- Verkocht
Dijkgraaf 109
1689WH Zwaag
€ 445.000 k.k.
€ 3.903/m²
- Woonoppervlakte
- 114 m²
- Perceeloppervlakte
- 165 m²
- Slaapkamers
- 2
Bekijk 218 verkochte woningen in Zwaag
Typ om te zoeken. Gebruik pijl omlaag en pijl omhoog om door resultaten te navigeren en druk op Enter om te openen.
Zoeksuggesties verborgen.
Vergelijk verkochte woningen in Zwaag of bekijk direct het actuele aanbod in deze plaats.
Op deze pagina vind je recent verkochte woningen in Zwaag. Gebruik dit overzicht om verkoopprijzen, populaire buurten en het lokale woningaanbod beter in te schatten voordat je een makelaar kiest. Bekijk ook het actuele woningaanbod met 278 woningen in Zwaag.
1689WH Zwaag
€ 445.000 k.k.
€ 3.903/m²
1689XM Zwaag
€ 450.000 k.k.
€ 3.846/m²
1689TD Zwaag
€ 350.000 k.k.
€ 3.043/m²
1689CG Zwaag
€ 525.000 k.k.
€ 4.233/m²
1689GG Zwaag
€ 495.000 k.k.
€ 6.187/m²
1689JT Zwaag
€ 398.000 k.k.
€ 3.372/m²
1689JH Zwaag
€ 365.000 k.k.
€ 3.613/m²
1689DN Zwaag
€ 700.000 k.k.
€ 4.093/m²
1689WE Zwaag
€ 450.000 k.k.
€ 3.571/m²
1689NC Zwaag
€ 315.000 k.k.
€ 3.214/m²
1689DB Zwaag
€ 395.000 k.k.
€ 2.821/m²
1689XK Zwaag
€ 479.000 k.k.
€ 5.702/m²
1689JX Zwaag
€ 395.000 k.k.
€ 3.211/m²
1689ED Zwaag
€ 347.500 k.k.
€ 3.657/m²
1689DD Zwaag
€ 450.000 k.k.
€ 3.284/m²
1689CG Zwaag
€ 595.000 k.k.
€ 4.576/m²
1689ED Zwaag
€ 425.000 k.k.
€ 4.250/m²
1689RW Zwaag
€ 275.000 k.k.
€ 4.104/m²
1689SE Zwaag
€ 300.000 k.k.
€ 3.409/m²
1689WH Zwaag
€ 475.000 k.k.
€ 3.417/m²
1689LH Zwaag
€ 325.000 k.k.
€ 3.125/m²
1689WZ Zwaag
Prijs op aanvraag
1689CP Zwaag
€ 450.000 k.k.
€ 4.017/m²
1689XK Zwaag
€ 450.000 k.k.
€ 3.781/m²
1689HW Zwaag
€ 495.000 k.k.
€ 3.639/m²
1689XM Zwaag
€ 650.000 k.k.
€ 4.577/m²
1689WH Zwaag
€ 649.500 k.k.
€ 3.608/m²
1689CV Zwaag
€ 550.000 k.k.
€ 3.594/m²
Bekijk recente verkopen en ontvang gratis offertes van lokale makelaars. Vergelijk meer dan 42 makelaars in Zwaag.
Zelf je woning verkopen in Zwaag? Vergelijk verkoopmakelaars in Zwaag of bekijk de beste verkoopmakelaars in Zwaag als referentie bij jouw keuze.
Makelaars maken scherpere voorstellen als ze weten dat je vergelijkt — vraag offertes aan voor verkoop of aankoop.
Korte antwoorden over woningprijzen, verkochte woningen en makelaars vergelijken in Zwaag.