KockvanBenthem Makelaars richt zich op het vinden van woonplezier, zowel voor kopers als verkopers. Onze specialisten analyseren de woning vanuit meerdere hoeken, zoals uiterlijk, grootte, indeling en technische staat. Samen met omgevingsfactoren en financiële mogelijkheden bepalen deze aspecten de waarde van een woning. Onze expertise zorgt voor transparantie en betrouwbaarheid, zodat u goed ingevoerd wordt in de waarde van uw woning o...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Nieuwedijk 40
7524BE Enschede
€ 895.000 k.k.
€ 5.701/m²
A+++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 157 m²
- Fläche des Grundstücks
- 364 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Klompenmaker 54
7577TM Oldenzaal
€ 419.000 k.k.
€ 3.492/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 120 m²
- Fläche des Grundstücks
- 134 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Morslaan 158
7576CZ Oldenzaal
€ 389.000 k.k.
€ 2.628/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 148 m²
- Fläche des Grundstücks
- 243 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Hofkamp 32
7582GB Losser
€ 419.000 k.k.
€ 3.325/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 126 m²
- Fläche des Grundstücks
- 208 m²
- Schlafzimmer
- 6
-
- Verfügbar
Rosmolen 47
7587RP de Lutte
€ 750.000 k.k.
€ 3.906/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 192 m²
- Fläche des Grundstücks
- 617 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Potskampstraat 1 AP20
7573CB Oldenzaal
€ 575.000 k.k.
€ 4.600/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 125 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
Bewertungen (129)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
129 Bewertungen insgesamt
Funda
81 Bewertungen auf Funda
48 Bewertungen bei Google
-
Kuiperijstraat 3
8Begeleiding was prettig, correct en goed. Ik vind de prijs die makelaars vragen voor hun werk aan de hoge kant. (Geldt niet alleen voor Kock van Benthem, maar voor alle makelaars). Vandaar het cijfer 6 voor prijs kwaliteit.
-
H.M. Corwinstraat 27
10Wij zijn ontzettend tevreden over de begeleiding van deze makelaar. Vanaf het eerste contact was de communicatie duidelijk en professioneel. Dankzij de uitstekende marktkennis, deskundigheid en persoonlijke aanpak is onze woning snel en succesvol verkocht. Absoluut een aanrader!
-
Bolkskamp 67
10Zeer goed contact, niks was te moeilijk en goede bereikbaarheid hielden ons goed op de hoogte! Zeker aan te bevelen
-
Wilhelminastraat 31
10Zeer professioneel en betrokken makelaarskantoor, zowel de mensen op kantoor als de makelaar zelf, goede marktkennis en communicatie!!
-
De Aanleg 204
10We zijn uitstekend begeleid bij de verkoop. Deskundig advies, korte lijntjes en een mooi resultaat. Bedankt voor de ontzettend fijne samenwerking!"
-
Kolthofhorst 43
10Hier was echt sprake van maatwerk! Men nam alle tijd voor je en er werd echt geluisterd. Daarnaast adviezen gekregen die er toe doen. Erg betrokken en gastvrij team.
-
Andoorn 76
9Prettog contact. Reele beoordeling marktwaarde. Goede presentatie van de woning. Correcte afhandeling van het proces.