Direct naar de inhoud
Logo van JANSS. Makelaardij & Taxaties

van der Waalsstraat 127

3132TL Vlaardingen • Zuid-Holland

Beschikbaar

€ 300.000 k.k.

Kosten koper (geschat): € 7.850

2% overdrachtsbelasting (€ 6.000) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal incl. k.k.: € 307.850

Koopprijs /m²: € 3.614

Fotogalerij

Omschrijving

Gemoderniseerde, instapklare 3-kamer maisonnette aan de rand van de Westwijk. Dit mooie appartement is voorzien van een luxe keuken, badkamer en een moderne afwerking. Kortom, meubels erin en u kunt hier heerlijk wonen. Het appartement maakt deel uit van een goed onderhouden complex met actieve VVE. De locatie is ideaal gelegen tov de Krabbeplas, Broekpolder en wijkwinkelcentrum Westwijk. Op fietsafstand vindt u metrostation Vlaardingen West en ook met de auto is de locatie binnen enkele minuten bereikbaar vanaf de A20. U parkeert gratis op straat. Indeling 3e verdieping: Entree bereikbaar via galerij. Tochtportaal, hal, toilet, woonkamer met halfopen keuken en balkon. De woonkamer is voorzien van een fraaie walvisgraat PVC-vloer, gestuukte wanden en gestuukt plafond. Er is veel natuurlijk lichtinval middels de grote raampartij aan de achterzijde. Via de openslaande deuren is het balkon toegankelijk. Het balkon is gelegen op het Westen (middag-/avondzon). Aan de voorzijde vindt u de halfopen keuken. De keuken is voorzien van hoogglans witte fronten, een antraciet werkblad van composiet, een betegelde achterwand en de navolgende inbouwapparatuur; vaatwasser, 4-pits gaskookplaat, afzuigkap, combimagnetron en een Quooker. De losse koel-/vriescombinatie blijft ook achter in de woning. 4e verdieping Ruime overloop met toegang tot de slaapkamers, badkamer, waskast en CV-kast. De slaapkamers zijn 12 m2 en 14 m2. Beide kamers zijn voorzien van een houtlook laminaatvloer, gestuukte wanden en een gestuukt plafond. De badkamer is volledig betegeld en heeft een douchehoek met glazen wanden en een wastafel in luxe meubel. Eigen berging in de onderbouw. Bijzonderheden: - Oplevering in overleg, indicatie eind augustus 2026. - Bouwjaar: 1963 - Woonoppervlak: 83 m2 + 7 m2, balkon + 7 m2 berging. - Volledig voorzien van kunststof kozijnen met HR++ glas. - Verwarming en warm water middels HR Cv-ketel, Remeha Avanta 2020. - Energielabel C. - Gelegen op erfpachtgrond. Einddatum recht: 31 maart 2062. Jaarlijkse canon: € 89,39. - VVE bijdrage: € 290,- per maand. - In de koopakte wordt een ouderdomsclausule opgenomen. ---------------------------- Neem uw eigen NVM-aankoopmakelaar mee. Deze treedt op voor uw belangen. Deze brochure is door ons kantoor met de meeste zorg samengesteld aan de hand van de door de verkoper aan ons ter hand gestelde gegevens en tekeningen. Derhalve kunnen wij geen garanties verstrekken, noch kunnen wij op enigerlei wijze eventuele aansprakelijkheid voor deze gegevens aanvaarden.

Hypotheek berekenen

€ 300.000

Kosten koper (geschat): € 7.850

2% overdrachtsbelasting (€ 6.000) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal aankoop (incl. k.k.): € 307.850

2,78%

Jaarlijks

%

€ 15.000

Direct beschikbaar

€

Geschatte hypotheek

Indicatieve bruto maandlast

Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd

Indicatieve netto maandlast

i

Disclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (met NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle kenmerken

Basis

Vraagprijs
€ 300.000 k.k.
Status
Beschikbaar
Aanbod type
koop
Woning gebruik
permanente bewoning
Type woning
Maisonnette (appartement)

Indeling

Kamers
3 kamers
Slaapkamers
2 slaapkamers
Badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Vloeren
2 woonlagen
Gelegen op
3e woonlaag

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte
83 m²
Inhoud
262 m³
Gebouw gebonden buitenruimte
7 m²
Externe bergruimte
7 m²

Bouw en energie

Bouwjaar
1963
Bouwwijze
Bestaande bouw
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolatie
HR-glas
Verwarming
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Cv ketel
Remeha Avanta (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom)
Energielabel
C

Kadastraal en VvE

Eigendomssituatie
Gemeentelijke erfpacht (einddatum erfpacht: 31-03-2062)
VvE ingeschreven KvK
Ja
VvE jaarlijkse vergadering
Ja
VvE reservefonds aanwezig
Ja
VvE onderhoudsplan
Nee
VvE opstalverzekering
Ja

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte
Aan rustige weg, aan water en in woonwijk
Berging
Box
Parkeren
Openbaar parkeren

Planning

Aangeboden sinds
13-05-2026

Badkamer voorzieningen

Douche en wastafel

Extra kenmerken

  • Natuurlijke ventilatie en TV kabel

Kaarten

Postcodekaart

Postcodekaart voor 3132

Google Maps

Bekijk Vlaardingen op de kaart

Ruimtelijk overzicht van het werkgebied in Vlaardingen

Woon- en buurtcijfers in Vlaardingen

Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Vlaardingen. In 2026 waren er 77.462 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 303.000.

Inwoners

77.462

Laatste jaar: 2026

Gemiddelde WOZ

EUR 303.000

Laatste jaar: 2025

Gemiddeld inkomen p.p.

EUR 31.900

Bron: AlleCijfers

Misdrijven (huidig jaar)

3.615

Totaal geregistreerd

Demografie en WOZ-ontwikkeling

Inwoners per jaar

Inwoners per jaar in Vlaardingen
Jaar Inwoners
2022 74.143
2023 75.079
2024 76.409
2025 77.260
2026 77.462

WOZ-waarde per jaar

WOZ-waarde per jaar in Vlaardingen
Jaar Gemiddelde WOZ
2021 EUR 220.000
2022 EUR 245.000
2023 EUR 278.000
2024 EUR 290.000
2025 EUR 303.000

Samenstelling van bewoners

Leeftijdsopbouw

65+: 16.006 0-15: 12.553 15-25: 8.360 25-45: 21.136 45-65: 19.205

Opleidingsniveau

Hoger

24

Praktisch

33

Middelbaar

43

Herkomst inwoners (2025)

Europa

9.302

Nederland

47.215

Buiten Europa

20.743

Woningvoorraad en bouwperiodes

Soorten woningen

Hoekwoningen 3.497
Appartementen 23.640
Tussenwoningen 9.788
Vrijstaande woningen 389
Twee-onder-één-kap woningen 833

Bouwperiode van panden

Voor 1700 24
1700 tot 1900 1.118
1900 tot 1925 964
1925 tot 1950 3.139
1950 tot 1970 5.469
1970 tot 1980 2.424
1980 tot 1990 1.173
1990 tot 2000 1.542
2000 tot 2010 811
2010 tot 2020 1.306
2020 en later 968

Energie en duurzaamheid

Energielabelverdeling

Label A

9.031

Label C

8.293

Label B

5.395

Label E

5.012

Label D

3.409

Label F

2.672

Label G

2.256

Label A+++

485

Label A+

437

Label A++

322

Label A++++

282

Label A+++++

7

Gemiddeld energieverbruik per jaar

Gemiddeld energieverbruik per jaar in Vlaardingen
Jaar Gas (m3) Elektriciteit (kWh)
2020 970 2.470
2021 1.080 2.510
2022 840 2.370
2023 750 2.220
2024 740 2.260

Verbruik per woningtype

Hoekwoning

Gas: 960 • Elektriciteit: 2.840

Huurwoning

Gas: 680 • Elektriciteit: 1.830

Koopwoning

Gas: 830 • Elektriciteit: 2.650

Appartement

Gas: 660 • Elektriciteit: 1.870

Tussenwoning

Gas: 820 • Elektriciteit: 2.660

Vrijstaande woning

Gas: 1.640 • Elektriciteit: 4.400

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.230 • Elektriciteit: 3.380

Bedrijvigheid in Vlaardingen (2025)

Handel en HORECA 1.385
Nijverheid en energie 2.060
Zakelijke dienstverlening 1.915
Overheid, onderwijs en zorg 1.640
Landbouw, bosbouw en visserij 160
Vervoer, informatie en communicatie 680
Financiele diensten en onroerendgoed 285
Cultuur, recreatie en overige diensten 845

Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 8.965

Recente misdaadcijfers

Recente misdaadcijfers in Vlaardingen
Periode Misdrijven
jan 2025 334
jan 2026 336
jul 2025 349
jun 2025 268
mei 2025 371
mrt 2025 300
nov 2024 291
nov 2025 306
okt 2024 367
okt 2025 317
sep 2024 245
sep 2025 228

Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Vlaardingen.

Veelgestelde vragen over wonen in Vlaardingen

Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.

Hoeveel inwoners heeft Vlaardingen?

Vlaardingen telt in 2026 ongeveer 77.462 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Vlaardingen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Vlaardingen is in 2025 circa € 303.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Vlaardingen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Vlaardingen ligt rond € 31.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Vlaardingen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.615 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Vlaardingen?

In Vlaardingen komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 23.640 woningen.

Meer woningen in Vlaardingen

Bekijk meer woningen in deze plaats.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.