Brantjes Makelaars Beverwijk
"Gemeinsam raus, gemeinsam zu Hause in Beverwijk!"
Brantjes Makelaars Beverwijk ist eine der vier Niederlassungen von Brantjes Makelaars. Wir haben ein gutes Verständnis für den lokalen Markt und wissen, wie dieser funktioniert. Ob Sie eine Wohnung suchen, um sie zu kaufen oder stattdessen zu verkaufen – wir nehmen gerne die Herausforderung an. Unsere Niederlassung in Beverwijk zählt neun Profis, die zusammenarbeiten, um Sie zu unterstützen. Dank unserer Erfahrung und unseres Wissens üb...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
van Borsselestraat 39
1947JL Beverwijk
€ 259.000 k.k.
€ 6.816/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 38 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verfügbar
Midgard 74
1948CE Beverwijk
€ 489.000 k.k.
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 111 m²
- Fläche des Grundstücks
- 120 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Dalenbeek 7
1945NA Beverwijk
€ 425.000 k.k.
€ 4.009/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 106 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
van der Hoopstraat 46
1945TT Beverwijk
€ 425.000 k.k.
€ 4.775/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 89 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Kuikensweg 75
1944EG Beverwijk
€ 299.500 k.k.
€ 4.103/m²
GAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 73 m²
- Fläche des Grundstücks
- 194 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Dr. Schuitstraat 8
1942AC Beverwijk
€ 895.000 k.k.
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 172 m²
- Fläche des Grundstücks
- 300 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (213)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
213 Bewertungen insgesamt
Funda
64 Bewertungen auf Funda
149 Bewertungen bei Google
-
Steven Bouhof
10Zeer tevreden over Brantjes Makelaars. Zowel bij de aankoop als de verkoop van mijn appartement ben ik uitstekend geholpen. Niet alleen de makelaar zelf, maar ook de verkoop binnendienst was betrokken, snel en duidelijk in de communicatie. Alles liep soepel en professioneel.
-
Laan der Nederlanden 68 G
8Zeer tevreden over deze makelaar. Zowel bij de aankoop als de verkoop van mijn appartement ben ik uitstekend geholpen. Niet alleen de makelaar zelf, maar ook de verkoop binnendienst was betrokken, snel en duidelijk in de communicatie. Alles liep soepel en professioneel. Zeker een aanrader!
-
Raadhuisstraat 97
9de snelheid en duidelijkheid die gegeven werd tijdens het gehele proces van start tot einde tijdens de verkoop.
-
Bart Mooibroek
10Uitstekende makelaar! Ik ben enorm goed geholpen bij de verkoop van mijn appartement. Professioneel, duidelijk en altijd snel in de communicatie. Dankzij hun inzet was de verkoop soepel en succesvol. Een absolute aanrader.
-
Inge Nieuwenhuizen
10Wij zijn ontzettend blij met de begeleiding van Lars als onze makelaar. Hij was snel, kundig en begreep vanaf het eerste moment precies hoe wij in elkaar zitten en wat we zochten. Wat we extra waardeerden, is dat hij eerlijk durfde te zijn en ons echt goed heeft geadviseerd, ook als dat soms nét even anders was dan wat we zelf dachten. Dankzij Lars verliep het hele proces soepel en met vertrouwen. Hij is betrokken, professioneel en echt een topper in zijn vakgebied. Wij zouden hem zonder twijfel aan iedereen aanbevelen!