ZO makelaars - ZO.nl ©
"Möchtest du Sherlock Holmes sein? Oder Hilfe? SO hilft."
Wij helpen u met de mooiste presentaties van uw woning. Door middel van unieke virtuele tours zorgen we ervoor dat de eerste indruk van uw huis onvergetelijk is. Wij nemen graag contact met u op om een afspraak te maken voor een persoonlijk gesprek. Onze klanten geven al jaren positieve beoordelingen, wat we tonen op Funda. Wij zijn er van overtuigd dat een goed gemaakte presentatie het verschil kan maken in de koop of verkoop van een w...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Schapenpad 4
2623XL Delft
€ 550.000 k.k.
€ 4.297/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 128 m²
- Fläche des Grundstücks
- 131 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Oostsingel 179 E
2612HL Delft
€ 799.000 k.k.
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 123 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Vogelenzanglaan 43
2548SX Den Haag
€ 580.000 k.k.
€ 4.603/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 126 m²
- Fläche des Grundstücks
- 115 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Raad van Europalaan 76
2625PC Delft
€ 550.000 k.k.
€ 5.189/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 106 m²
- Fläche des Grundstücks
- 268 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Koningsveldland 7
2635MM Den Hoorn
€ 750.000 k.k.
€ 5.068/m²
A++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 148 m²
- Fläche des Grundstücks
- 142 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Israëllaan 27
2622HR Delft
€ 500.000 k.k.
€ 4.386/m²
A++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 114 m²
- Fläche des Grundstücks
- 109 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (68)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
68 Bewertungen insgesamt
Funda
68 Bewertungen auf Funda
-
Foulkeslaan 95
9Übersetzt durch KIWir wurden gut über die Entwicklungen informiert. Und durch eine Gruppen-App war es sehr einfach, Fragen zu stellen. Auch das Ausfüllen aller Daten in einem eigenen Portal war sehr schön.
-
Nassaukade 1 F202
10Pascal en zijn team zijn zeer deskundig. Je wordt professioneel door het verkoop/koopproces geleid. Dat geeft beide partijen een goed gevoel. Prima!
-
Van Adrichemstraat 165
10Wij zijn erg tevreden over de samenwerking met deze makelaar. We zijn snel geholpen en de communicatie verliep gedurende het hele proces duidelijk en prettig. Daarnaast heeft hij een uitstekende verkoopprijs voor ons weten te realiseren. Vriendelijk, professioneel en betrokken. Zeker een aanrader!
-
Kruisstraat 58
10Zeer tevreden Zo makelaars zijn deskundig en discreet. Van het begin af aan goed begeleid. Ik zou het iedereen aanraden om contact op te nemen met Zo makelaars voor zowel verkoop als aankoop van een huis. Ze denken mee en zijn goed op de hoogte, wat betreft de woningmarkt. Niet onbelangrijk ook de prijs is gunstig. We hebben in de familie nu al 3 huizen door hun laten verkopen.
-
Floralaan 41
9Pascal was very helpful both during the viewings, and in analysing the properties and the pricing. Overall, we are happy with the service and would definitely recommend.
-
Van Adrichemstraat 177