- Verkocht onder voorbehoud
Don Carloshof 15
3194GA Hoogvliet Rotterdam
€ 289.500 k.k.
€ 4.021/m²
- Woonoppervlakte
- 72 m²
- Perceeloppervlakte
- 113 m²
- Slaapkamers
- 2
Zoeken in meer dan 242.695 woningen
Typ om te zoeken. Gebruik pijl omlaag en pijl omhoog om door resultaten te navigeren en druk op Enter om te openen.
Zoeksuggesties verborgen.
Zoek op plaats, postcode of straat en verfijn daarna met woningfilters.
Selectie
Stel je voorkeuren in en ontdek woningen die bij je passen.
3194GA Hoogvliet Rotterdam
€ 289.500 k.k.
€ 4.021/m²
3116AA Schiedam
€ 285.000 k.k.
€ 4.672/m²
9744CW Groningen
€ 260.000 k.k.
€ 3.467/m²
4731JV Oudenbosch
€ 250.000 k.k.
€ 3.623/m²
6191TE Beek
€ 195.000 k.k.
€ 2.746/m²
9641LP Veendam
€ 124.500 k.k.
€ 922/m²
7317CC Apeldoorn
€ 1.395.000 k.k.
€ 7.381/m²
7314EE Apeldoorn
€ 725.000 k.k.
€ 5.894/m²
5591MV Heeze
€ 600.000 k.k.
€ 4.138/m²
1079NL Amsterdam
€ 495.000 k.k.
€ 9.900/m²
8401NE Gorredijk
€ 499.500 k.k.
€ 3.398/m²
8081JE Elburg
€ 475.000 k.k.
€ 3.322/m²
6576BR Ooij
€ 475.000 k.k.
€ 4.357/m²
8023TE Zwolle
€ 465.000 k.k.
€ 4.650/m²
1747HR Tuitjenhorn
€ 450.000 k.k.
€ 3.982/m²
2641AA Pijnacker
€ 425.000 k.k.
€ 4.722/m²
3223HB Hellevoetsluis
€ 409.000 k.k.
€ 4.173/m²
4661VH Halsteren
€ 419.000 k.k.
€ 3.612/m²
9843CH Grijpskerk
€ 340.000 k.k.
€ 4.096/m²
8254BA Dronten
€ 315.000 k.k.
€ 6.176/m²
7891SN Klazienaveen
€ 245.000 k.k.
€ 2.333/m²
7824BK Emmen
€ 165.000 k.k.
€ 2.171/m²
2914LE Nieuwerkerk aan den IJssel
€ 695.000 k.k.
€ 5.430/m²
1621AA Hoorn
€ 675.000 k.k.
€ 5.153/m²
2553NC Den Haag
€ 595.000 k.k.
€ 4.577/m²
5991GE Baarlo
€ 575.000 k.k.
€ 3.710/m²
1033RD Amsterdam
€ 569.000 k.k.
€ 9.644/m²
2903AC Capelle aan den IJssel
€ 529.000 k.k.
€ 5.628/m²
Vergelijk gratis en vrijblijvend meerdere offertes van lokale makelaars.
Ontvang betere offertes: makelaars bieden beter als ze weten dat ze worden vergeleken. Vul je woninggegevens in en ontvang vrijblijvend offertes van passende makelaars in jouw regio.
Makelaars maken scherpere voorstellen als ze weten dat je vergelijkt — vraag offertes aan voor verkoop of aankoop.