Makelaardij Hoekstra staat al meer dan 35 jaar bekend als een betrouwbare partner in de woningmarkt van Friesland. Vanuit kantoren in Leeuwarden, Heerenveen, Sneek, Joure en Almere bieden wij persoonlijke ondersteuning bij het kopen of verkopen van woningen. Onze kennis van de lokale markt zorgt ervoor dat wij jou op de juiste weg helpen, of het nu gaat om een waardebepaling, taxatie of de zoektocht naar de ideale woonruimte. Bij Hoekst...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Kade 8
8521JS Sint Nicolaasga
€ 365.000 k.k.
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 117 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Boeresingel 54
8501CG Joure
€ 565.000 k.k.
€ 4.829/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 117 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Scheen 33
8501HB Joure
€ 565.000 k.k.
€ 4.449/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 127 m²
- Fläche des Grundstücks
- 571 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Groenhof 28 a
8501VX Joure
€ 649.000 k.k.
€ 5.454/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 119 m²
- Fläche des Grundstücks
- 606 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Oer de Feart 31
8502CS Joure
€ 539.500 ,-
€ 4.150/m²
A+++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 130 m²
- Fläche des Grundstücks
- 270 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Oer de Feart 43
8502CS Joure
€ 549.500 ,-
€ 4.040/m²
A+++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 136 m²
- Fläche des Grundstücks
- 270 m²
- Schlafzimmer
- 3
Bewertungen (28)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
28 Bewertungen insgesamt
Funda
15 Bewertungen auf Funda
13 Bewertungen bei Google
-
It Sein 45
10De contacten met de makelaar en zijn bureau assistente verliepen in een prettige informele sfeer. Tevens waren de contacten met de kopers prima. Wij zijn super tevreden met onze keuze voor deze makelaar en het verkoop traject.
-
Tjongerpad 12
9Het contact met de makelaar verliep soepel en vakkundig. Had ik hem nodig, dan was hij ook 's avonds te bereiken. We werden probleemloos door alle vragen die we hadden heen geloodst. Goed gevoel.
-
Lara Jeanne de Vries
10Een super fijne samenwerking met makelaar Chris gehad afgelopen maand! De communicatie hebben we als erg prettig ervaren. Wij kunne zeker Makelaardij Hoesktra aanraden!
-
Kompas 17
8Übersetzt durch KIEin prima, fachkundiges Maklerbüro. Geradeaus durchs Wasser und schnell mit Geschäften, sehr fein! Wir haben das Haus hierdurch schnell verkauft!
-
pauline veltman
10Übersetzt durch KITop Makler. Ehrlich und gute Beratung bei der Anschaffung meines Hauses erhalten. Chris hat viel Wissen über den Immobilienmarkt.
-
Prins Bernhardlaan 33
10Übersetzt durch KIAngenehmer Kontakt. Ich habe für Service und Begleitung eine 9 gegeben, weil in meiner Erfahrung die Zeit zwischen dem ersten Besuch und dem tatsächlichen Eintritt auf funda etwas schneller hätte sein können. Sehr zufrieden mit dem erzielten Ergebnis, das schon.