Karen Frieling Woonhuismakelaars (KFW Makelaars)
"Ein Makler mit Verstand der Sache!"
Karen Frieling Woonhuismakelaars staat voor persoonlijke betrokkenheid en kennis van zaken in de woonmarkt. In Emmen zijn wij er voor u, of u nu op zoek bent naar een nieuw huis of uw huidige woning wilt verkopen. Wij combineren marktkennis met een persoonlijke aanpak om u te begeleiden in elke stap van het proces. Onze dienstverlening omvat onder andere verkoop, aankoop, huur en taxaties. Met een focus op wonen kunnen wij ons volledig...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
De Woerd 23
7824RA Emmen
€ 479.000 k.k.
€ 2.589/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 185 m²
- Fläche des Grundstücks
- 734 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Spitaalzoom 8
7813DK Emmen
€ 995.000 k.k.
A+++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 201 m²
- Fläche des Grundstücks
- 581 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Unterbreitung
De Hietbrink 20
7824XS Emmen
€ 449.000 k.k.
€ 3.535/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 127 m²
- Fläche des Grundstücks
- 667 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Unterbreitung
Weerdingerstraat 238
7811CG Emmen
€ 425.000 k.k.
€ 4.427/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 96 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verkauft
De Lemzijde 22
7823SB Emmen
€ 185.000 k.k.
€ 2.126/m²
FAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 87 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verkauft
Houtweg 167
7823PJ Emmen
€ 185.000 k.k.
€ 2.032/m²
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 91 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
Bewertungen (30)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
30 Bewertungen insgesamt
Funda
27 Bewertungen auf Funda
3 Bewertungen bei Google
-
Monetpassage 12
10Erg fijne makelaar met persoonlijke begeleiding. Van foto’s tot verkoop fijn contact. Zeker aan te raden.
-
De Lemzijde 13
10Fijne, goede begeleiding bij de verkoop. Heel veel fijn dat ze alles uit handen nemen. Bedankt Karen en Claudia!
-
De Lemzijde 17
10Tot nu toe de beste Makelardij die ik ooit heb gekent! Lieve mensen, snelle regeling en altijd antwoord op je vraag!
-
Warmeerweg 4
10Actief betrokken bij het proces. We zijn Reeel en professioneel begeleid gedurende het gehele proces. Dat heeft snel tot een passende koper geleid.
-
Beukenlaan 14
10Na een prettige kennismaking heeft Karen ons begeleidt met het bezichtigen van huizen. Haar kritische beoordeling van het onroerend goed heeft ons goed geholpen bij de uiteindelijke koop.
-
Het Weeld 192
9Wij zijn zeer goed door Karen en Claudia geholpen. Kon bellen als je iets niet snapt en nemen de tijd om het goed uit te leggen.
-
Arve 28
10Übersetzt durch KIIch bin sehr zufrieden mit dem Verkauf meines Hauses durch Karen und Claudia. Das Haus wurde auch schnell verkauft. Vielen, vielen Dank!
-
Het Weeld 172
9Übersetzt durch KIDie Kommunikation und der Kontakt mit der Maklerin und deren PA waren transparent, sachkundig bezüglich der Umgebung, korrekt und angenehm in den Gesprächen, aber auch mit einer kritischen Note. Die Termine wurden korrekt und pünktlich eingehalten. Bei Fragen immer ein aufmerksames Ohr und eine problemorientierte Vorgehensweise.