Aerssens & Partners makelaars en taxateurs
"Vertrouwd verkopen, zorgeloos thuiskomen"
Aerssens en Partners is een erkend makelaarskantoor dat al jaren actief is in de vastgoedmarkt van Zeeland. Met een sterke focus op persoonlijkheid en kwaliteit heeft het kantoor zich als betrouwbare partner opgebouwd in een markt die steeds verder evolueert. Door met de tijd mee te gaan en moderne methodes toe te passen, blijft het kantoor succesvol in elke situatie. Onze medewerkers zijn enthousiast en toegewijd, en staan graag voor u...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Merwedestraat 20
4388TS Oost-Souburg
€ 250.000 k.k.
€ 2.252/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 111 m²
- Fläche des Grundstücks
- 150 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Vrouwestraat 7
4381EM Vlissingen
€ 415.000 k.k.
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 146 m²
- Fläche des Grundstücks
- 80 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Geertruidahof 21
4451RR Heinkenszand
€ 250.000 k.k.
€ 4.386/m²
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 57 m²
- Fläche des Grundstücks
- 285 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Brouwerijstraat 23
4371EJ Koudekerke
€ 429.000 k.k.
€ 4.469/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 96 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Verdilaan 91
4384LD Vlissingen
€ 535.000 k.k.
€ 3.993/m²
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 134 m²
- Fläche des Grundstücks
- 442 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Boulevard Bankert 882
4382AC Vlissingen
€ 589.000 k.k.
€ 5.259/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 112 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
Bewertungen (45)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
45 Bewertungen insgesamt
Funda
14 Bewertungen auf Funda
31 Bewertungen bei Google
-
El Castillo
10Bovenkant!!!
-
René L.
10Bijzonder fijn contact met de makelaar Arthur Aerssens. Wist snel een rondleiding in te plannen & duidelijkheid staat hoog in het vaandel. Prima tevreden.
-
Hans Feenstra
10Een mooi huis aangekocht via Aerssens & Partners, deskundige begeleiding en snelle onderhandelingen en uitstekende afronding tot en met het transport bij de notaris.
-
René en Francisca van Broekhoven
8We hebben een fijn contact gehad. Aersens en Partners stellen zich professioneel op, zijn behulpzaam, communiceren netjes en bekwaam, nemen de tijd en zijn duidelijk/eerlijk over de mogelijkheden.
-
Wendy Kloet
10Een woon/ winkelpand verkopen was een hele uitdaging in Vlissingen. Bij de allereerste kennismaking was de makelaar duidelijk over de verwachtingen en de verkoopprijs. Wat ons tijdens dit gesprek positief opviel was de kennis en kunde over de stad en omgeving, maar ook over het pand zelf. Ook de binnendienst hebben wij als prettig ervaren en de soms lastige vragen die we hadden, werden kundig beantwoord. Toen zich een koper aandiende heeft de makelaar het gehele proces tot aan de inspectie begeleid, wat wij als prettig hebben ervaren. Bedankt Team Aerssens voor jullie expertise
-
Scheldestraat 54
9Übersetzt durch KISehr zufrieden mit dem guten Wissen über den lokalen Markt und der Art und Weise, wie dieses Wissen genutzt wurde. Vielen Dank Team Aerssens für eure gute Betreuung.