Karen Frieling Woonhuismakelaars (KFW Makelaars)
"¡Agente inmobiliario que tiene sentido común!"
Karen Frieling Woonhuismakelaars staat voor persoonlijke betrokkenheid en kennis van zaken in de woonmarkt. In Emmen zijn wij er voor u, of u nu op zoek bent naar een nieuw huis of uw huidige woning wilt verkopen. Wij combineren marktkennis met een persoonlijke aanpak om u te begeleiden in elke stap van het proces. Onze dienstverlening omvat onder andere verkoop, aankoop, huur en taxaties. Met een focus op wonen kunnen wij ons volledig...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
De Woerd 23
7824RA Emmen
€ 479.000 k.k.
€ 2.589/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 185 m²
- Área del lote
- 734 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Spitaalzoom 8
7813DK Emmen
€ 995.000 k.k.
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 201 m²
- Área del lote
- 581 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Bajo precio
De Hietbrink 20
7824XS Emmen
€ 449.000 k.k.
€ 3.535/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 127 m²
- Área del lote
- 667 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Bajo precio
Weerdingerstraat 238
7811CG Emmen
€ 425.000 k.k.
€ 4.427/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 96 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido
De Lemzijde 22
7823SB Emmen
€ 185.000 k.k.
€ 2.126/m²
FGuardar como favorito- Superficie construida
- 87 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido
Houtweg 167
7823PJ Emmen
€ 185.000 k.k.
€ 2.032/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 91 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (30)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
30 reseñas total
Funda
27 opiniones en Funda
3 reseñas en Google
-
Monetpassage 12
10Erg fijne makelaar met persoonlijke begeleiding. Van foto’s tot verkoop fijn contact. Zeker aan te raden.
-
De Lemzijde 13
10Fijne, goede begeleiding bij de verkoop. Heel veel fijn dat ze alles uit handen nemen. Bedankt Karen en Claudia!
-
De Lemzijde 17
10Tot nu toe de beste Makelardij die ik ooit heb gekent! Lieve mensen, snelle regeling en altijd antwoord op je vraag!
-
Warmeerweg 4
10Actief betrokken bij het proces. We zijn Reeel en professioneel begeleid gedurende het gehele proces. Dat heeft snel tot een passende koper geleid.
-
Beukenlaan 14
10Na een prettige kennismaking heeft Karen ons begeleidt met het bezichtigen van huizen. Haar kritische beoordeling van het onroerend goed heeft ons goed geholpen bij de uiteindelijke koop.
-
Het Weeld 192
9Wij zijn zeer goed door Karen en Claudia geholpen. Kon bellen als je iets niet snapt en nemen de tijd om het goed uit te leggen.
-
Arve 28
10Traducido por IAEstoy muy satisfecho con la venta de mi vivienda a través de Karen y Claudia. La vivienda también se vendió rápidamente. ¡Muchas gracias!
-
Het Weeld 172
9Traducido por IAEl contacto y la comunicación con el agente inmobiliario y su PA fue transparente, conocimiento de la zona, correcto y agradable en las conversaciones, pero también con una nota crítica. Correcta y puntual cumplimiento de los acuerdos. Ante preguntas siempre un oído atento y actuar orientado a la solución.