Direct naar de inhoud
Logo van Poels Makelaars

Huiskampweg 24

5927NN Venlo • Limburg

Beschikbaar

€ 975.000 k.k.

Kosten koper (geschat): € 21.350

2% overdrachtsbelasting (€ 19.500) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal incl. k.k.: € 996.350

Koopprijs /m²: € 5.873

Fotogalerij

Omschrijving

Prachtige unieke villa op een ruim perceel! Deze villa is in 2023 gebouwd en beschikt over energielabel A+++, 3 slaapkamers, prachtige leefkeuken, garage, zwembad, 22 zonnepanelen en volledig voorzien van vloerverwarming en koeling. Deze woning is gelegen aan een rustige straat in de Boekend. In de directe nabijheid bevinden zich veel recreatiemogelijkheden. De uitvalswegen A67/A73 zijn gelegen op ca. 5 minuten. Winkel- en schoolvoorzieningen bevinden zich op fietsafstand. Indeling: Begane grond: Middels de riante oprit is de entree van de woning te bereiken. Middels de ontvangsthal is er toegang tot de separate toiletruimte, trapopgang naar de 1e verdieping en loopdeur naar de woonkamer. De toiletruimte is deels betegeld en voorzien van een zwevend toilet, fonteintje en mechanische ventilatie. Middels een loopdeur is er toegang tot de ruime woonkamer. De zithoek is gelegen aan de voorzijde van de woning en de open keuken aan de achterzijde. Middels 2 stalen taatsdeuren is de keuken te bereiken. De keuken is voorzien van een kookeiland welke is voorzien van een inductiekookplaat met interne afzuiging (BORA) en opbergruimte. Verder is de keuken uitgerust met een spoelbak, vaatwasmachine, combi-oven/magnetron met stoomfunctie, oven, warmte la, koelkast, diepvries en zeer veel opbergruimte. Middels een schuifpui is de tuin te betreden. Vanuit de woonkamer is er tevens toegang tot de kamer op de begane grond die voor meerdere doeleinden gebruikt kan worden, zoals slaapkamer, kantoorruimte, speelkamer etc. De andere ruime is vanuit de woonkamer en middels een loopdeur van buiten te betreden. Hier zijn de witgoedaansluitingen, warmtepomp en douche op de begane grond te vinden. De inloopdouche is geheel betegeld en voorzien van mechanische ventilatie. De gehele begane grond is voorzien van vloerverwarming die verwarmd en verkoeld. 1e verdieping: Middels een vaste trapopgang vanuit de ontvangsthal is de ruime overloop te bereiken. De overloop geeft toegang tot de 3 slaapkamers en de badkamer. De moderne badkamer is ingericht met een groot ligbad, inloopdouche, zwevend toilet, dubbele wastafel met meubel en mechanische ventilatie. De slaapkamers zijn ruim van opzet en allen voorzien van een laminaatvloer. De masterbedroom welke aan de achterzijde is gelegen heeft een prachtig vrij uitzicht en heeft verder de beschikking over een inloopkast. Vanuit de inloopkast is er middels een vlizotrap toegang tot de zolder. Deze heeft de functie van bergzolder. Tuin: De voortuin is voorzien van een oprit die plaats heeft voor meerdere auto's en veel groen. De achtertuin is voorzien van een groot betegeld terras met prachtig vrij uitzicht. Tevens is er in de tuin een rond zwembad aanwezig welke middels een aparte warmte pomp die kan verwarmen en kan verkoelen door de zonnepanelen wordt aangedreven. De tuin beschikt over veel privacy. Garage: De garage is voorzien van water aansluiting met rioolafvoer en is er de voorbereiding getroffen voor een wastafel met afvoer en is er voorbereiding getroffen voor krachtstroom. Algemeen: Bouwjaar 2023, woonoppervlakte ca. 166m², inhoud ca. 695m³, perceelsoppervlakte van 1000m². Deze prachtige villa is zeer gunstig gelegen en heeft een zeer goede bereikbaarheid. De gehele woning beschikt over elektrische rolluiken en geniet veel natuurlijk lichtinval. In de directe nabijheid bevinden zich veel recreatiemogelijkheden. De uitvalswegen A67/A73 zijn gelegen op ca. 5 minuten. Winkel- en schoolvoorzieningen bevinden zich op fietsafstand. Vraagprijs €975.000,- k.k.

Hypotheek berekenen

€ 975.000

Kosten koper (geschat): € 21.350

2% overdrachtsbelasting (€ 19.500) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal aankoop (incl. k.k.): € 996.350

3,04%

Jaarlijks

%

€ 48.750

Direct beschikbaar

€

Geschatte hypotheek

Indicatieve bruto maandlast

Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd

Indicatieve netto maandlast

i

Disclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (zonder NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45). Bij niet-NHG is in deze indicatie uitgegaan van een 80% hypotheek van de marktwaarde.

Alle kenmerken

Basis

Vraagprijs
€ 975.000 k.k.
Status
Beschikbaar
Aanbod type
koop
Woning gebruik
permanente bewoning
Type woning
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Indeling

Kamers
5 kamers
Slaapkamers
3 slaapkamers
Badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Vloeren
2 woonlagen en een vliering

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte
166 m²
Perceeloppervlakte
1000 m²
Inhoud
695 m³
Overige inpandige ruimte
13 m²
Gebouw gebonden buitenruimte
18 m²
Externe bergruimte
30 m²

Bouw en energie

Bouwjaar
2023
Bouwwijze
Bestaande bouw
Daktype
Zadeldak
Isolatie
Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie
Verwarming
Gehele vloerverwarming en warmtepomp
Warm water
Elektrische boiler
Energielabel
A+++

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving, landelijk gelegen en vrij uitzicht
Tuin
Tuin rondom
Parkeren
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Garage type
Vrijstaande houten garage
Garage capaciteit
1 auto(s)

Planning

Aangeboden sinds
13-05-2026

Badkamer voorzieningen

Dubbele wastafel, inloopdouche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel

Garage voorzieningen

Elektra en stromend water

Extra kenmerken

  • Mechanische ventilatie
  • rolluiken
  • schuifpui
  • zonnepanelen
  • en zwembad

Kaarten

Postcodekaart

Postcodekaart voor 5927

Google Maps

Kaart van Venlo

Ontdek waar makelaars actief zijn in Venlo

Woon- en buurtcijfers in Venlo

Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Venlo. In 2025 waren er 70.045 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 308.186.

Inwoners

70.045

Laatste jaar: 2025

Gemiddelde WOZ

EUR 308.186

Laatste jaar: 2025

Gemiddeld inkomen p.p.

EUR 28.855

Bron: AlleCijfers

Misdrijven (huidig jaar)

4.868

Totaal geregistreerd

Demografie en WOZ-ontwikkeling

Inwoners per jaar

Inwoners per jaar in Venlo
Jaar Inwoners
2021 68.600
2022 68.680
2023 69.440
2024 69.795
2025 70.045

WOZ-waarde per jaar

WOZ-waarde per jaar in Venlo
Jaar Gemiddelde WOZ
2021 EUR 221.171
2022 EUR 237.703
2023 EUR 281.775
2024 EUR 283.295
2025 EUR 308.186

Samenstelling van bewoners

Leeftijdsopbouw

65+: 15.670 0-15: 9.445 15-25: 8.245 25-45: 17.860 45-65: 18.815

Opleidingsniveau

Hoger

14.350

Praktisch

17.080

Middelbaar

21.990

Herkomst inwoners (2025)

Europa

12.615

Nederland

44.545

Buiten Europa

12.885

Woningvoorraad en bouwperiodes

Soorten woningen

Hoekwoningen 5.002
Appartementen 13.528
Tussenwoningen 11.702
Vrijstaande woningen 2.724
Twee-onder-één-kap woningen 1.790

Bouwperiode van panden

Voor 1700 23
1700 tot 1900 316
1900 tot 1925 1.575
1925 tot 1950 3.218
1950 tot 1970 6.994
1970 tot 1980 4.507
1980 tot 1990 3.927
1990 tot 2000 2.517
2000 tot 2010 1.563
2010 tot 2020 869
2020 en later 616

Energie en duurzaamheid

Energielabelverdeling

Label C

9.166

Label A

7.392

Label B

6.085

Label D

3.311

Label E

2.910

Label F

2.302

Label G

2.015

Label A+

654

Label A++

427

Label A+++

418

Label A++++

239

Label A+++++

25

Gemiddeld energieverbruik per jaar

Gemiddeld energieverbruik per jaar in Venlo
Jaar Gas (m3) Elektriciteit (kWh)
2020 1.182 2.774
2021 1.327 2.800
2022 1.036 2.640
2023 868 2.522
2024 845 2.567

Verbruik per woningtype

Hoekwoning

Gas: 1.016 • Elektriciteit: 2.803

Huurwoning

Gas: 741 • Elektriciteit: 2.001

Koopwoning

Gas: 991 • Elektriciteit: 2.962

Appartement

Gas: 618 • Elektriciteit: 1.798

Tussenwoning

Gas: 915 • Elektriciteit: 2.645

Vrijstaande woning

Gas: 1.523 • Elektriciteit: 4.267

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Elektriciteit: 3.229

Bedrijvigheid in Venlo (2025)

Handel en HORECA 2.025
Nijverheid en energie 1.080
Zakelijke dienstverlening 1.925
Overheid, onderwijs en zorg 1.465
Landbouw, bosbouw en visserij 135
Vervoer, informatie en communicatie 665
Financiele diensten en onroerendgoed 430
Cultuur, recreatie en overige diensten 970

Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 8.690

Recente misdaadcijfers

Recente misdaadcijfers in Venlo
Periode Misdrijven
jan 2025 436
jan 2026 396
jul 2025 379
jun 2025 396
mei 2025 404
mrt 2025 415
nov 2024 449
nov 2025 402
okt 2024 403
okt 2025 481
sep 2024 359
sep 2025 375

Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Venlo.

Veelgestelde vragen over wonen in Venlo

Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.

Hoeveel inwoners heeft Venlo?

Venlo telt in 2025 ongeveer 70.045 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Venlo?

De gemiddelde WOZ-waarde in Venlo is in 2025 circa € 308.186.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo ligt rond € 28.855 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Venlo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 4.868 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Venlo?

In Venlo komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.528 woningen.

Meer woningen in Venlo

Bekijk meer woningen in deze plaats.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.