Direct naar de inhoud
Logo van 3D Makelaars B.V.

Schipluidersluis 15

3133MC Vlaardingen • Zuid-Holland

Beschikbaar

€ 595.000 k.k.

Kosten koper (geschat): € 13.750

2% overdrachtsbelasting (€ 11.900) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal incl. k.k.: € 608.750

Koopprijs /m²: € 4.722

Fotogalerij

Omschrijving

Schipluidersluis 15 - 3133 MC VLAARDINGEN Ruime 5 kamer hoekeengezinswoning van 126m2 gebruiksoppervlakte en een heerlijke achtertuin. De woning is in 2018 opgeleverd in de nieuwbouwwijk ‘Nieuw Sluis’ die zich op steenworpafstand bevindt van het Vlaardingse centrum. De woning heeft o.a. vloerverwarming welke per verdieping regelbaar is, airco, moderne keuken en sanitair en maar liefst 21 zonnepanelen. De locatie is zeer gunstig vlakbij de Nieuwe Waterweg, supermarkt, de oude haven en het centrum van Vlaardingen. De bereikbaarheid is eveneens goed met de metro (Vlaardingen centrum) en met de auto vanaf de A4/A20. Er is voldoende parkeergelegenheid en oplaadmogelijkheid in de straat en wijk. Indeling: Begane grond: Entree, ruime hal, meterkast, modern toilet met hangend closet en fonteintje, trapopgang naar de 1e verdieping. De woonkamer met open keuken van bijna 45m2 heeft een prettige lichtinval wat mede wordt veroorzaakt door het extra raam in de zij aanbouw. Deze aanbouw zorgt voor een heerlijke ruimte die goed in te delen is in een woongedeelte, eetgedeelte en er is zelfs de mogelijkheid om een speelplek te creëren voor kinderen. Via openslaande deuren is er toegang tot de tuin en er is extra provisie ruimte aanwezig door de trapkast. De keuken ligt aan de voorzijde en is voorzien van een U opstelling met een wit front en een kunststof aanrechtblad. De grote hoeveelheid kasten wordt aangevuld met de navolgende inbouwapparatuur: koelkast, vriezer, oven, combimagnetron, vaatwasser, 5 pits gaskookplaat en een afzuigkap. 1e verdieping: Overloop, trapopgang naar de 2e verdieping. Riante hoofdslaapkamer van ca. 13m2. De twee overige slaapkamers op deze verdieping zijn respectievelijk ca. 5.4m2 en ca. 8.7m2. Modern en compleet uitgevoerde badkamer voorzien van ligbad, aparte douche, 2e toilet en een wastafelmeubel, extra handdoeken kast, elektrische handdoeken radiator en spiegel. De badkamer heeft tevens mechanische ventilatie. 2e verdieping: Overloop met een apart gedeelte met de CV opstelling en wasmachineaansluiting. Riante inloopkast/berging van 7,2m2. Ruime slaapkamer van bijna 12m2 voorzien van een dakkapel wat zorgt voor extra licht en ruimte. Tuin: De achtertuin ligt op het oosten en is bijna 9 meter diep en loopt van breed bij de gevel naar wat smaller ter hoogte van de berging. De tuin is op het breedste punt 6 meter, heeft vaste plantenbakken, een kunstgras gazon en mooie tegels. De tuin heeft een achterom en achter in de tuin staat een berging van 6m2. Daarnaast is er ook nog een voortuin aanwezig die op het westen ligt. Bijzonderheden: Vanaf eind 2026 is het verboden voor vrachtwagens om over de Galgkade/Deltaweg te rijden. Overige: -Indicatie oplevering november 2026; -Volledig geïsoleerd; -Airco aanwezig; -Rolluik aanwezig aan de zijgevel; -21 zonnepanelen; -Geheel voorzien van vloerverwarming; -Eigen grond; -CV uit 2018; -Perceeloppervlakte 120m2 (Kadaster); -Gebruiksoppervlakte 125.5m2 (NEN2580); -Inhoud 496.8m3 (NEN2580). Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. U kunt indien gewenst de woning voor het tekenen van de koopakte zelf inmeten en controleren. Toelichtingsclausule NEN2580 De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Notariskeuze en kosten In principe ligt de notariskeuze bij de koper. Het doorhalen van de hypothecaire inschrijving in het kadaster moet door de verkoper betaald worden. Zijn de kosten voor deze doorhaling hoger dan € 400,- inclusief BTW dan wordt het meerdere bij de koper in rekening gebracht. Indien de koper een notaris kiest buiten een straal van 20 kilometer van de verkochte onroerende zaak dan zijn de eventuele kosten die de notaris berekent voor een eventuele verkoopvolmacht ten behoeve van de verkoper voor rekening van de koper.

Hypotheek berekenen

€ 595.000

Kosten koper (geschat): € 13.750

2% overdrachtsbelasting (€ 11.900) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal aankoop (incl. k.k.): € 608.750

3,04%

Jaarlijks

%

€ 29.750

Direct beschikbaar

Geschatte hypotheek

Indicatieve bruto maandlast

Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd

Indicatieve netto maandlast

i

Disclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (zonder NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Bij niet-NHG is in deze indicatie uitgegaan van een 80% hypotheek van de marktwaarde.

Alle kenmerken

Basis

Vraagprijs
€ 595.000 k.k.
Status
Beschikbaar
Aanbod type
koop
Woning gebruik
permanente bewoning
Type woning
Eengezinswoning, hoekwoning

Indeling

Kamers
6 kamers
Slaapkamers
3 slaapkamers
Badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Vloeren
3 woonlagen

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte
126 m²
Perceeloppervlakte
120 m²
Inhoud
497 m³
Externe bergruimte
6 m²
Achtertuin oppervlakte
56 m²

Bouw en energie

Bouwjaar
2018
Bouwwijze
Bestaande bouw
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Isolatie
Volledig geïsoleerd
Verwarming
Cv-ketel en gehele vloerverwarming
Warm water
Cv-ketel
Cv ketel
Extreme 36 (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)
Energielabel
A

Kadastraal en VvE

Eigendomssituatie
Volle eigendom

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte
In woonwijk
Tuin
Achtertuin en voortuin
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Berging
Aangebouwde houten berging
Parkeren
Openbaar parkeren

Planning

Aangeboden sinds
13-05-2026

Badkamer voorzieningen

Douche, ligbad, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Extra kenmerken

  • Airconditioning
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • rolluiken
  • en zonnepanelen

Kaarten

Postcodekaart

Postcodekaart voor 3133

Google Maps

Bekijk Vlaardingen op de kaart

Ruimtelijk overzicht van het werkgebied in Vlaardingen

Woon- en buurtcijfers in Vlaardingen

Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Vlaardingen. In 2026 waren er 77.462 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 303.000.

Inwoners

77.462

Laatste jaar: 2026

Gemiddelde WOZ

EUR 303.000

Laatste jaar: 2025

Gemiddeld inkomen p.p.

EUR 31.900

Bron: AlleCijfers

Misdrijven (huidig jaar)

3.615

Totaal geregistreerd

Demografie en WOZ-ontwikkeling

Inwoners per jaar

Inwoners per jaar in Vlaardingen
Jaar Inwoners
2022 74.143
2023 75.079
2024 76.409
2025 77.260
2026 77.462

WOZ-waarde per jaar

WOZ-waarde per jaar in Vlaardingen
Jaar Gemiddelde WOZ
2021 EUR 220.000
2022 EUR 245.000
2023 EUR 278.000
2024 EUR 290.000
2025 EUR 303.000

Samenstelling van bewoners

Leeftijdsopbouw

65+: 16.006 0-15: 12.553 15-25: 8.360 25-45: 21.136 45-65: 19.205

Opleidingsniveau

Hoger

24

Praktisch

33

Middelbaar

43

Herkomst inwoners (2025)

Europa

9.302

Nederland

47.215

Buiten Europa

20.743

Woningvoorraad en bouwperiodes

Soorten woningen

Hoekwoningen 3.497
Appartementen 23.640
Tussenwoningen 9.788
Vrijstaande woningen 389
Twee-onder-één-kap woningen 833

Bouwperiode van panden

Voor 1700 24
1700 tot 1900 1.118
1900 tot 1925 964
1925 tot 1950 3.139
1950 tot 1970 5.469
1970 tot 1980 2.424
1980 tot 1990 1.173
1990 tot 2000 1.542
2000 tot 2010 811
2010 tot 2020 1.306
2020 en later 968

Energie en duurzaamheid

Energielabelverdeling

Label A

9.031

Label C

8.293

Label B

5.395

Label E

5.012

Label D

3.409

Label F

2.672

Label G

2.256

Label A+++

485

Label A+

437

Label A++

322

Label A++++

282

Label A+++++

7

Gemiddeld energieverbruik per jaar

Gemiddeld energieverbruik per jaar in Vlaardingen
Jaar Gas (m3) Elektriciteit (kWh)
2020 970 2.470
2021 1.080 2.510
2022 840 2.370
2023 750 2.220
2024 740 2.260

Verbruik per woningtype

Hoekwoning

Gas: 960 • Elektriciteit: 2.840

Huurwoning

Gas: 680 • Elektriciteit: 1.830

Koopwoning

Gas: 830 • Elektriciteit: 2.650

Appartement

Gas: 660 • Elektriciteit: 1.870

Tussenwoning

Gas: 820 • Elektriciteit: 2.660

Vrijstaande woning

Gas: 1.640 • Elektriciteit: 4.400

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.230 • Elektriciteit: 3.380

Bedrijvigheid in Vlaardingen (2025)

Handel en HORECA 1.385
Nijverheid en energie 2.060
Zakelijke dienstverlening 1.915
Overheid, onderwijs en zorg 1.640
Landbouw, bosbouw en visserij 160
Vervoer, informatie en communicatie 680
Financiele diensten en onroerendgoed 285
Cultuur, recreatie en overige diensten 845

Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 8.965

Recente misdaadcijfers

Recente misdaadcijfers in Vlaardingen
Periode Misdrijven
jan 2025 334
jan 2026 336
jul 2025 349
jun 2025 268
mei 2025 371
mrt 2025 300
nov 2024 291
nov 2025 306
okt 2024 367
okt 2025 317
sep 2024 245
sep 2025 228

Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Vlaardingen.

Veelgestelde vragen over wonen in Vlaardingen

Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.

Hoeveel inwoners heeft Vlaardingen?

Vlaardingen telt in 2026 ongeveer 77.462 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Vlaardingen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Vlaardingen is in 2025 circa € 303.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Vlaardingen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Vlaardingen ligt rond € 31.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Vlaardingen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.615 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Vlaardingen?

In Vlaardingen komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 23.640 woningen.

Meer woningen in Vlaardingen

Bekijk meer woningen in deze plaats.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.