woning uit 2007 combineert ruimte, comfort en verrassend lage energielasten op een prettige manier. Met maar liefst vijf slaapkamers, een fijne tuin en een opvallend laag energieverbruik is dit een huis waar je zonder grote aanpassingen zó in kunt trekken. En ja, de houtkachel mag blijven – voor wie graag een vuurtje stookt dat meer doet dan alleen gezellig ogen. Begane grond: Via de entree kom je in de hal met toilet en toegang tot de lichte woonkamer. Dankzij de openslaande tuindeuren haal je buiten moeiteloos naar binnen, ideaal op lange zomeravonden of gewoon om even frisse lucht binnen te laten. De laminaatvloer zorgt voor een warme uitstraling van de ruimte, dit gevoel wordt versterkt door de hout gestookte allesbrander, die het hier in de winter opvallend behaaglijk maakt en zorgt voor lage energiekosten. De keuken is vernieuwd in 2018 en uitgerust met alles wat je nodig hebt: een inductiekookplaat, afzuigkap, vaatwasser, combi-oven en een koel-vriescombinatie. Praktisch detail zijn de vele laden, want zoeken naar pannen is nergens voor nodig. 1e Verdieping: Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers van prettig formaat. De badkamer is compleet en comfortabel ingericht met een inloopdouche voorzien van sunshower, een wastafel en een apart toilet. De houten kozijnen zijn uitgevoerd met HR++ glas, wat bijdraagt aan het wooncomfort en de isolatie. 2e Verdieping: De zolderverdieping is verrassend ruim en volledig benut. Hier zijn nog twee slaapkamers gerealiseerd, mede dankzij de kunststof dakkapel met dubbel glas. Daarnaast vind je hier de wasmachineaansluiting, mechanische ventilatie en extra bergruimte. Ideaal voor grotere gezinnen, thuiswerken of logés die gerust wat langer mogen blijven. Tuin: De achtertuin is praktisch ingericht en beschikt over een eigen achterom met mandelig achterpad. Er is een houten berging aanwezig voor fietsen en opslag. Algemeen: De woning heeft een zeer laag energieverbruik. In 2018 zijn acht zonnepanelen geplaatst en de Cv-ketel is in 2021 vernieuwd (Intergas). Dat merk je niet alleen in het comfort, maar vooral op de energierekening. Een verrassend ruime woning met vijf slaapkamers, moderne voorzieningen en lage energielasten. Een huis dat logisch is ingedeeld, netjes is onderhouden en waar je zonder verbouwen kunt beginnen met wonen. En met die houtkachel wordt zelfs de winter iets om naar uit te kijken. • Bouwjaar: 2007 • Perceeloppervlakte: ca. 135 m² • Gebruiksoppervlakte wonen: ca. 105 m² • Oppervlakte gebouw gebonden buitenruimte: ca. 16 m² • Oppervlakte externe bergruimte: ca. 7 m² • Inhoud: ca. 377m³ • Energielabel: A+ Lees de volledige omschrijving

Hypotheek berekenen

€ 325.000

Kosten koper (geschat): € 8.350

2% overdrachtsbelasting (€ 6.500) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal aankoop (incl. k.k.): € 333.350

2,78%

Jaarlijks

%

€ 16.250

Direct beschikbaar

Geschatte hypotheek

Indicatieve bruto maandlast

Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd

Indicatieve netto maandlast

i

Disclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (met NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle kenmerken

Basis

Vraagprijs
€ 325.000 k.k.
Status
Verkocht
Aanbod type
koop
Woning gebruik
permanente bewoning
Type woning
woonhuis, tussenwoning

Indeling

Kamers
6 kamers
Slaapkamers
5 slaapkamers
Badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Vloeren
3 woonlagen

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte
105 m²
Perceeloppervlakte
135 m²
Inhoud
377 m³
Gebouw gebonden buitenruimte
16 m²
Externe bergruimte
7 m²
Achtertuin oppervlakte
65 m²

Bouw en energie

Bouwjaar
2007
Bouwwijze
Bestaande bouw
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Verwarming
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Cv ketel
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Energielabel
A+

Kadastraal en VvE

Eigendomssituatie
Volle eigendom

Buitenruimte en parkeren

Tuin
Achtertuin en voortuin
Tuin ligging
gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Berging
Vrijstaande stenen berging
Parkeren
Openbaar parkeren

Planning

Aangeboden sinds
04-02-2026
Verkoopdatum
27-03-2026

Badkamer voorzieningen

Douche, toilet, en wastafel

Extra kenmerken

  • Glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • rookkanaal
  • en zonnepanelen

Kaarten

Postcodekaart

Postcodekaart voor 5921

Google Maps

Kaart van Venlo

Ontdek waar makelaars actief zijn in Venlo

Woon- en buurtcijfers in Venlo

Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Venlo. In 2025 waren er 70.045 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 308.186.

Inwoners

70.045

Laatste jaar: 2025

Gemiddelde WOZ

EUR 308.186

Laatste jaar: 2025

Gemiddeld inkomen p.p.

EUR 28.855

Bron: AlleCijfers

Misdrijven (huidig jaar)

4.868

Totaal geregistreerd

Demografie en WOZ-ontwikkeling

Inwoners per jaar

Inwoners per jaar in Venlo
Jaar Inwoners
2021 68.600
2022 68.680
2023 69.440
2024 69.795
2025 70.045

WOZ-waarde per jaar

WOZ-waarde per jaar in Venlo
Jaar Gemiddelde WOZ
2021 EUR 221.171
2022 EUR 237.703
2023 EUR 281.775
2024 EUR 283.295
2025 EUR 308.186

Samenstelling van bewoners

Leeftijdsopbouw

65+: 15.670 0-15: 9.445 15-25: 8.245 25-45: 17.860 45-65: 18.815

Opleidingsniveau

Hoger

14.350

Praktisch

17.080

Middelbaar

21.990

Herkomst inwoners (2025)

Europa

12.615

Nederland

44.545

Buiten Europa

12.885

Woningvoorraad en bouwperiodes

Soorten woningen

Hoekwoningen 5.002
Appartementen 13.528
Tussenwoningen 11.702
Vrijstaande woningen 2.724
Twee-onder-één-kap woningen 1.790

Bouwperiode van panden

Voor 1700 23
1700 tot 1900 316
1900 tot 1925 1.575
1925 tot 1950 3.218
1950 tot 1970 6.994
1970 tot 1980 4.507
1980 tot 1990 3.927
1990 tot 2000 2.517
2000 tot 2010 1.563
2010 tot 2020 869
2020 en later 616

Energie en duurzaamheid

Energielabelverdeling

Label C

9.166

Label A

7.392

Label B

6.085

Label D

3.311

Label E

2.910

Label F

2.302

Label G

2.015

Label A+

654

Label A++

427

Label A+++

418

Label A++++

239

Label A+++++

25

Gemiddeld energieverbruik per jaar

Gemiddeld energieverbruik per jaar in Venlo
Jaar Gas (m3) Elektriciteit (kWh)
2020 1.182 2.774
2021 1.327 2.800
2022 1.036 2.640
2023 868 2.522
2024 845 2.567

Verbruik per woningtype

Hoekwoning

Gas: 1.016 • Elektriciteit: 2.803

Huurwoning

Gas: 741 • Elektriciteit: 2.001

Koopwoning

Gas: 991 • Elektriciteit: 2.962

Appartement

Gas: 618 • Elektriciteit: 1.798

Tussenwoning

Gas: 915 • Elektriciteit: 2.645

Vrijstaande woning

Gas: 1.523 • Elektriciteit: 4.267

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Elektriciteit: 3.229

Bedrijvigheid in Venlo (2025)

Handel en HORECA 2.025
Nijverheid en energie 1.080
Zakelijke dienstverlening 1.925
Overheid, onderwijs en zorg 1.465
Landbouw, bosbouw en visserij 135
Vervoer, informatie en communicatie 665
Financiele diensten en onroerendgoed 430
Cultuur, recreatie en overige diensten 970

Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 8.690

Recente misdaadcijfers

Recente misdaadcijfers in Venlo
Periode Misdrijven
jan 2025 436
jan 2026 396
jul 2025 379
jun 2025 396
mei 2025 404
mrt 2025 415
nov 2024 449
nov 2025 402
okt 2024 403
okt 2025 481
sep 2024 359
sep 2025 375

Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Venlo.

Veelgestelde vragen over wonen in Venlo

Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.

Hoeveel inwoners heeft Venlo?

Venlo telt in 2025 ongeveer 70.045 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Venlo?

De gemiddelde WOZ-waarde in Venlo is in 2025 circa € 308.186.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo ligt rond € 28.855 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Venlo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 4.868 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Venlo?

In Venlo komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.528 woningen.

Meer woningen in Venlo

Bekijk meer woningen in deze plaats.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.