VENK makelaars taxateurs
"Verbindet Steine mit Menschen"
VENK makelaars taxateurs is een actief en moderne makelaar in Rotterdam, opgericht in 2006. Wij helpen je zorgeloos een woning aankopen door uitgebreid onderzoek te doen naar de VvE-status, bestemming en bodemwaarde. Onze specialisten adviseren je bij de koop, het stellen van een bod en geven jou duidelijkheid over de waarde van de woning. Bij een verkoop staan wij voor je klaar met een vrijblijvend gesprek. Wij leggen het proces uit, h...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Torenlaan 49
3043BR Rotterdam
€ 645.000 k.k.
€ 4.850/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 133 m²
- Fläche des Grundstücks
- 206 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Overschiese Dorpsstraat 43
3043CN Rotterdam
€ 1.050.000 k.k.
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 157 m²
- Fläche des Grundstücks
- 427 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Zestienhovensekade 135
3043KL Rotterdam
€ 625.000 k.k.
€ 3.858/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 162 m²
- Fläche des Grundstücks
- 130 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Lloydstraat 64
3024EA Rotterdam
€ 495.000 k.k.
€ 4.806/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 103 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verfügbar
Bentinckplein 50
3039KP Rotterdam
€ 395.000 k.k.
€ 4.293/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 92 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Rotterdamse Rijweg 103
3042AM Rotterdam
€ 795.000 k.k.
€ 5.889/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 135 m²
- Fläche des Grundstücks
- 448 m²
- Schlafzimmer
- 3
Bewertungen (54)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
54 Bewertungen insgesamt
Funda
38 Bewertungen auf Funda
16 Bewertungen bei Google
-
Rowen
10Übersetzt durch KIWir sind unglaublich gut bei der Verkauf unseres Hauses unterstützt worden! Kurze Linien und keine Frage war zu viel. Sowohl die beiden Makler, Christian und Ingrid, als auch die Damen im Büro waren sehr kompetent und freundlich.
-
S
2Deze makelaar speelt vieze spelletjes. Hij heeft ons opgelicht voor 5000 euro, door te zeggen dat er nog een partij in de running was voor een huis, wat achteraf niet zo bleek te zijn. Vertrouw niks van wat deze man zegt.
-
Samir Amiri (scarface)
4Leuke mensen maar niet concreet in het doen van zaken. For the English people: They are hustlers, no businessmen. Een appartement bezichtigd en geboden. Deze was in overweging genomen en vervolgens werden wij gebeld: er is nog een bieder, je krijgt de tijd tot vandaag 15:00 (dus letterlijk 2 uurtjes de tijd) om je bod te verhogen. Dit is manipulatie. Wij hebben hem met €1000,- verhoogd (wat niet weinig geld is, maar zij doen alsof het niks is) Vervolgens heb ik ze gezegd dat mijn bieding staat tot het einde van de maand. Vervolgens zijn ze terug gekomen met dat het geaccepteerd is. op 5 maart werd ik nog eens gebeld: afgelopen vrijdag hadden wij een bezichtiging met een hogere bieding: precies hetzelfde als de vorige keer. Mijn bieding is €613.000,- (Weena 253) Wel twee adviespuntjes: - als je goed leest zie je dat het VVE geld tekort komt (ze hebben vorig jaar 3000 per appartement tekort gehad, en als je 3000/12=250 kom je uit dat de VVE dus met 250 euro verhoogd zal worden alleen om de kosten van 2025 te dekken. 2026 zal dus ook verhoogd moeten worden. Dit zal dus een eenmalige 3000 zijn plus ook maandelijks zal de VVE omhoog gaan. - de erfpacht zul je ook over 10 jaar moeten betalen welk volgens de makelaar 'een paar duizend euro, 6-7-8-9 zou zijn. Als ik makelaar was had ik precies gekeken hoeveel het was en was ik niet zo roekeloos omgegaan met het geld van een ander. Ook nog een puntje: Eerst heb ik hun 30 dagen gegeven om nog even door te bezichtigen, om te realiseren vervolgens zijn ze terug gekomen, en zeg ik dat de sterren nu niet goed staan en je tot 20 maart geen contracten moet ondertekenen. Wij willen de koopovereenkomst aangepast ondertekenen op 23-03-2026 en passeren op 07-04-2026. Beloftes wegen zwaarder dan 2000 euro verhogen. Dus hierbij geven wij jullie de tijd om jullie belofte waar te maken.