Wisse Makelaardij & Hypotheken
"Wir sind Wisse, angenehm."
Wisse ist ein Makler, der sich voll und ganz auf den Verkauf, den Kauf und die Hypothek deiner Wohnung konzentriert. Wir kombinieren diese Dienstleistungen auf eine Weise, die sich gegenseitig stärkt, mit Persönlichkeit und Transparenz. Unsere Kommunikation ist klar und direkt, damit du stets über den Stand der Dinge informiert bist. Wir sprechen die Sprache der Region Drechtsteden, einschließlich Hendrik-Ido-Ambacht, Zwijndrecht, Ridde...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Hoekkamp 8
3343CJ Hendrik-Ido-Ambacht
€ 525.000 k.k.
€ 3.804/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 138 m²
- Fläche des Grundstücks
- 171 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Van der Lekstraat 65
3341GW Hendrik-Ido-Ambacht
€ 485.000 k.k.
€ 3.540/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 137 m²
- Fläche des Grundstücks
- 306 m²
- Schlafzimmer
- 6
-
- Verfügbar
Zomertaling 7
3341DB Hendrik-Ido-Ambacht
€ 640.000 k.k.
€ 4.384/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 146 m²
- Fläche des Grundstücks
- 137 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Pruylenborg 146
3343NE Hendrik-Ido-Ambacht
€ 400.000 k.k.
€ 3.960/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 101 m²
- Fläche des Grundstücks
- 117 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Noordpark 12
3332LA Zwijndrecht
€ 695.000 k.k.
€ 3.840/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 181 m²
- Fläche des Grundstücks
- 200 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Voorstraat 191 A
3311EN Dordrecht
€ 250.000 k.k.
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 45 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
Bewertungen (205)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
205 Bewertungen insgesamt
Funda
116 Bewertungen auf Funda
89 Bewertungen bei Google
-
Ring 425
9Heel erg tevreden over de makelaar. Zowel de verkoop als de aankoop van ons verliep uitstekend.
-
Oranjestraat 8
9Het contact was prettig en goed en afspraak is afspraak en de verhuisbus als service is grandioos 😀
-
Luchtenborg 8
10De samenwerking hebben wij als zeer prettig ervaren. De makelaar heeft ons uitstekend geholpen met de aankoop van onze nieuwe woning
-
Veersedijk 32 J
10Ik heb al Meerdere keren een huis gekocht of verkocht via makelaardij Wisse. Ook nu weer dikke pluim en een 10 voor de service.
-
Wadden 57
10Wisse heeft ons professioneel begeleid en in alle fasen van de verkoop van onze woning ontzorgd. De communicatie was helder en prettig waardoor we altijd op de hoogte waren van de stand van zaken. We zouden Wisse bij iedereen aanbevelen als makelaar!
-
Marijn Stouten
10Wisse heeft ons van a tot z prettig en professioneel begeleid bij de verkoop van onze woning. We zijn in alle fasen ontzorgd en heel tevreden met hoe het proces is verlopen. We zouden Wisse bij iedereen aanbevelen als verkopend makelaar!
-
Dijkmeesterstraat 12
9We zijn ontzettend goed geholpen door Christiaan van Wisse. Hij gaf ons duidelijk en goed advies en nam ook echt de tijd voor ons. Bedankt!