RegioMakelaer
"Ärmel hochkrempeln, persönlich und zugänglich."
RegioMakelaer staat voor persoonlijk en toegankelijk advies in Bodegraven. Met een frisse aanpak, duidelijke communicatie en korte lijnen zorgen wij ervoor dat elke klant zich goed op zijn of haar gemak voelt. Onze benadering is enthousiast en innovatief, wat zichtbaar is geweest in de vele succesvolle transacties die wij hebben afgerond. In 2019 werd RegioMakelaer uitgeroepen tot Sterkste Schakel, een erkenning voor onze betrouwbare en...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Oud-Bodegraafseweg 8 a
2411HS Bodegraven
€ 395.000 k.k.
€ 3.798/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 104 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Julianastraat 48
2411CV Bodegraven
€ 725.000 k.k.
€ 4.341/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 167 m²
- Fläche des Grundstücks
- 223 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Koningstraat 4
2411CM Bodegraven
€ 590.000 k.k.
€ 4.470/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 132 m²
- Fläche des Grundstücks
- 94 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Oud-Bodegraafseweg 24 b
2411HS Bodegraven
€ 425.000 k.k.
€ 4.427/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 96 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Akkermunt 138
2412AB Bodegraven
€ 550.000 k.k.
€ 4.472/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 123 m²
- Fläche des Grundstücks
- 108 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Spoorlaan 14
2411ER Bodegraven
€ 450.000 k.k.
€ 3.879/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 116 m²
- Fläche des Grundstücks
- 132 m²
- Schlafzimmer
- 3
Bewertungen (52)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
52 Bewertungen insgesamt
Funda
36 Bewertungen auf Funda
16 Bewertungen bei Google
-
De Groendijck 10
10Ze hielpen ons geweldig goed! Zeer tevreden! Lekker vlot en ook deskundig. Deze makelaar kunnen we iedereen aanraden!
-
Marktstraat 23 e
10Super makelaarskantoor. Dames zijn kundig, regelen alles netjes voor je en komen afspraken na. Ze denken met je mee en geven tips en adviezen. Al met al mocht het nogmaals nodig zijn dan komen we zeker weer terug bij ze. Een aanrader voor mensen die op zoek zijn naar een relaxte, transparante en volledig ontzorgde makelaar!!
-
Oud-Bodegraafseweg 24 d
10Zonder de regio makelaar Zou de woning niet van ons geweest zijn Top makelaars goed contact Veel initiatieven
-
Dirk Bavolaan 36
10Prima contact. Kort lijntje, fijn! Fris en ondernemend team. Een kleine opmerking: Wanneer er geboden wordt, is de wens van de huiseigenaar het belangrijkst. Daar leek wat druk achter te zitten, qua knoop doorhakken, maar is helemaal goed gekomen. We zijn dik tevreden. Het is prima verlopen zo!
-
Kwikstaart 5
10Übersetzt durch KIAußerordentlich zufrieden mit der Vorbereitung des Verkaufs, der Kommunikation, dem Marktverständnis, der Begleitung, Einsatzbereitschaft und Motivation bei der Verkauf meiner Wohnung. Ich empfehle Regiomakelaar Bodegraven daher ausdrücklich weiter!
-
Dhr. Van Egdom
9Übersetzt durch KIPerfekt geholfen bei dem Verkauf meines Bruders Apartment, die persönliche Herangehensweise war perfekt, besonders für ihn.