Direct naar de inhoud
Logo van Bloemendal Makelaardij

Sibculoseweg 62

7676PD Westerhaar-Vriezenveensewijk • Overijssel

Beschikbaar

€ 585.000 k.k.

Kosten koper (geschat): € 13.550

2% overdrachtsbelasting (€ 11.700) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal incl. k.k.: € 598.550

Koopprijs /m²: € 4.091

Fotogalerij

Sibculoseweg 62 Westerhaar-Vriezenveensewijk
Foto 68

Omschrijving

Volop genieten van het buitenleven en de ruimte kun je bij deze ruime vrijstaande woning in Westerhaar-Vriezenveensewijk! De woning is gelegen aan de Sibculoseweg en wordt omringd door de landerijen rondom het dorp en Sibculo. Met een ruime woonkamer en woonkeuken op de begane grond en drie ruime slaapkamers boven is er binnen volop ruimte. Het perceel van maar liefst 1.245 m2 heeft ook veel te bieden! Er is een lange oprit aan de voorzijde en aan de achterzijde vind je een ruime tuin en een royale garage met schuur én bergzolder. Vanuit de woning zijn plaatsen als Vriezenveen, Vroomshoop, Almelo en Hardenberg goed te bereiken en via één van de belangrijke uitvalswegen ben je zo over de grens in Duitsland. Indeling Begane grond: entree/hal aan de zijkant van de woning met het toilet met fonteintje. Vanuit de hal toegang tot de ruime woonkamer. Dankzij de grote raampartijen en de lichte plafond- en wandafwerking is de woonkamer heerlijk licht. De indeling biedt diverse mogelijkheden voor jouw gewenste inrichting. Vanuit de woonkamer is er toegang tot een tweede hal met vaste kast en de trapopgang naar de eerste verdieping. Middels een open doorgang is de ruime keuken te bereiken. De halfopen woonkeuken beschikt over een rechte keukenopstelling met inductiekookplaat, combi-oven, koel-vriescombinatie en vaatwasmachine. Aan de achterzijde tref je het eetgedeelte aan, waar twee openslaande deuren toegang bieden tot het terras direct achter de woning. Verder biedt de keuken toegang tot een derde hal en een bijkeuken waar de witgoedaansluitingen en de meterkast zijn gesitueerd. Eerste verdieping: vanaf de overloop is er toegang tot een drietal ruime slaapkamers, een stookruimte met de CV-combiketel en een riante badkamer met dakkapel. Elke slaapkamer beschikt over veel praktische bergruimte achter de knieschotten. De badkamer is voorzien van een douche, dubbele wastafel, ligbad en een toilet. Middels een losse trap is de vliering te bereiken. Buiten: Aan de voorzijde van de woning ligt een strak gazon met direct voor de woning diverse beplanting. Daarnaast ligt een lange oprit waar meerdere auto's geparkeerd kunnen worden en aan het einde van de oprit bevindt zich de riante schuur met garage. Dit bijgebouw is over de gehele lengte voorzien van een ruime bergzolder. Direct achter de woning ligt een breed terras met een plantenborder en daarachter een groot gazon. In het verlengde van de schuur bevindt zich een tweede, houten berging met fraaie overkapping. Hier kun je heerlijk zitten! Bijzonderheden: - Woonoppervlakte 143 m2; - Perceeloppervlakte 1.245 m2; - Volop ruimte binnen en buitenshuis; - Goed geïsoleerd; - Goede bereikbaarheid; - Landelijke ligging maar toch dichtbij voorzieningen.

Hypotheek berekenen

€ 585.000

Kosten koper (geschat): € 13.550

2% overdrachtsbelasting (€ 11.700) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal aankoop (incl. k.k.): € 598.550

3,04%

Jaarlijks

%

€ 29.250

Direct beschikbaar

€

Geschatte hypotheek

Indicatieve bruto maandlast

Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd

Indicatieve netto maandlast

i

Disclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (zonder NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Bij niet-NHG is in deze indicatie uitgegaan van een 80% hypotheek van de marktwaarde.

Alle kenmerken

Basis

Vraagprijs
€ 585.000 k.k.
Status
Beschikbaar
Aanbod type
koop
Woning gebruik
permanente bewoning
Type woning
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Indeling

Kamers
5 kamers
Slaapkamers
3 slaapkamers
Badkamers
1 badkamer
Vloeren
2 woonlagen en een vliering

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte
143 m²
Perceeloppervlakte
1245 m²
Inhoud
542 m³
Externe bergruimte
80 m²

Bouw en energie

Bouwjaar
2011
Bouwwijze
Bestaande bouw
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Isolatie
Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Warm water
Cv-ketel
Cv ketel
Nefit (gas gestookt combiketel uit 2011, eigendom)
Energielabel
A

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte
Landelijk gelegen en open ligging
Tuin
Achtertuin
Berging
Vrijstaande houten berging
Parkeren
Op eigen terrein
Garage type
Vrijstaande stenen garage
Garage capaciteit
1 auto(s)

Planning

Aangeboden sinds
13-05-2026

Badkamer voorzieningen

Douche, dubbele wastafel, ligbad, toilet, en vloerverwarming

Garage voorzieningen

Vliering

Extra kenmerken

  • Airconditioning
  • glasvezelkabel
  • en natuurlijke ventilatie

Kaarten

Postcodekaart

Postcodekaart voor 7676

Google Maps

Kaart van Westerhaar-Vriezenveensewijk

Verken Westerhaar-Vriezenveensewijk en de omliggende gebieden

Woon- en buurtcijfers in Westerhaar-Vriezenveensewijk

Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Westerhaar-Vriezenveensewijk. In 2026 waren er 4.201 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 311.187.

Inwoners

4.201

Laatste jaar: 2026

Gemiddelde WOZ

EUR 311.187

Laatste jaar: 2025

Gemiddeld inkomen p.p.

EUR 24.855

Bron: AlleCijfers

Misdrijven (huidig jaar)

88

Totaal geregistreerd

Demografie en WOZ-ontwikkeling

Inwoners per jaar

Inwoners per jaar in Westerhaar-Vriezenveensewijk
Jaar Inwoners
2021 4.240
2022 4.215
2023 4.215
2024 4.200
2025 4.150
2026 4.201

WOZ-waarde per jaar

WOZ-waarde per jaar in Westerhaar-Vriezenveensewijk
Jaar Gemiddelde WOZ
2021 EUR 215.117
2022 EUR 236.204
2023 EUR 279.136
2024 EUR 298.712
2025 EUR 311.187

Samenstelling van bewoners

Leeftijdsopbouw

65+: 905 0-15: 700 15-25: 510 25-45: 995 45-65: 1.145

Opleidingsniveau

Hoger

270

Praktisch

1.330

Middelbaar

1.350

Herkomst inwoners (2025)

Europa

140

Nederland

3.875

Buiten Europa

135

Woningvoorraad en bouwperiodes

Soorten woningen

Hoekwoningen 318
Appartementen 205
Tussenwoningen 430
Vrijstaande woningen 596
Twee-onder-één-kap woningen 366

Bouwperiode van panden

Voor 1700 0
1700 tot 1900 3
1900 tot 1925 25
1925 tot 1950 140
1950 tot 1970 514
1970 tot 1980 385
1980 tot 1990 264
1990 tot 2000 174
2000 tot 2010 122
2010 tot 2020 79
2020 en later 148

Energie en duurzaamheid

Energielabelverdeling

Label C

458

Label B

280

Label A

261

Label D

217

Label F

163

Label E

122

Label A+

118

Label G

89

Label A++++

83

Label A+++

29

Label A++

10

Label A+++++

0

Gemiddeld energieverbruik per jaar

Gemiddeld energieverbruik per jaar in Westerhaar-Vriezenveensewijk
Jaar Gas (m3) Elektriciteit (kWh)
2020 1.411 3.262
2021 1.644 3.293
2022 1.302 3.102
2023 1.064 2.966
2024 1.029 3.048

Verbruik per woningtype

Hoekwoning

Gas: 1.005 • Elektriciteit: 2.491

Huurwoning

Gas: 970 • Elektriciteit: 2.394

Koopwoning

Gas: 1.149 • Elektriciteit: 3.511

Appartement

Gas: 666 • Elektriciteit: 1.964

Tussenwoning

Gas: 955 • Elektriciteit: 2.402

Vrijstaande woning

Gas: 1.239 • Elektriciteit: 3.770

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 997 • Elektriciteit: 2.927

Bedrijvigheid in Westerhaar-Vriezenveensewijk (2025)

Handel en HORECA 75
Nijverheid en energie 115
Zakelijke dienstverlening 60
Overheid, onderwijs en zorg 50
Landbouw, bosbouw en visserij 5
Vervoer, informatie en communicatie 10
Financiele diensten en onroerendgoed 20
Cultuur, recreatie en overige diensten 40

Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 380

Recente misdaadcijfers

Recente misdaadcijfers in Westerhaar-Vriezenveensewijk
Periode Misdrijven
jan 2026 7
jul 2025 7
jun 2025 7
mei 2025 9
mrt 2025 8
mrt 2026 8
nov 2024 11
nov 2025 5
okt 2024 4
okt 2025 5
sep 2024 6
sep 2025 6

Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Westerhaar-Vriezenveensewijk.

Veelgestelde vragen over wonen in Westerhaar-Vriezenveensewijk

Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.

Hoeveel inwoners heeft Westerhaar-Vriezenveensewijk?

Westerhaar-Vriezenveensewijk telt in 2026 ongeveer 4.201 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Westerhaar-Vriezenveensewijk?

De gemiddelde WOZ-waarde in Westerhaar-Vriezenveensewijk is in 2025 circa € 311.187.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Westerhaar-Vriezenveensewijk?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Westerhaar-Vriezenveensewijk ligt rond € 24.855 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Westerhaar-Vriezenveensewijk?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 88 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Westerhaar-Vriezenveensewijk?

In Westerhaar-Vriezenveensewijk komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 596 woningen.

Meer woningen in Westerhaar-Vriezenveensewijk

Bekijk meer woningen in deze plaats.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.