Direct naar de inhoud
Logo van VDB Vastgoed

Veneweg 292 106

7946LX Wanneperveen • Overijssel

Beschikbaar

€ 369.500 k.k.

Kosten koper (geschat): € 9.240

2% overdrachtsbelasting (€ 7.390) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal incl. k.k.: € 378.740

Fotogalerij

Omschrijving

TE KOOP: Veneweg 292-106 7946 LX Wanneperveen Waterpark Beulaeke Haven, gebouw Punter. Dit zeer fraai en bijzonder smaakvol uitgevoerde verdiepings-appartement met berging en privé parkeerplaats is gelegen in het gebouw de "Punter" op het prachtige waterpark Beulaeke Haven met direct uitzicht over de Beulaeke Wijde, het grootste meer in de kop van Overijssel, met open vaarverbindingen naar de overige Gieterse meren, de Friese meren en het IJsselmeer. Indeling: Overdekte trap / entree, voorgelegen balkon met uitzicht op de gezellige sloepenhaven, ruime hal met vaste trap en garderobe, toilet, ruime slaapkamer v.v. kastenwand, moderne badkamer met ruime inloopdouche en badkamermeubel, ruime L- vormige woonkamer v.v. luxe design keuken met schiereiland en v.v. diverse inbouwapparatuur zoals vaatwasser, inductiekookplaat met kookplaat-afzuiging, wijnkast, koel- vrieskast, lichte laminaat vloer, sfeervolle gashaard en schuifpui naar het mooie achtergelegen balkon met vol uitzicht over de Beulaeker en de ingang van de jachthaven. Via een comfortabele vaste trap bereikt men de 2e verdieping (met stahoogte) alwaar zich nog 2 slaapkamers met dakraam bevinden alsmede de CV- installatie, was- en droogmachine opstelling en nog extra bergruimte. Op de begane grond bevindt zich nog een fietsenberging en een privé parkeerplaats. Bijzh.: Dit ruime appartement kenmerkt zich onder andere door de zeer aantrekkelijke uitvoering en staat, recent gemoderniseerd met nieuwe badkamer, toilet, keuken, slaapkamerinrichting, CV en rookgasafvoer en dus compleet aangepakt, geweldige zonligging, vrij uitzicht over het meer en lichte uitvoering / afwerking van het geheel, 3 slaapkamers, elektrisch zonnescherm, sfeervolle gashaard, moderne uitstraling doordat alle wanden en plafond gestukt zijn, onderhoudsvriendelijke vloer en geheel gestoffeerd en zelfs gemeubileerd. Door de unieke ligging van dit object zijn er in de directe omgeving veel mogelijkheden tot recreëren. Met het prachtige zicht over het meer, in alle seizoenen, is dit met name voor de kritische watersportliefhebber DE PLEK om te verblijven! De wijde omgeving van het waterpark is een eldorado voor de watersporter, maar ook bossen, een golfbaan, prachtige fietsroutes, etc., etc. geven een extra dimensie voor veel recreatief genoegen. Een restaurant met gezellig terras, twee jachthavens en een privé tennisbaan geven het park nog extra allure ! Kortom: zoekt u een MODERN recreatie-appartement op een ZONNIGE locatie dat helemaal af is en wilt u niet nog allerlei zaken moeten aanpakken maar direct genieten.... dan is dit uw kans ! Aanvaarding op korte termijn mogelijk. Info en of bezichtiging: VDB Vastgoed Tel. 0522-282193 E.

Hypotheek berekenen

€ 369.500

Kosten koper (geschat): € 9.240

2% overdrachtsbelasting (€ 7.390) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal aankoop (incl. k.k.): € 378.740

2,78%

Jaarlijks

%

€ 18.475

Direct beschikbaar

Geschatte hypotheek

Indicatieve bruto maandlast

Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd

Indicatieve netto maandlast

i

Disclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (met NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle kenmerken

Basis

Vraagprijs
€ 369.500 k.k.
Status
Beschikbaar
Aanbod type
koop
Woning gebruik
recreatiewoning
Type woning
Bovenwoning (appartement)

Indeling

Kamers
4 kamers
Slaapkamers
3 slaapkamers
Badkamers
1 badkamer
Vloeren
2 woonlagen
Gelegen op
2e woonlaag

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte
100 m²
Inhoud
330 m³
Gebouw gebonden buitenruimte
25 m²
Externe bergruimte
4 m²

Bouw en energie

Bouwjaar
1995
Bouwwijze
Bestaande bouw
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Isolatie
Dubbel glas en volledig geïsoleerd
Verwarming
Cv-ketel en gashaard
Warm water
Cv-ketel
Cv ketel
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom)
Energielabel
A

Kadastraal en VvE

VvE ingeschreven KvK
Ja
VvE jaarlijkse vergadering
Ja
VvE reservefonds aanwezig
Ja
VvE onderhoudsplan
Ja
VvE opstalverzekering
Ja

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte
Aan park, aan vaarwater, vrij uitzicht en in recreatiepark
Berging
Inpandig
Parkeren
Op afgesloten terrein, op eigen terrein en openbaar parkeren

Planning

Aangeboden sinds
11-05-2026

Badkamer voorzieningen

Inloopdouche en wastafelmeubel

Extra kenmerken

  • Buitenzonwering
  • dakraam
  • mechanische ventilatie
  • rookkanaal
  • schuifpui
  • en TV kabel

Kaarten

Postcodekaart

Postcodekaart voor 7946

Google Maps

Locatie van Wanneperveen

Bekijk de locatie en ontdek de makelaars in deze regio

Woon- en buurtcijfers in Wanneperveen

Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Wanneperveen. In 2026 waren er 1.696 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 387.000.

Inwoners

1.696

Laatste jaar: 2026

Gemiddelde WOZ

EUR 387.000

Laatste jaar: 2025

Gemiddeld inkomen p.p.

EUR 32.900

Bron: AlleCijfers

Misdrijven (huidig jaar)

41

Totaal geregistreerd

Demografie en WOZ-ontwikkeling

Inwoners per jaar

Inwoners per jaar in Wanneperveen
Jaar Inwoners
2021 1.740
2022 1.725
2023 1.730
2024 1.715
2025 1.710
2026 1.696

WOZ-waarde per jaar

WOZ-waarde per jaar in Wanneperveen
Jaar Gemiddelde WOZ
2021 EUR 272.000
2022 EUR 301.000
2023 EUR 357.000
2024 EUR 366.000
2025 EUR 387.000

Samenstelling van bewoners

Leeftijdsopbouw

65+: 415 0-15: 215 15-25: 185 25-45: 360 45-65: 485

Opleidingsniveau

Hoger

280

Praktisch

290

Middelbaar

680

Herkomst inwoners (2025)

Europa

65

Nederland

1.580

Buiten Europa

60

Woningvoorraad en bouwperiodes

Soorten woningen

Hoekwoningen 58
Appartementen 71
Tussenwoningen 81
Vrijstaande woningen 314
Twee-onder-één-kap woningen 185

Bouwperiode van panden

Voor 1700 3
1700 tot 1900 33
1900 tot 1925 43
1925 tot 1950 61
1950 tot 1970 159
1970 tot 1980 229
1980 tot 1990 104
1990 tot 2000 63
2000 tot 2010 144
2010 tot 2020 24
2020 en later 75

Energie en duurzaamheid

Energielabelverdeling

Label C

299

Label D

167

Label A

158

Label B

138

Label G

105

Label F

75

Label E

61

Label A+

5

Label A++

5

Label A+++

3

Label A++++

1

Label A+++++

0

Gemiddeld energieverbruik per jaar

Gemiddeld energieverbruik per jaar in Wanneperveen
Jaar Gas (m3) Elektriciteit (kWh)
2020 1.440 3.130
2021 1.640 3.230
2022 1.300 3.060
2023 1.190 3.090
2024 1.140 3.180

Verbruik per woningtype

Hoekwoning

Gas: 910 • Elektriciteit: 2.450

Huurwoning

Gas: 980 • Elektriciteit: 2.030

Koopwoning

Gas: 1.270 • Elektriciteit: 3.490

Appartement

Gas: 880 • Elektriciteit: 1.940

Tussenwoning

Gas: 830 • Elektriciteit: 2.320

Vrijstaande woning

Gas: 1.450 • Elektriciteit: 3.860

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.110 • Elektriciteit: 2.800

Bedrijvigheid in Wanneperveen (2025)

Handel en HORECA 50
Nijverheid en energie 40
Zakelijke dienstverlening 60
Overheid, onderwijs en zorg 40
Landbouw, bosbouw en visserij 40
Vervoer, informatie en communicatie 15
Financiele diensten en onroerendgoed 25
Cultuur, recreatie en overige diensten 25

Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 295

Recente misdaadcijfers

Recente misdaadcijfers in Wanneperveen
Periode Misdrijven
jan 2026 5
jul 2025 9
jun 2025 4
mei 2025 3
mrt 2025 2
mrt 2026 6
nov 2024 1
nov 2025 0
okt 2024 5
okt 2025 5
sep 2024 5
sep 2025 5

Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Wanneperveen.

Veelgestelde vragen over wonen in Wanneperveen

Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.

Hoeveel inwoners heeft Wanneperveen?

Wanneperveen telt in 2026 ongeveer 1.696 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Wanneperveen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Wanneperveen is in 2025 circa € 387.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Wanneperveen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Wanneperveen ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Wanneperveen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 41 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Wanneperveen?

In Wanneperveen komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 314 woningen.

Meer woningen in Wanneperveen

Bekijk meer woningen in deze plaats.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.