Direct naar de inhoud
Logo van OnlineMakelaar.nl

Laan van Vollenhove 840

3706AB Zeist • Utrecht

Beschikbaar

€ 250.000 k.k.

Kosten koper (geschat): € 6.850

2% overdrachtsbelasting (€ 5.000) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal incl. k.k.: € 256.850

Koopprijs /m²: € 5.319

Fotogalerij

Omschrijving

Ruim en comfortabel appartement in Zeist! Aan de rand van Zeist, op een uitstekend bereikbare locatie, bieden wij u dit lichte tweekamerappartement aan. Gelegen op de eerste verdieping, geniet u hier van een weids en rustgevend uitzicht over de omliggende groenvoorzieningen. De woning biedt een solide basis en een prettige indeling, waarbij u de mogelijkheid heeft om het interieur naar eigen inzicht en smaak verder te voltooien. Omgeving en Locatie De ligging van dit appartement is zeer comfortabel. Direct aan de overzijde bevindt zich het wijkwinkelcentrum “Vollenhove” voor al uw dagelijkse boodschappen. De bereikbaarheid is optimaal: uitvalswegen zoals de A27 en A28 zijn binnen enkele autominuten bereikbaar en de busverbindingen naar Utrecht Science Park, Utrecht Centraal en Amersfoort zijn zeer frequent. Voor wie van rust houdt, liggen het uitgestrekte Panbos en de bossen van Zeist op korte fietsafstand. Comfortabel en overzichtelijk wonen Het complex wordt goed onderhouden door een actieve Vereniging van Eigenaren. De centrale entree is beveiligd en voorzien van een intercominstallatie en een lift die in 2025 volledig is vernieuwd. Dit maakt de woning uitstekend toegankelijk voor verschillende doelgroepen. Indeling: Eerste verdieping: Entree, hal met meterkast. De woonkamer is dankzij de grote raampartij aangenaam licht en biedt een vrij uitzicht. Vanuit de woonkamer bereikt u het balkon, een fijne plek om buiten te zitten. Keuken & Slaapkamer: De keuken staat in verbinding met de woonkamer, wat een ruimtelijk effect geeft. De slaapkamer is praktisch ingedeeld. Sanitair: De badkamer is uitgerust met een ligbad (met douchegelegenheid), wastafel, toilet en de aansluiting voor de wasmachine. De ruimte is functioneel en biedt mogelijkheden voor een moderne update. Parkeren en berging In het souterrain van het complex beschikt u over een eigen privéberging, ideaal voor het stallen van fietsen of extra opslag. Parkeren is geen enkel probleem: er is ruime, parkeergelegenheid rondom het complex aanwezig, inclusief diverse laadpalen voor elektrische voertuigen aan de achterzijde. Belangrijkste kenmerken: • Woonoppervlakte: 47 m² • Buitenruimte: Balkon met vrij en groen uitzicht; • Staat van onderhoud: Een nette, solide basis met mogelijkheden voor modernisering naar eigen smaak; • Energielabel: D; • Liftinstallatie: Vernieuwd in 2025; • Vereniging van Eigenaren: Actieve en gezonde VvE. Servicekosten € 181,86 per maand, voorschot stookkosten € 116,25 per maand; • Parkeren: parkeren voor de deur en op het achtergelegen terrein. Kortom: Een eerlijk appartement met een fijn uitzicht op een centrale locatie. Bent u op zoek naar een overzichtelijke woning die u nog naar eigen wens kunt afwerken? Dan nodigen wij u van harte uit voor een bezichtiging aan de Laan van Vollenhove 840.

Hypotheek berekenen

€ 250.000

Kosten koper (geschat): € 6.850

2% overdrachtsbelasting (€ 5.000) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal aankoop (incl. k.k.): € 256.850

2,78%

Jaarlijks

%

€ 12.500

Direct beschikbaar

Geschatte hypotheek

Indicatieve bruto maandlast

Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd

Indicatieve netto maandlast

i

Disclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (met NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle kenmerken

Basis

Vraagprijs
€ 250.000 k.k.
Status
Beschikbaar
Aanbod type
koop
Woning gebruik
permanente bewoning
Type woning
Portiekflat (open portiek)

Indeling

Kamers
2 kamers
Slaapkamers
1 slaapkamer
Badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Vloeren
1 woonlaag
Gelegen op
1e woonlaag

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte
47 m²
Inhoud
151 m³
Gebouw gebonden buitenruimte
6 m²
Externe bergruimte
4 m²

Bouw en energie

Bouwjaar
1971
Bouwwijze
Bestaande bouw
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolatie
Dubbel glas en gedeeltelijk dubbel glas
Verwarming
Blokverwarming
Energielabel
D

Kadastraal en VvE

Eigendomssituatie
Volle eigendom
VvE ingeschreven KvK
Ja
VvE jaarlijkse vergadering
Ja
VvE reservefonds aanwezig
Ja
VvE onderhoudsplan
Ja
VvE opstalverzekering
Ja

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte
Aan bosrand, aan rustige weg, in bosrijke omgeving, in woonwijk en vrij uitzicht

Planning

Aangeboden sinds
02-05-2026

Extra kenmerken

  • Lift

Kaarten

Postcodekaart

Postcodekaart voor 3706

Google Maps

Bekijk Zeist op de kaart

Ruimtelijk overzicht van het werkgebied in Zeist

Woon- en buurtcijfers in Zeist

Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Zeist. In 2025 waren er 55.455 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 523.969.

Inwoners

55.455

Laatste jaar: 2025

Gemiddelde WOZ

EUR 523.969

Laatste jaar: 2025

Gemiddeld inkomen p.p.

EUR 31.853

Bron: AlleCijfers

Misdrijven (huidig jaar)

1.788

Totaal geregistreerd

Demografie en WOZ-ontwikkeling

Inwoners per jaar

Inwoners per jaar in Zeist
Jaar Inwoners
2021 53.930
2022 54.550
2023 55.020
2024 55.215
2025 55.455

WOZ-waarde per jaar

WOZ-waarde per jaar in Zeist
Jaar Gemiddelde WOZ
2021 EUR 373.969
2022 EUR 411.410
2023 EUR 482.395
2024 EUR 493.766
2025 EUR 523.969

Samenstelling van bewoners

Leeftijdsopbouw

65+: 11.800 0-15: 9.290 15-25: 6.710 25-45: 13.570 45-65: 14.070

Opleidingsniveau

Hoger

17.510

Praktisch

8.450

Middelbaar

12.910

Herkomst inwoners (2025)

Europa

4.070

Nederland

39.440

Buiten Europa

11.945

Woningvoorraad en bouwperiodes

Soorten woningen

Hoekwoningen 2.825
Appartementen 13.271
Tussenwoningen 5.804
Vrijstaande woningen 1.198
Twee-onder-één-kap woningen 3.351

Bouwperiode van panden

Voor 1700 1
1700 tot 1900 613
1900 tot 1925 1.922
1925 tot 1950 4.171
1950 tot 1970 2.594
1970 tot 1980 2.749
1980 tot 1990 906
1990 tot 2000 889
2000 tot 2010 657
2010 tot 2020 899
2020 en later 492

Energie en duurzaamheid

Energielabelverdeling

Label C

6.218

Label A

5.131

Label G

3.129

Label B

3.075

Label D

2.982

Label E

2.384

Label F

1.663

Label A+

569

Label A+++

433

Label A++

396

Label A++++

170

Label A+++++

12

Gemiddeld energieverbruik per jaar

Gemiddeld energieverbruik per jaar in Zeist
Jaar Gas (m3) Elektriciteit (kWh)
2020 1.237 2.760
2021 1.394 2.844
2022 1.083 2.657
2023 935 2.498
2024 897 2.553

Verbruik per woningtype

Hoekwoning

Gas: 1.112 • Elektriciteit: 2.777

Huurwoning

Gas: 753 • Elektriciteit: 1.959

Koopwoning

Gas: 1.051 • Elektriciteit: 2.857

Appartement

Gas: 697 • Elektriciteit: 1.877

Tussenwoning

Gas: 956 • Elektriciteit: 2.587

Vrijstaande woning

Gas: 1.493 • Elektriciteit: 3.710

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 978 • Elektriciteit: 2.602

Bedrijvigheid in Zeist (2025)

Handel en HORECA 1.080
Nijverheid en energie 715
Zakelijke dienstverlening 2.865
Overheid, onderwijs en zorg 2.120
Landbouw, bosbouw en visserij 15
Vervoer, informatie en communicatie 660
Financiele diensten en onroerendgoed 495
Cultuur, recreatie en overige diensten 805

Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 8.800

Recente misdaadcijfers

Recente misdaadcijfers in Zeist
Periode Misdrijven
jan 2025 150
jan 2026 197
jul 2025 163
jun 2025 139
mei 2025 143
mrt 2025 155
nov 2024 144
nov 2025 160
okt 2024 160
okt 2025 163
sep 2024 129
sep 2025 145

Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Zeist.

Veelgestelde vragen over wonen in Zeist

Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.

Hoeveel inwoners heeft Zeist?

Zeist telt in 2025 ongeveer 55.455 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Zeist?

De gemiddelde WOZ-waarde in Zeist is in 2025 circa € 523.969.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Zeist?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Zeist ligt rond € 31.853 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Zeist?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.788 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Zeist?

In Zeist komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.271 woningen.

Meer woningen in Zeist

Bekijk meer woningen in deze plaats.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.