Hellema Makelaars
"Kein Wunder, dass man bereits seit 125 Jahren in der Region aktiv ist!"
Sinds 1898 staat Hellema bekend als een betrouwbare naam in de makelaardij. Het bedrijf is ontstaan bij Doekele Wygers Hellema en heeft zich in meer dan vier generaties ontwikkeld tot een vertrouwd familiebedrijf. Vanuit ons kantoor in Leeuwarden ondersteunen we klanten met enthousiasme bij de koop of verkoop van hun woning of bedrijfspand. Onze benadering is persoonlijk en direct. Wij – Meindert, Rutger, Pieter, Sylvana en Sherelyne –...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Bleekhof 21
8921MB Leeuwarden
€ 325.000 k.k.
€ 3.693/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 88 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verfügbar
Kwelderstraat 7
8931AV Leeuwarden
€ 200.000 k.k.
€ 2.857/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 70 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Mr. W.M. Oppedijk van Veenweg 12
9251GA Burgum
€ 365.000 k.k.
€ 3.614/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 101 m²
- Fläche des Grundstücks
- 558 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Dokkumerstraat 1
8922AS Leeuwarden
€ 275.000 k.k.
€ 2.723/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 101 m²
- Fläche des Grundstücks
- 140 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Woudstraat 24
8922AW Leeuwarden
€ 230.000 k.k.
€ 2.911/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 79 m²
- Fläche des Grundstücks
- 72 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Púndyk 4 a
9089BA Wytgaard
€ 950.000 k.k.
€ 2.357/m²
A++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 403 m²
- Fläche des Grundstücks
- 1635 m²
- Schlafzimmer
- 5
Bewertungen (88)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
88 Bewertungen insgesamt
Funda
41 Bewertungen auf Funda
47 Bewertungen bei Google
-
It Skoalpaed 15
10Zeer tevreden, goed contact, vriendelijk, professioneel, goede begeleiding, Dit makelaarskantoor verdient een 10. Aanrader 💯%
-
Lijda Van Duinen
10Fantastische begeleiding gehad tijdens zowel het aankoop- als het verkoopproces. Rutger is een makelaar die echt naast je staat; daardoor zorgt hij voor een vertrouwd gevoel voor zowel de kopende als verkopende partij. Nadat wij in onze zoektocht al met meerdere makelaars in contact waren gekomen, zijn wij ervan overtuigd dat deze makelaar het beste resultaat behaalt in zijn vakgebied.
-
Ria Dijkstra
10Heel fijn geholpen door het team van Hellema Makelaars bij de verkoop van mijn woning! We zijn goed op de hoogte gehouden en de verkoop ging vlot. Bedankt allemaal!
-
De Deelen 6
10Het contact verliep prettig en er werd goed naar ons geluisterd. De aankoop van het nieuwe huis en de verkoop van het oude huis is supersnel gegaan en een volgende keer (je weet tenslotte maar nooit) zullen we Hellema makelaars zeker weer inschakelen.
-
Gerbrigslân 1
10Het contact verliep goed, snelle reactie op vragen. Goede service vanuit zowel kantoor als de makelaar
-
Hazzelnútstrjitte 1
10Top goede service vriendelijke service altijd bereikbaar goede communicatie en snelle service top makelaar
-
Reinout Dijkstra
10Het kan dus wel snel met heldere communicatie en degelijk! Bedankt mannen voor het taxatierapport!