Direct naar de inhoud
Logo van Noordanus & Partners, Rentmeesters & Adviseurs BV

Mussenlaan 28

4214EH Vuren • Gelderland

Beschikbaar

€ 395.000 k.k.

Kosten koper (geschat): € 9.750

2% overdrachtsbelasting (€ 7.900) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal incl. k.k.: € 404.750

Koopprijs /m²: € 4.877

Fotogalerij

Omschrijving

Instapklare tussenwoning met zonnige tuin in Vuren! Aan een rustige straat in het gemoedelijke Vuren ligt deze verzorgde tussenwoning met een gebruiksoppervlakte van circa 90 m² (inclusief bergzolder) op een perceel van 150 m². Binnen valt direct de stijlvolle nieuwe visgraatvloer op, die de woning een warme en eigentijdse uitstraling geeft. De lichte woonkamer met open keuken vormt het hart van het huis en biedt een prettige leefruimte met volop daglicht. De moderne open keuken is voorzien van een kookeiland en een 5-pits gasfornuis inclusief grote oven en staat in directe verbinding met de woonkamer, ideaal voor gezellige avonden en dagelijks comfort. De zonnige achtertuin op het zuiden vormt een heerlijke plek om te ontspannen en te genieten van het buitenleven. Vanuit de tuin is de berging bereikbaar en beschikt de woning over een praktische achterom. Even de hoek om en je wandelt zo de “groene achtertuin” van Vuren in, waar je kunt genieten van rust, ruimte en fijne wandel- en fietsmogelijkheden in de directe omgeving. Ook aan duurzaamheid is gedacht: de woning is voorzien van 6 parallel geschakelde zonnepanelen met micro-omvormers. De gevel en het dak zijn volledig geïsoleerd en de woning beschikt over een energielabel C. Daarnaast is het buitenschilderwerk recent uitgevoerd in 2024 en 2025, waardoor de woning ook aan de buitenzijde goed onderhouden is. INDELING Begane grond: Entree/hal met toilet, meterkast (die recent geheel vernieuwd is) en een praktische opbergkast met handige inzetkast. Vanuit de hal is er toegang tot de lichte woonkamer met open keuken en kookeiland. Via de keuken bereik je de ruime achtertuin op het zuiden, voorzien van een berging en achterom. Eerste verdieping: Overloop met toegang tot drie slaapkamers, waarvan één slaapkamer is voorzien van een mooie, praktische inbouwkast. De badkamer is voorzien van een stortdouche en wastafel. Ook is er op de overloop nog een ingebouwde opbergkast aanwezig. Tweede verdieping: Via een vlizotrap is de bergzolder bereikbaar. Deze zolder is volledig geïsoleerd en biedt volop praktische bergruimte. Hier is ook de CV-ketel (uit 2018) en de ventilatiebox aanwezig. Kortom: een verzorgde woning met moderne accenten, een fijne tuin en een rustige ligging in het aantrekkelijke Vuren. Zeer geschikt voor starters, jonge gezinnen of mensen die comfortabel willen wonen in een rustige woonomgeving, maar toch relatief dichtbij de randstad. KENMERKEN • Oplevering op korte termijn (juli / augustus 2026) • Gebruiksoppervlakte circa 91 m² • Perceeloppervlakte 150 m² • Bouwjaar 1964 • 3 slaapkamers • Energielabel C • Nieuwe PVC visgraatvloer inclusief ondervloer op de begane grond • Open keuken met kookeiland • 6 AEG zonnepanelen met micro-omvormers • Groene tuin op het zuiden • Berging en achterom • Volledig geïsoleerde bergzolder • Recent is er buitenschilderwerk (2024/2025) uitgevoerd GEÏNTERESSEERD? WIJ NODIGEN U GRAAG UIT VOOR EEN BEZICHTIGING!

Hypotheek berekenen

€ 395.000

Kosten koper (geschat): € 9.750

2% overdrachtsbelasting (€ 7.900) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal aankoop (incl. k.k.): € 404.750

2,78%

Jaarlijks

%

€ 19.750

Direct beschikbaar

Geschatte hypotheek

Indicatieve bruto maandlast

Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd

Indicatieve netto maandlast

i

Disclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (met NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (17-05-2026 03:45).

Alle kenmerken

Basis

Vraagprijs
€ 395.000 k.k.
Status
Beschikbaar
Aanbod type
koop
Woning gebruik
permanente bewoning
Type woning
Eengezinswoning, tussenwoning

Indeling

Kamers
5 kamers
Slaapkamers
3 slaapkamers
Badkamers
1 apart toilet
Vloeren
2 woonlagen en een zolder

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte
81 m²
Perceeloppervlakte
150 m²
Inhoud
317 m³
Overige inpandige ruimte
8 m²
Externe bergruimte
13 m²
Achtertuin oppervlakte
48 m²

Bouw en energie

Bouwwijze
Bestaande bouw
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Verwarming
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Cv ketel
Intergas kombi kompakt HRE 36/30 (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)
Energielabel
C

Kadastraal en VvE

Eigendomssituatie
Volle eigendom

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte
Aan rustige weg en landelijk gelegen
Tuin
Achtertuin en voortuin
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Berging
Vrijstaande stenen berging
Parkeren
Openbaar parkeren

Planning

Aangeboden sinds
17-05-2026

Extra kenmerken

  • Mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Kaarten

Postcodekaart

Postcodekaart voor 4214

Google Maps

Locatie van Vuren

Ruimtelijk overzicht van het werkgebied in Vuren

Woon- en buurtcijfers in Vuren

Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Vuren. In 2025 waren er 2.158 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 422.252.

Inwoners

2.158

Laatste jaar: 2025

Gemiddelde WOZ

EUR 422.252

Laatste jaar: 2025

Gemiddeld inkomen p.p.

EUR 32.238

Bron: AlleCijfers

Misdrijven (huidig jaar)

58

Totaal geregistreerd

Demografie en WOZ-ontwikkeling

Inwoners per jaar

Inwoners per jaar in Vuren
Jaar Inwoners
2021 2.082
2022 2.137
2023 2.134
2024 2.149
2025 2.158

WOZ-waarde per jaar

WOZ-waarde per jaar in Vuren
Jaar Gemiddelde WOZ
2021 EUR 288.028
2022 EUR 317.819
2023 EUR 370.825
2024 EUR 390.508
2025 EUR 422.252

Samenstelling van bewoners

Leeftijdsopbouw

65+: 492 0-15: 337 15-25: 247 25-45: 461 45-65: 615

Opleidingsniveau

Hoger

331

Praktisch

400

Middelbaar

711

Herkomst inwoners (2025)

Europa

117

Nederland

1.887

Buiten Europa

158

Woningvoorraad en bouwperiodes

Soorten woningen

Hoekwoningen 184
Appartementen 51
Tussenwoningen 319
Vrijstaande woningen 213
Twee-onder-één-kap woningen 150

Bouwperiode van panden

Voor 1700 1
1700 tot 1900 22
1900 tot 1925 12
1925 tot 1950 25
1950 tot 1970 311
1970 tot 1980 245
1980 tot 1990 90
1990 tot 2000 60
2000 tot 2010 129
2010 tot 2020 78
2020 en later 62

Energie en duurzaamheid

Energielabelverdeling

Label A

314

Label C

227

Label B

126

Label D

126

Label A+

59

Label F

50

Label G

32

Label E

14

Label A++

6

Label A+++

3

Label A+++++

1

Label A++++

0

Gemiddeld energieverbruik per jaar

Gemiddeld energieverbruik per jaar in Vuren
Jaar Gas (m3) Elektriciteit (kWh)
2020 1.239 3.211
2021 1.427 3.219
2022 1.043 3.016
2023 891 2.896
2024 867 2.958

Verbruik per woningtype

Hoekwoning

Gas: 763 • Elektriciteit: 2.409

Huurwoning

Gas: 785 • Elektriciteit: 2.022

Koopwoning

Gas: 943 • Elektriciteit: 3.246

Appartement

Gas: 552 • Elektriciteit: 1.500

Tussenwoning

Gas: 671 • Elektriciteit: 2.170

Vrijstaande woning

Gas: 1.195 • Elektriciteit: 4.249

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 965 • Elektriciteit: 2.860

Bedrijvigheid in Vuren (2025)

Handel en HORECA 77
Nijverheid en energie 85
Zakelijke dienstverlening 64
Overheid, onderwijs en zorg 49
Landbouw, bosbouw en visserij 24
Vervoer, informatie en communicatie 23
Financiele diensten en onroerendgoed 27
Cultuur, recreatie en overige diensten 28

Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 377

Recente misdaadcijfers

Recente misdaadcijfers in Vuren
Periode Misdrijven
jan 2026 4
jul 2025 9
jun 2025 4
mei 2025 6
mrt 2025 1
mrt 2026 9
nov 2024 10
nov 2025 5
okt 2024 5
okt 2025 6
sep 2024 4
sep 2025 1

Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Vuren.

Veelgestelde vragen over wonen in Vuren

Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.

Hoeveel inwoners heeft Vuren?

Vuren telt in 2025 ongeveer 2.158 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Vuren?

De gemiddelde WOZ-waarde in Vuren is in 2025 circa € 422.252.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Vuren?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Vuren ligt rond € 32.238 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Vuren?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 58 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Vuren?

In Vuren komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 319 woningen.

Meer woningen in Vuren

Bekijk meer woningen in deze plaats.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.