Ameo makelaars
"Der Hausspezialist von Diemen!"
Ameo makelaars is sinds 24 jaar actief in de Amsterdamse vastgoedmarkt. Met een nuchtere en toegankelijke houding staat het team voor klanten klaar, of het nu gaat om de verkoop, aankoop of taxatie van woningen en commercieel vastgoed. De specialisten van Ameo zijn gecertificeerd en volgen jaarlijks verplichte educatie om hun kennis op de hoogte te houden van lokale markt- en juridische ontwikkelingen. De klant staat centraal in alles w...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Waddenland 59
1115XE Duivendrecht
€ 445.000 k.k.
€ 5.562/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 80 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Arent Janszoon Ernststraat 234
1082LT Amsterdam
€ 595.000 k.k.
€ 7.256/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 82 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verfügbar
Pracanalaan 54
1060RC Amsterdam
€ 875.000 k.k.
€ 4.755/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 184 m²
- Fläche des Grundstücks
- 132 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Valkhofpark 22
1567HK Assendelft
€ 550.000 k.k.
€ 4.015/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 137 m²
- Fläche des Grundstücks
- 114 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Apollovlinder 9
1113LL Diemen
€ 775.000 k.k.
€ 4.784/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 162 m²
- Fläche des Grundstücks
- 136 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Argusvlinder 6
1113LK Diemen
€ 775.000 k.k.
€ 4.784/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 162 m²
- Fläche des Grundstücks
- 135 m²
- Schlafzimmer
- 3
Bewertungen (45)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
45 Bewertungen insgesamt
Funda
30 Bewertungen auf Funda
15 Bewertungen bei Google
-
Amerbos 555
10Ik ben mega super blij van Ameo makelaar!!! Groeten van Almere Dziekuje za profesjonalną obsługę polecam wszystkim Ameo makelaars
-
Buur Verhuis
10Übersetzt durch KIGut geholfen!
-
Alfred Nobelstraat 57
10Marjan en ook het gehele team was zeer vriendelijk en behulpzaam als we ergens (online) mee vast liepen. Ze hebben ons goed geholpen, hielden ons altijd op de hoogte van de stappen die er werden genomen en de communicatie was heel goed. We kijken terug op een mooie afronding van deze verkoop.
-
Marleen en Ivar Koudstaal
10Heel veel dank aan Mark, super fijne en professionele makelaar
-
Cees Sipkeslaan 340
10Heel blij met de goede, professionele hulp van Mark van Ameo en de door hem ingeschakelde fotograaf.
-
Linnaeusdwarsstraat 39
10Ik werd uitstekend geholpen, op alle gebieden, door Marjan Wuthrich van Ameo makelaars. Heel tevreden.
-
Tobias Asserlaan 334
10Übersetzt durch KIAb sofort wird uns Timo von Punkt eins an auf eine sehr feine und professionelle Weise begleitet. Dank seines umfassenden Wissens über den lokalen Markt wussten wir genau, woran wir waren und konnten mit Vertrauen die richtigen Entscheidungen treffen. Der Kontakt war stets schnell und unkompliziert. Timo hielt uns ständig gut über alle Entwicklungen auf dem Laufenden, kommunizierte transparent und klar und wir konnten stets auf ehrliches und zuverlässiges Ratschlag zählen. Der gesamte Kaufprozess verlief flüssig…