ZO makelaars - ZO.nl ©
"¿Quieres ser Sherlock Holmes? ¿O ayudar? ZO ayuda"
Wij helpen u met de mooiste presentaties van uw woning. Door middel van unieke virtuele tours zorgen we ervoor dat de eerste indruk van uw huis onvergetelijk is. Wij nemen graag contact met u op om een afspraak te maken voor een persoonlijk gesprek. Onze klanten geven al jaren positieve beoordelingen, wat we tonen op Funda. Wij zijn er van overtuigd dat een goed gemaakte presentatie het verschil kan maken in de koop of verkoop van een w...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Schapenpad 4
2623XL Delft
€ 550.000 k.k.
€ 4.297/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 128 m²
- Área del lote
- 131 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Oostsingel 179 E
2612HL Delft
€ 799.000 k.k.
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 123 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Vogelenzanglaan 43
2548SX Den Haag
€ 580.000 k.k.
€ 4.603/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 126 m²
- Área del lote
- 115 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Raad van Europalaan 76
2625PC Delft
€ 550.000 k.k.
€ 5.189/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 106 m²
- Área del lote
- 268 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Koningsveldland 7
2635MM Den Hoorn
€ 750.000 k.k.
€ 5.068/m²
A++Guardar como favorito- Superficie construida
- 148 m²
- Área del lote
- 142 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Israëllaan 27
2622HR Delft
€ 500.000 k.k.
€ 4.386/m²
A++Guardar como favorito- Superficie construida
- 114 m²
- Área del lote
- 109 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (68)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
68 reseñas total
Funda
68 opiniones en Funda
-
Foulkeslaan 95
9Wij werden goed op de hoogte gehouden van de ontwikkelingen. En door een groepsapp werd het heel laagdrempelig om vragen te stellen. Ook het invullen van alle gegevens in een eigen portaal was heel fijn.
-
Nassaukade 1 F202
10Pascal en zijn team zijn zeer deskundig. Je wordt professioneel door het verkoop/koopproces geleid. Dat geeft beide partijen een goed gevoel. Prima!
-
Van Adrichemstraat 165
10Wij zijn erg tevreden over de samenwerking met deze makelaar. We zijn snel geholpen en de communicatie verliep gedurende het hele proces duidelijk en prettig. Daarnaast heeft hij een uitstekende verkoopprijs voor ons weten te realiseren. Vriendelijk, professioneel en betrokken. Zeker een aanrader!
-
Kruisstraat 58
10Zeer tevreden Zo makelaars zijn deskundig en discreet. Van het begin af aan goed begeleid. Ik zou het iedereen aanraden om contact op te nemen met Zo makelaars voor zowel verkoop als aankoop van een huis. Ze denken mee en zijn goed op de hoogte, wat betreft de woningmarkt. Niet onbelangrijk ook de prijs is gunstig. We hebben in de familie nu al 3 huizen door hun laten verkopen.
-
Floralaan 41
9Pascal was very helpful both during the viewings, and in analysing the properties and the pricing. Overall, we are happy with the service and would definitely recommend.
-
Van Adrichemstraat 177