- Verkocht
Spaarnhovenstraat 14
2022TM Haarlem
€ 450.000 k.k.
€ 6.338/m²
- Woonoppervlakte
- 71 m²
- Perceeloppervlakte
- 72 m²
- Slaapkamers
- 3
Gevonden: 166.735 woningen binnen je selectie
Typ om te zoeken. Gebruik pijl omlaag en pijl omhoog om door resultaten te navigeren en druk op Enter om te openen.
Zoeksuggesties verborgen.
Pas je selectie aan of kies een plaats om het woningaanbod lokaal te bekijken.
2022TM Haarlem
€ 450.000 k.k.
€ 6.338/m²
6545HM Nijmegen
€ 420.000 k.k.
€ 3.783/m²
3328GH Dordrecht
€ 409.500 k.k.
€ 3.356/m²
9321KG Peize
€ 409.000 k.k.
€ 3.495/m²
6541RE Nijmegen
€ 330.000 k.k.
€ 4.583/m²
5685GD Best
€ 635.000 k.k.
€ 4.096/m²
6227XK Maastricht
€ 429.000 k.k.
€ 3.300/m²
6301AR Valkenburg
€ 400.000 k.k.
€ 3.076/m²
3513CC Utrecht
€ 375.000 k.k.
€ 7.353/m²
9722JT Groningen
€ 385.000 k.k.
€ 4.477/m²
3766AC Soest
€ 1.450.000 k.k.
€ 5.471/m²
9751GH Haren Gn
€ 750.000 k.k.
€ 5.357/m²
8445RA Heerenveen
€ 649.000 k.k.
€ 3.625/m²
2021XC Haarlem
€ 569.000 k.k.
€ 7.689/m²
3701DD Zeist
€ 437.500 k.k.
€ 5.608/m²
1072SZ Amsterdam
€ 975.000 k.k.
€ 7.800/m²
1072SZ Amsterdam
€ 575.000 k.k.
€ 9.914/m²
1403PV Bussum
€ 525.000 k.k.
€ 5.585/m²
1963SG Heemskerk
€ 485.000 k.k.
€ 3.646/m²
6351LC Bocholtz
€ 375.000 k.k.
€ 2.884/m²
7152JG Eibergen
€ 315.000 k.k.
€ 3.182/m²
3533XE Utrecht
€ 650.000 k.k.
€ 5.462/m²
3437RP Nieuwegein
€ 495.000 k.k.
€ 3.000/m²
3341VG Hendrik-Ido-Ambacht
€ 300.000 k.k.
€ 3.750/m²
9741EA Groningen
€ 269.000 k.k.
€ 3.736/m²
2614BJ Delft
€ 199.000 k.k.
€ 6.419/m²
1711RR Hensbroek
€ 175.000 k.k.
€ 1.842/m²
7558DZ Hengelo
€ 469.000 k.k.
€ 3.448/m²
Vergelijk gratis en vrijblijvend meerdere offertes van lokale makelaars.
Ontvang betere offertes: makelaars bieden beter als ze weten dat ze worden vergeleken. Vul je woninggegevens in en ontvang vrijblijvend offertes van passende makelaars in jouw regio.
Makelaars maken scherpere voorstellen als ze weten dat je vergelijkt — vraag offertes aan voor verkoop of aankoop.