- Verkocht
Zilverschoon 64
7577CA Oldenzaal
€ 350.000 k.k.
€ 3.846/m²
- Woonoppervlakte
- 91 m²
- Perceeloppervlakte
- 138 m²
- Slaapkamers
- 3
Gevonden: 166.990 woningen binnen je selectie
Typ om te zoeken. Gebruik pijl omlaag en pijl omhoog om door resultaten te navigeren en druk op Enter om te openen.
Zoeksuggesties verborgen.
Pas je selectie aan of kies een plaats om het woningaanbod lokaal te bekijken.
7577CA Oldenzaal
€ 350.000 k.k.
€ 3.846/m²
1363BB Almere
€ 320.000 k.k.
€ 5.614/m²
8307AG Ens
€ 315.000 k.k.
€ 2.299/m²
4911BK Den Hout
€ 775.000 k.k.
€ 4.532/m²
7943JA Meppel
€ 729.000 k.k.
€ 4.165/m²
5731NX Mierlo
€ 575.000 k.k.
€ 3.782/m²
2512EW Den Haag
€ 489.000 k.k.
€ 5.891/m²
5694TE Son en Breugel
€ 475.000 k.k.
€ 3.992/m²
1093BS Amsterdam
€ 425.000 k.k.
€ 8.173/m²
3554TC Utrecht
€ 300.000 k.k.
€ 4.477/m²
6441XH Brunssum
€ 130.000 k.k.
€ 2.708/m²
4611AA Bergen op Zoom
€ 199.000 k.k.
€ 4.854/m²
2771CV Boskoop
€ 975.000 k.k.
€ 6.373/m²
3911HM Rhenen
€ 832.000 k.k.
€ 5.042/m²
6663PJ Lent
€ 695.000 k.k.
€ 4.542/m²
2585DD Den Haag
€ 625.000 k.k.
€ 6.443/m²
3861XR Nijkerk
€ 575.000 k.k.
€ 4.389/m²
3871BL Hoevelaken
€ 565.000 k.k.
€ 5.044/m²
3772PP Barneveld
€ 525.000 k.k.
€ 4.526/m²
3823HH Amersfoort
€ 525.000 k.k.
€ 3.860/m²
6862AC Oosterbeek
€ 489.500 k.k.
€ 5.827/m²
7312HG Apeldoorn
€ 299.000 k.k.
€ 4.333/m²
2805BK Gouda
€ 300.000 k.k.
€ 3.659/m²
1361CM Almere
€ 685.000 k.k.
€ 4.964/m²
9469RA Schipborg
€ 695.000 k.k.
€ 5.110/m²
3815LM Amersfoort
€ 650.000 k.k.
€ 4.676/m²
5122KK Rijen
€ 615.000 k.k.
€ 3.968/m²
3361BZ Sliedrecht
€ 595.000 k.k.
€ 4.508/m²
Vergelijk gratis en vrijblijvend meerdere offertes van lokale makelaars.
Ontvang betere offertes: makelaars bieden beter als ze weten dat ze worden vergeleken. Vul je woninggegevens in en ontvang vrijblijvend offertes van passende makelaars in jouw regio.
Makelaars maken scherpere voorstellen als ze weten dat je vergelijkt — vraag offertes aan voor verkoop of aankoop.